w

Wirex: 25 EUR (115 zł) łatwej premii na start + 30 EUR (140 zł) za dalsze polecenie

Wirex program poleceń 25 EUR

Platforma Wirex wystartowała z programem poleceń w ramach którego zgarnąć można łatwe 25 EUR premii (ok. 115 zł) za wykonanie prostych czynności (15 EUR za samą rejestrację oraz 10 EUR za depozyt i wymianę). Po założeniu konta można je polecać kolejnym osobom zyskując kolejne 30 EUR (140 zł) za każde polecenie (max 150 EUR za 5 poleceń).

Jakiś czas temu zapowiadałem Wam rozszerzenie tematyki bloga o promocje fintechów i aplikacji związanych z kryptowalutami z łatwą premią na start. Tematykę zgłębiam już od kilku miesięcy i w końcu przyszedł czas na podzielenie się z Wami nowymi metodami na łatwy zarobek.

Dzięki promocji Wirex zyskać można 115 zł lub 255 zł jeśli będą chętni na blogu za zaledwie kilka kliknięć i prostą weryfikację. Z tego też powodu uważam, że warto zainteresować się tymi nowymi okazjami. Polskie banki ostatnio oferują ograniczone możliwości pod tym względem, w zasadzie co chwilę mamy tylko nową reedycję promocji.

Bonus z JakOszczedzic.pl! Po wyczerpaniu moich poleceń będę przekazywał Wasze kody polecające (zgodnie z kolejnością zgłoszeń), dzięki czemu powinniście otrzymać dalszą premię za polecenie kolejnej osoby!

Promocja trwa do 31 marca 2022 r.

Wirex – co to takiego?

Wirex jest platformą łączącą cechy portfela twardych walut (m.in. euro, dolar amerykański, funt brytyjski, polski złoty) oraz kryptowalut jak również giełdy pozwalającej na kupno / sprzedaż kryptowalut. Giełda pochwalić się może obecnie 4,5 miliona klientów na całym świecie i obrotami idącymi w setki milionów dolarów. Nie mamy zatem do czynienia z zupełnie nowym podmiotem.

W ofercie Wirex znajdziemy także wielowalutową kartę deebetową z darmowymi wypłatami z bankomatów do równowartości 400 USD miesięcznie. Płacąc kartą Wirex otrzymujemy 2% moneyback w krypto WXT i brak prowizji za wymianę pomiędzy kryptowalutami a walutami tradycyjnymi.

Jak działa program poleceń Wirex?

Wirex nagroda za polecenie

Jak widzicie na grafice powyżej, już za samo założenie i zweryfikowanie konta otrzymacie 15 EUR premii w walucie WXT (którą możecie oczywiście wymienić na waluty twarde i wypłacić lub też wydać za pomocą karty Wirex).

Drugą część premii otrzymamy za zdeponowanie kwoty min. 40 EUR na portfelu Wirex i dokonanie zakupu

Osoba polecająca również otrzymuje premię za czynności wykonane przez poleconego. Tak jak już wspomniałem powyżej, po przekazaniu moich własnych kodów, polecającymi na JakOszczedzic.pl będziecie mogli Wy przekazując mi swój link polecający.

Jak otrzymać 25 EUR (115 zł) od Wirex?

 • Do 31 marca 2022 roku za pomocą dedykowanego linka polecającego załóż konto Wirex podając kraj, adres email oraz hasło
  • Z uwagi na limity poleceń, osoby zainteresowane proszę o kontakt ze mną w celu otrzymania linka polecającego poprzez Facebooka lub zakładkę Kontakt ( w Temacie napisz, że chodzi o Wirex)
Wirex bonus na start
 • Na koniec wniosku uzyskacie link do aplikacji mobilnej Wirex, gdzie w prosty sposób dokończycie zakładanie konta i weryfikację swojej osoby (trzeba będzie wykonać zdjęcie dowodu z obu stron oraz zdjęcie selfie). Mi całość zajęła może ze cztery minuty
 • Za samą weryfikację i otwarcie konta otrzymasz pierwsze 15 EUR premii (ok. 70 zł):
Wirex bonus za rejestrację
 • Teraz możemy przejść do drugiej części premii, 10 EUR (ok. 47 zł) za wykonanie depozytu o wartości minimum 40 euro. W tym celu w głównym oknie aplikacji klikamy przycisk „Add Funds” i wybieramy Euro
  • Najłatwiej będzie tutaj użyć karty debetowej / kredytowej. Jeśli posiadacie kartę wielowalutową / kartę w EUR to będzie ona najlepszą opcją z uwagi na brak kosztów przewalutowania. Karta Revolut świetnie się tutaj sprawdzi, a obecnie za jej założenie można zgarnąć aż 200 zł premii!
  • Proponuję tutaj doładować nieco wyższą kwotę, np. 43 EUR, aby po uwzględnieniu możliwych opłat nie brakło naj kilkudziesięciu centów
 • Po doładowaniu konta dochodzimy do ostatniego kroku jakim jest wykonanie pierwszej transakcji na rynku kryptowalutowym, np. kupno Bitcoina. W tym celu klikamy na dole po środku ikonę wymiany (strzałki) > wybieramy Exchange > Bitcoin i wybieramy kwotę (ja dałem 41 EUR i za wymianę naliczona została opłata 0,52 EUR)

Premia za wymianę zostanie doliczona do konta w ciągu 30 dni roboczych od wykonania transakcji. Premię otrzymamy w formie kryptowaluty WXT, którą można od razu po otrzymaniu wymienić na EUR / PLN i wykorzystać lub wypłacić na dowolne konto czy portfel.

