w

Nowy HIT! Aż 600 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

600 zł Biedronka karta Citi Simplicity

Citibank ruszył z kolejnym HITEM! Do odebrania jest aż 600 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie warunków promocji (tj. zwyczajne używanie tej karty)! Jest to moim zdaniem najlepsza promocja tej karty Citibanku z jaką mieliśmy do czynienia.

Karta dla uczestników promocji wydawana jest na uproszczonych zasadach i łatwiejszych warunkach za 0 zł, a dodatkowo bank skrócił okres karencji dla byłych posiadaczy kart Citibanku.

Promocja będzie trwała do 16 sierpnia 2022 roku, przy czym im szybciej wypełnisz wniosek, tym szybciej otrzymasz nagrodę.

Zobacz aktualne promocje karty Citibank:

→ 600 zł do Lidla z kartą Citi Simplicity

Dla kogo rekordowe 600 zł do Biedronki od Citibank?

Nowa promocja karty Simplicity z bonami o wartości 600 zł do Biedronki przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały głównej karty kredytowej Citibank.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji, a że za jego założenie zgarnąć można kolejne 270 zł lub 370 zł w gotówce (jeszcze dzisiaj pojawi się prześwietlenie tej promocji).

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł do Biedronki za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity
  Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później.
 • W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku wyślij dokumenty potwierdzające dochody na specjalnej stronie banku
 • Zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobile nie później niż do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę
 • Również do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aktywuj kartę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji Citi Mobile
 • Po aktywacji karty, zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej również nie później niż do końca miesiąca po miesiącu otwarcia karty
 • Pierwsze 200 zł do Biedronki otrzymasz za wykonanie kartą Citi Simplicity płatności na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu podpisania umowy
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
 • Kolejne 400 zł do Biedronki otrzymasz rozłożone na 4 miesięczne premie po 100 zł za wykonanie płatności na min. 300 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy (4 – 7 miesiąc kalendarzowy po miesiącu zawarcia umowy)
Odbiór nagrody

600 zł Biedronka

Citibank poinformuje uczestników promocji o przyznaniu promocji do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej.

Samą nagrodę przekaże z kolei w terminie 60 dni od otrzymania powyższej wiadomości również na skrzynkę w bankowości internetowej.

Każdy bon do Biedronki będzie ważny przez okres xxxx

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz w lipcu 2022 r.
 2. Do końca sierpnia 2022 r. zainstaluj aplikację mobilną Citi Mobije, aktywuj kartę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną
 3. Również do końca sierpnia zaloguj się min. raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. w sierpniu, wrześniu oraz w październiku 2022 r) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł za co otrzymasz pierwsze 200 zł do Biedronki
 5. W czterech kolejnych miesiącach (tj. w listopadzie, grudniu 2022 r., styczniu i lutym 2023 roku) również płać kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc spełnienia tego warunku otrzymasz 100 zł do Biedronki.

Każda z nagród zostanie przekazana w ciągu 60 dni od otrzymania informacji z banku o przyznaniu nagrody za pośrednictwem systemu bankowości elektrycznej.

Nagrodę otrzymasz w postaci 13-cyfrowego kodu, który należy podać kasjerowi. Kod można wykorzystywać „na raty” aż do pełnego wykorzystania jego wartości.

Termin ważności każdego e-kodu wynosi 6 miesięcy od dnia jego przekazania w wiadomości z banku.

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie oraz wyjaśnienie RRSO (0% czy 26,28%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji na preferencyjnych warunkach przez pierwszy rok. Opłata w wysokości 12 zł zostanie zniesiona pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Tak się składa, że jest to również warunek otrzymania premii, w związku z czym nie będzie z tym problemów.

RRSO 0% vs 26,28%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł do Biedronki na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
1 rok temu

wszystko fajnie, ale odpowiedz odmowna dostalam w ciagu minuty 🙂 mimo ze UOP na czas nieokreslony i zarobki powyzej sredniej krajowej 🙂 g

Co myślisz?

Nawet 680 zł na start za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska!

Odbierz 450 zł na start + 6,7% dla oszczędności w mBank