w

Konto, książka i kasa, czyli 485 zł za konto BNP Paribas w akcji „Letni relaks”

Letni relaks - 485 zł za konto BNP Paribas

Właśnie wystartowała nowa promocja konta osobistego BNP Paribas z nagrodami w łącznej wysokości 485 zł (450 zł w gotówce oraz 35 zł na Legimi) za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienie prostych warunków promocji.

Konto Otwarte na Ciebie, które otwieramy w promocji to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku, natomiast karta debetowa wraz z wybranymi bankomatami będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę.

Po założeniu konta możesz też skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS za którą otrzymasz 400 zł premii na Allegro.

Promocja konta będzie trwała do 5 lipca 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu nie będzie możliwości złożenia wniosku, czyli każdy uczestnik promocji otrzyma swoją nagrodę.

485 zł w akcji „Letni relaks”

„Letni relaks” to nowa promocja Darmowego Konta Otwartego na Ciebie z premią w łącznej wysokości 485 zł (z tego aż 450 zł w gotówce) za spełnienie warunków promocji opisanych poniżej, którymi jest tak naprawdę normalne używanie otworzonego konta.

Nagroda została podzielona na trzy części:

 • 150 zł w gotówce + 35 zł na Legimi za spełnienie jednego warunku w lipcu
 • 150 zł w gotówce za spełnienie dwóch warunków w sierpniu 2022 roku
 • 150 zł w gotówce za dwa warunki spełnione we wrześniu 2022 roku
Dla kogo łatwe 485 zł w akcji „Letni relaks”?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadają konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest więc bardzo krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnych premii dawnym klientom banku.

Jak otrzymać 485 zł w akcji „Letni relaks”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 5.07.2022 r. zaznaczając wszystkie znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie z wygenerowanego tam linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie)
  • Tutaj wystarczy już zaznaczyć tylko wymagane zgody
  • Konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier (jest też opcja w pełni online, za pomocą wideoweryfikacji, jednak sprawia ona problemy)
 • Aktywuj konto nie później niż do 19.07.2022 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty, otrzymanej za pośrednictwem kuriera. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty
 • 150 zł w gotówce + 35 zł na Legimi otrzymasz w zamian za wykonanie przelewów zewnętrznych z nowo otworzonego konta na łączną kwotę min. 300 zł (może to być przelew na Twoje konto w innym banku)
 • Kolejne 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w sierpniu 2022 roku:
  • wykonanie min. 3 Transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę (tutaj najprościej zapłacić za normalne zakupy w sklepie)
  • wykonanie Przelewu/ów na łączną kwotę min. 300 zł (chodzi tutaj o zwykły przelew wykonany przez bankowość elektroniczną, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych)
 • Trzecią nagrodę, 150 zł w gotówce otrzymasz za ponowne spełnienie tych samych dwóch warunków aktywności we wrześniu 2022 roku, tj.:
  • wykonanie min. 3 Transakcji bezgotówkowych kartą
  • wykonanie Przelewu/ów na łączną kwotę min. 300 zł

Jak widzisz zdobycie wszystkich nagród o wartości 485 zł nagrody jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnego wysiłku.

Przekazanie nagród

Wiadomość mailową o otrzymaniu pierwszej lub pierwszej i drugiej nagrody otrzymasz do 22 sierpnia 2022 roku. W mailu tym znajdziesz link i unikalny kod do zalogowania się na stronie Organizatora.

Do 28 sierpnia 2022 roku za pomocą otrzymanych danych zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij bez spacji numer konta otworzonego w promocji (lub w późniejszym czasie nawet do 29 czerwca 2023 r. po wcześniejszym skontaktowaniu z organizatorem poprzez maila na letnirelaks@bnpparibasplus.pl).

Pierwsza nagroda – 35 zł na Legimi oraz 150 zł w gotówce zostanie przekazana do końca sierpnia 2022 r. za warunek spełniony w lipcu. Gotówka zostanie przekazana na konto osobiste w BNP Paribas, natomiast kod do Legimi za pomocą wiadomości SMS. Druga nagroda zostanie przekazana przelewem do końca września, natomiast trzecia nagroda zostanie przekazana do końca października 2022 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay).

Transakcje bezgotówkowe wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych
Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Letni relaks”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

5% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium [+360 zł premii na start]

Konto firmowe za 0 zł + do 2000 zł premii w Alior Bank!