w

300 zł za bezwarunkowo Darmowe Citikonto w Citibank [+ 600 zł dla chętnych za kartę Citi Simplicity]

Citikonto Citibank premia na start 300 zł

Citibank ruszył z kolejną edycją akcji bezwarunkowo darmowego CitiKonta z premią na start w wysokości 300 zł w gotówce od banku. Po założeniu konta możesz założyć Lokatę na nowe środki na 7% w skali roku oraz kartę Citi Simplicity z rekordową premią 900 zł na start.

CitiKonto to całkowity brak opłat za prowadzenie konta, prowadzenie karty debetowej oraz wybrane bankomaty oraz 4 wypłaty z innych bankomatów miesięcznie.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

300 zł premii za Citikonto

W aktualnej edycji akcji zyskać możemy łatwe 300 zł premii w gotówce za kilka prostych czynności.

Z promocji możesz skorzystać, jeśli po 31.12.2020 roku nie posiadałeś/aś konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więc niespełna dwa lata.

Posiadanie innych produktów jak np. popularnych kart kredytowych Citi Simplicity, za założenie których do zgarnięcia jest kolejne rekordowe 900 zł premii, 600 zł na Allegro lub telefon Motorola Moto e22 nie wyklucza Cię z promocji.

Promocja będzie trwała do 30 listopada 2022 r.

Edit. Obecnie trwa tożsama, nowa edycja promocji (link do prześwietlenia powyżej)

Jak otrzymać 300 zł premii za CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto nie później niż do 30.11.2022r. udzielając przy tym zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych (w tym telefonicznie)
 • Nagroda 1: 20 zł w gotówce zostanie przekazana przez bank, jeśli wnioskując o konto wyrazisz w/w zgody marketingowe i utrzymasz je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta (po tym czasie możesz je wycofać)
 • Nagroda 2: 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min. 3 Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Co ciekawe mogą to być przelewy na telefon! Wystarczy więc, że wykonasz 3 przelewy BLIK na telefon po 100 zł i pierwsza premia jest Twoja
 • Nagroda 3: 100 zł w gotówce otrzymasz za zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia na min. 2 000 zł (definicja w dalszej części wpisu) lub wykonanie zlecenia walutowego w Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
  • Mogą to być dwa przeciwstawne zlecenia: Najpierw PLN->EUR np. na 1030 zł, a następnie drugie zlecenie EUR->PLN. Lepiej tutaj po kilka złotych, ponieważ nie wiemy, jak bank liczy kwotę zlecenia. Wymiany walut dokonuj od poniedziałku do piątku z uwagi na słabe kursy w weekend
 • Nagroda 4: 80 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania dwóch poprzednich nagród 🙂
Kiedy otrzymam nagrody?

Pierwsze 20 zł w gotówce otrzymasz do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za 3 przelewy BLIK otrzymasz do końca drugiego miesiące po miesiącu otwarcia konta.

100 zł za transakcje walutowe lub wynagrodzenie otrzymasz do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta razem z nagrodą dodatkową 80 zł za spełnienie warunków do otrzymania Nagrody 2 i 3.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to suma wpływów z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub

(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub

(v) w przypadku osób samozatrudnionych przelew z konta firmowego.

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych lub z rachunku prowadzonego dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych.

Dodatkowe 900 zł premii lub 600 zł na Allegro + 100 zł moneyback (1% zwrotu) z kartą Citi Simplicity

Uczestnicy promocji CitiKonta, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank, mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo rekordowe 900 zł premii lub 600 zł na Allegro w promocji samej karty Citi Simplicity.

To jednak nie wszystko, bowiem składając wniosek o kartę kredytową po wcześniejszym skorzystaniu z dzisiaj opisywanej promocji otrzymasz jeszcze możliwość otrzymania 100 zł zwrotu za zakupy (1% moneyback).

Zwrot 1% (max. 25 zł miesięcznie) zostanie przyznany dla pierwszych 1000 osób, które jako pierwsze założą także karty Citi Simplicity w czasie trwania promocji konta osobistego.

Zwrot będzie wypłacany przez okres 4 miesięcy następujących po miesiącu założenia karty kredytowej w wysokości nie większej niż 25 zł miesięcznie.

Łącznie zyskać można aż 1000 zł za kartę Citi Simplicity!

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety

Jak już wspomniałem na wstępie, dzisiejsza promocja jest rewolucyjna w dwóch aspektach. Pierwszy to premia 300 zł na start.

Drugi to bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta wraz z kartą i wieloma usługami. W innym bankach wiąże się to ze spełnianiem dodatkowych warunków.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 300 zł premii pieniężnej na start
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Wypróbuj za darmo płyn Pur

Wypróbuj za darmo płyn do naczyń Pur [do 14 zł zwrotu]

Motorola Moto e22 za darmo z kartą Citi Simplicity w Citibank