w

Walutomat.pl: 40 zł do empik.com w urodzinowej promocji [+ 3000 zł do Wakacje.pl w konkursie dla chętnych]

Walutomat promocja urodzinowa 40 zł do empik.com

Walutomat.pl ruszył z kolejną urodzinową promocją, w ramach której otrzymamy 40 zł do empik.com w zamian za wymianę walut + mamy możliwość wygrania bonu do Wakacje.pl o wartości 3000 zł odpowiadając na pytanie konkursowe!

Nagrodę otrzymamy za samą wymianę 700 jednostek walut, natomiast nagroda główna w wysokości 3000 zł zostanie przyznana za najlepszą odpowiedź na pytanie konkursowe.

Promocja będzie trwała do 16 grudnia 2021 roku.

→ Przejdź do: 40 zł do empik.com od Walutomat.pl

Dla kogo 40 zł od Walutomat.pl?

40 zł do empik.com w promocji urodzinowej otrzymać mogą osoby, które dotąd nie korzystały z serwisu Walutomat.pl.

Walutomat.pl postanowił zatem przyciągnąć do siebie nowych klientów i zachęcić ich do przetestowania swoich usług odpalając promocję urodzinową na szczęśliwe 13. urodziny 😉

40 zł do empik.com od Walutomat.pl

Z platformy Walutomat.pl korzystam już od 11 lat! Na bazie własnych doświadczeń mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten serwis wymiany walut.

W pewnych warunkach możemy tutaj wymienić waluty nawet poniżej średniej ceny międzybankowej. Zapytacie w jaki sposób? Otóż serwis pośredniczy w wymianie pomiędzy użytkownikami serwisu, którzy jako jedną z opcji mogą skorzystać ze zlecenia w zadanej przez siebie cenie i czekania na jego realizację.

Jeśli kurs w tym czasie zmieni się znacznie na rynkach, to takie zlecenie może okazać się nadwyraz korzystne dla drugiej strony rynku. Walutomat.pl pobiera niską prowizję (0,2%) od zrealizowanej wymiany.

Wracamy jednak do meritum, czyli do opisu aktualnej promocji serwisu. Natomiast osoby, które chcą uzyskać więcej informacji na temat samego serwisu Walutomat.pl odsyłam do osobnego wpisu: Walutomat.pl – krótkie prześwietlenie

Jak otrzymać 40 zł do ermpik.com od Walutomat?

  • Zarejestruj się w serwisie Walutomat.pl na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 16 grudnia 2022 roku akceptując regulamin serwisu oraz regulamin promocji
    • Jeśli chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie i zawalczyć o 3000 zł na Wakacje.pl, to podczas rejestracji udziel odpowiedzi konkursowej na pytanie „Co oznacza dla Ciebie bycie mobilnym” (jest to element opcjonalny)
  • Wymień (kup lub sprzedaj) min. 700 jednostek walut biorących udział w promocji, tj. EUR, USD, GBP, CHF) również nie później niż do 16 grudnia 2022 r., przy czym zachęcam pośpiech z uwagi na limit nagród

To wszystko!

Nagrodę otrzyma pierwszych 200 osób, które spełnią powyższe warunki na adres mailowy zarejestrowany w serwisie nie później niż do 30.12.2022 roku.

Kody o wartości 40 zł do empik.com będą ważne niemal przez rok, tj. do 21.11.2023 roku.

Jak zawalczyć o 3000 zł na Wakacje.pl?

Jak już wspomniałem wyżej, oprócz premii 40 zł na empik.com można zawalczyć o 3000 zł premii do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Wystarczy podczas rejestracji udzielić odpowiedzi konkursowej na pytanie „Co oznacza dla Ciebie bycie mobilnym?

Jury dokona wyboru najlepszej odpowiedzi do dnia 30.12.2022 roku, o czym poinformuje zwycięzcę. Natomiast sama nagroda zostanie przesłana kurierem w ciągu 7 dni od daty podania danych do wysyłki.

Bon na Wakacje.pl będzie ważny do 25 listopada 2023 roku.

Krótko o Walutomat.pl

Walutomat.pl Walutomat kursy walut

Jak już wspomniałem na wstępie, Walutomat.pl jest serwisem pośredniczącym w wymianie walut pomiędzy użytkownikami serwisu. W serwisie mamy do wyboru dwie opcje wymiany walut:

  • Szybka wymiana walut
  • Wymiana walut pomiędzy posiadanymi subkontami walutowymi

W przypadku tej pierwszej opcji, wystarczy podać kwotę, jaką planujemy nabyć (np. 700 EUR na cele promocji), rachunek do przelewu wymienionej waluty oraz kurs po którym dokonamy wymiany (aktualnie najlepszy lub własny). W ostatnim kroku wybieramy sposób, w jaki chcemy opłacić zlecenie i to wszystko!

W drugim przypadku przez wymianą walut dokonujemy wpłata środków na nasze subkonto w Walutomat.pl za pomocą dogodnej metody: samodzielne wykonanie przelewu, szybki i wygodny przelew przez Przelewy24, wpłata kartą, Google Pay, BLIK, PayPal czy nawet skorzystanie z limitu odnawialnego P24NOW.

Po zaksięgowaniu środków możemy przejść do wymiany w Portfelu, podczas której również wybieramy po jakim kursie chcemy dokonać wymiany oraz w jaki sposób chcemy odebrać wymienioną walutę – na własne konto walutowe, na rachunek kontrahenta czy też odbiór osobisty w jednym z punktów odbioru.

Pełną instrukcję znajdziesz w osobnym wpisie Walutomat.pl – serwis wymiany walut

Dokumenty:

Regulamin promocji „Wymień walutę, odbierz bon i zawalcz o wakacje marzeń”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT! 600 zł zwrotu na start za VeloKonto w VeloBank (dawny Getin Bank) + 8% dla oszczędności!

Lokata 8,2%, 8,1% lub 8% w mBank [+ bonus 650 zł na start]!