w

8% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim aż do 800 tys. zł

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING na 8 procent

ING Bank Śląski przedłużył promocję Otwartego Konta Oszczędnościowego na 8% w skali roku do 400 tys. zł dla obecnych klientów lub do 800 tys. zł dla nowych klientów. Dzięki tej promocji, ING jest jednym z najlepszych miejsc do ulokowania swoich oszczędności. Sam trzymam tutaj swoje oszczędności.

Nowi klienci banku mogą dodatkowo otrzymać 200 zł premii na start za założenie Konta Direct, które i tak będzie wymagane, aby skorzystać z wysokiego oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

→ Aktualna promocja konta: 250 zł premii w ING Banku Śląskim

8% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

ING Bank Śląski równolegle oferuje dwie promocje z podwyższonym oprocentowaniem na Otwartym Koncie Oszczędnościowym, przy czym jedna z nich dostępna jest dla obecnych i nowych klientów banku, a druga tylko dla nowych klientów.

I promocja to Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 8% w skali roku do 400 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy. Mamy zatem skrócenie okresu promocyjnego oprocentowania z 4 na 3 miesiące przy jednoczesnym zwiększeniu oprocentowania.

II promocja – Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” to oferta dla nowych lub nieaktywnych klientów, na którym również uzyskamy 8% w skali roku do kwoty 400 tys. zł na okres do 3 miesięcy.

Zaletą obu tych rachunków jest możliwość przelewania pieniędzy z konta oszczędnościowego przez Internet za 0 zł na swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Prześwietlenie nowej promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego:

Konto Oszczędnościowe w ING na 8% do 800 tys. zł

I Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 8%

Do promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus na 8% w skali roku przystąpić można do 13 grudnia 2022 roku. Jest to specjalne konto oszczędnościowe, którego umowa zawierana jest czas określony – 3 miesięcy.

Po upływie okresu umownego środki zostaną automatycznie przelane z powrotem na wskazane przez Ciebie konto, a konto oszczędnościowe ulega zamknięciu.

8% w skali roku otrzymamy wyłącznie dla nowych środków, tj. takich będących nadwyżką ponad saldo początkowe obliczone na koniec 11 grudnia 2022 r. W danej chwili można posiadać tylko jeden rachunek OKO Bonus.

Promocyjne odsetki zostaną naliczone po spełnieniu trzech warunków:

 • zgromadzenia na OKO Bonus nowych środków względem salda na 11.12.2022 r.
 • posiadania OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

Promocyjne odsetki zostaną naliczone po zakończeniu trwania umowy o OKO Bonus, tj. po 3 miesiącach.

Zobacz też:

Lokata 10% + 555 zł premii w Credit Agricole

Rekordowe 900 zł za założenie karty kredytowej Citibank i krótki okres karencji!

Nawet 790 zł do konta Alior Bank + 8% dla oszczędności

600 zł zwrotu do VeloKonta w VeloBank + 8% dla oszczędności

II Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” na 8%

Drugą promocją ING Banku Śląskiego jest Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie „Bonus na start” przeznaczona dla:

 • nowych klientów, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 16 stycznia 2023 r. zawrą pierwszą umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 14.12.2022 r. nie są i nie były posiadaczami OKO lub
 • obecnych klientów, którzy w czasie trwania promocji zawrą kolejną umowę o OKO, którzy od 14.12.2021 roku do dnia otwarcia nowego rachunku OKO nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty z OKO i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 14.12.2021 r. do 13.12.2022 r.

8% w skali roku dla środków do salda w wysokości 400 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 miesiące od założenia konta. Co miesiąc na Twoje konto otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku. Odsetki bonusowe (tj. pozostałe 6,5%) otrzymasz natomiast po zakończeniu oferty specjalnej, czyli po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

Promocja „Bonus na start” dotyczy wyłącznie jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego. Po jej zakończeniu obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe (na dzień dzisiejszy jest to 1,5% w skali roku).

200 zł w gotówce za założenie konta ING

Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 lipca 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 200 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze jako warunek mają do wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca 2022 roku.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku jak zdobyć 200 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Podstawowy rachunek bankowy w ING Banku Śląskim – Konto Direct to 0 zł za prowadzenie konta bez karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • 200 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 8% do 400 tys. zł lub 800 tys. zł na OKO i OKO Bonus
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus na 8%”

Regulamin promocji „OKO Bonus 8% na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

mBank eKonto plus premia 650 zł

Rekordowe 650 zł za eKonto osobiste w mBank [+ lokata do 8,1% dla chętnych]

8% na koncie oszczędnościowym i lokacie w VeloBank (+ 600 zł na start)