w ,

8% do 400 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+790 zł na start]

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank 8%

Alior Bank poszedł w ślady Banku Millennium i również przed zakończeniem poprzedniej promocji, podniósł oprocentowanie na Koncie Mega Oszczędnościowym z 7% na 8% w skali roku dla kwoty aż do 400 tys. zł.

Dodatkowo nowi lub powracający klienci banku mogą otrzymać super łatwe 400 zł premii na start za otwarcie Konta Jakże Osobistego + do 240 zł moneyback rocznie za płatności zbliżeniowe telefonem.

Aktualna edycja promocji:

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł premii za Konto Alior Bank + do 240 zł zwrotu za zakupy

Konto Mega Oszczędnościowe na 8% do 400 000 zł

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku w ramach 29. edycji akcji Konta Mega Oszczędnościowego będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od momentu wpłaty na nie nowych środków, której można dokonać w terminie od 10.11.2022 r. do 14.12.2022 roku.

Dodatkowym warunkiem aktywacji podwyższonego oprocentowania 8% w skali roku jest comiesięczne zapewnienie jednorazowego wpływu na min. 2000 zł na ROR w każdym miesiącu trwania promocji. Może to być najzwyklejszy wpływ z Twojego konta w innym banku i zaraz po wpływie, możesz te środki wypłacić lub przelać z powrotem.

W obu przypadkach oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków wpłaconych na Konto Mega Oszczędnościowe. Przez nowe środki rozumie nadwyżkę ponad saldo w Alior Banku na dzień 8 listopada 2022 roku na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach terminowych.

W promocji mamy jeszcze jedno wykluczenie. Z promocji skorzystać mogą klienci banku, którzy aktualnie nie biorą udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”.

Na koniec jeszcze drobna uwaga, bowiem Konto Mega Oszczędnościowe może być prowadzone tylko jako konto indywidualne, a nie wspólne.

Oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego w 29. edycji promocji wynosi:

OprocentowanieWarunki
8% przez 3 miesiąceDla nowych środków do 400 tys. zł, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł/mies.
4% przez 3 miesiąceDla nowych środków bez dodatkowych warunków
1%Dla pozostałych środków i po wygaśnięciu promocji do 200 000 zł
2%Dla pozostałych środków, dla nadwyżki ponad 200 000 zł

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec każdego miesiąca, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest dużą zaletą konta oszczędnościowego.

Z Konta Mega Oszczędnościowego możesz bez limitów przelewać środki za 0 zł na konto w Alior Banku. Jeśli chcesz od razu wykonać przelew z takiego konta na konto w innym banku, to pierwszy przelew w miesiącu będzie darmowy, a kolejne to koszt 8 zł (wtedy po prostu wystarczy przelać środki najpierw na ROR, a później na inne konto).

Lokata 7% na nowe środki

Drugą możliwością ulokowania oszczędności w Alior Banku na 7% w skali roku jest skorzystanie z lokaty na nowe środki.

Lokata na nowe środki w Alior Bank występuje w trzech wariantach: z oprocentowaniem 6% na 3 miesiące, 6,5% na 6 miesięcy i najwyżej oprocentowana lokata 7% na 12 miesięcy. Jest to zatem propozycja przede wszystkim dla osób, które planują ulokować oszczędności na dłuższy okres i nie myśleć o nich przed dłuższy czas.

Można założyć dowolną liczbę lokat na dowolną kwotę już od 1000 zł. W przypadku lokaty na nowe środki, promocyjne oprocentowanie również obowiązuje dla środków będących nadpłatą ponad saldo w Alior Banku na dzień 9 września 2022 roku.

Termin lokaty na nowe środkiOprocentowanie
92 dni6,0%
182 dni6,5%
365 dni7,0%
Konto Jakże Osobiste to:

Zalety Konta Alior Bank
  • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie (na potrzeby promocji należy przelać jednorazowo min. 2000 zł)
  • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu 400 zł premii na start
    • 5 zł w przeciwnym razie
  • 1% moneyback za płatności kartą
  • 0 zł za 2 korzyści do konta
  • 8% na koncie Mega Oszczędnościowym
  • 7% na lokacie na nowe środki

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego z premią na start znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 29. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Łatwe 200 zł za Konto dla Młodych w PKO BP [18-26 lat]

Bluza za Konto Pierwsze [13-18 lat] lub 200 zł [od 18 lat] + 8% na koncie oszczędnościowym w PKO BP