Nawet 150 EUR za dalsze polecanie (30 EUR za polecenie)

Po założeniu konta możecie przejść do polecania Wirex kolejnym osobom, np. komuś z rodziny. Za każde z pierwszych 5 skutecznych poleceń otrzymacie po 30 EUR premii (15 EUR za samą rejestrację poleconego oraz 15 EUR za jej depozyt w kryptowalucie na 40 EUR). Łącznie w tej edycji programu poleceń zyskać więc możecie aż 150 EUR (ok. 700 zł premii) + 25 EUR za założenie konta dla siebie.

Każda osoba polecona oczywiście otrzyma swoją premię za wykonanie wyżej opisanych kroków (15 EUR za rejestrację oraz 10 EUR za depozyt na 40 EUR).

Swój link polecający znajdziecie klikając na ikonę strzałek na dole -> Invite Friends:

Wirex kod polecający

Więcej informacji na temat programu poleceń znajdziecie na stronie dotyczącej poleceń Wirex.

Jak wycofać środki / nagrodę z Wirex?

Wirex postanowił zabezpieczyć się przed natychmiastową wypłatą środków we własnym tokenie WXT. W tym celu zastosowana została popularna wśród podobnych produktów metoda minimalnej kwoty, jaką można wymienić.

Z tego też powodu, jeśli ktoś skorzystał z obu części nagród a dodatkowo polecił kolejną osobę, najlepiej poczekać z transferem nagrody do dnia otrzymania drugiej części nagrody.

Jeśli jednak ktoś nie chce czekać to można pokrywając prowizję od każdej wymiany tokena WXT, zrobić to wcześniej. W tym celu należy najpierw doładować subkonto X-tras WXT brakującą kwotą do ok. 26400 WXT:

Wymiana tokena Wirex WXT na EUR

Od razu zaznaczę, że transakcja wymiany WXT na EUR obarczona jest prowizją. Dla celów edukacyjnych na potrzeby bloga dokonałem takiej wypłaty, jednak normalnie czekałbym z nią do otrzymania pozostałych środków. Zapłaciłem 454 WXT prowizji (ok. 12 zł) jak na poniższym zrzucie ekranu:

Wirex wymiana WXT na EUR

Posiadając już wymaganą kwotę można bez problemów ją wymienić na EUR i następnie doładować tymi środkami konto w Revolut:

Revolut doładowanie konta z Wirex

Jak widzicie środki są na koncie Revolut:

Revolut środki z Wirex na koncie
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

99 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 lat temu

Mają aplikację na iOS?

Bankier
Bankier
2 lat temu

Wirex ma też dostęp przez normalną stronę www. Używałem już dawno temu, zapomniałem że mają program poleceń.

Marta
Marta
2 lat temu

A co to są te X-accounts?

Piotr
Piotr
2 lat temu

Wiemy coś więcej o właścicielu platformy ?? Pytam w kwestii bezpieczeństwa przekazywanych danych..

Paulina
Paulina
2 lat temu

Czy po kupnie crypto trzeba czekać te 30 dni na wypłatę bonusu czy można z powrotem przewalutowac na zwykła walutę?

Marek S.
Marek S.
2 lat temu

Dzięki Darek, że chce Ci się nasze kody przekazywać. Dostałem już powiadomienie, że ktoś z mojego polecenia założył konto 🙂

MARZENA
MARZENA
2 lat temu

Czy do tej promocji konieczne jest zamawianie karty?

Robert
Robert
2 lat temu

Najpierw radzę poczytać opinie 🙂

https://pl.trustpilot.com/review/wirexapp.com

Kryspin
Kryspin
2 lat temu

Czy można przesyłać między sobą ten token wxt, np na portfel kumpla. Mam 20 euro na niej od jakiegoś roku i zapomniałem o tym wirex, ale wymienić czy wypłacić nie ma możliwości bo za mało mam tych tokenów wxt

Kryspin
Kryspin
2 lat temu
Reply to  Darek

może skupujesz? Jeśli tak, byłbym zainteresowany. Jeśli nie, to najwyżej depo zrobię tylko musze poczytać bo wiele opinii jest negatywnych i nie jestem pewny.

Albet
Albet
2 lat temu

Po jakim czasie naliczy się premia za samą weryfikację i otwarcie konta ?

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Albet

U mnie była od razu po zalogowaniu.

Bart
Bart
2 lat temu
Reply to  Albet

I masz już premie za złożone konta i weryfikacje?
Ja jestem po weryfikacji, ale nie mam póki co premii.

Bart
Bart
2 lat temu
Reply to  Darek

Też mnie to zastanawia.
A po rejestracji i weryfikacji dostałem informacje o możliwości zarabianiu na poleceniu.
Link: https://community.wirexapp.com/t/refer-your-friends-and-get-up-to-30/34536
Jasno są tam daty do 31.03, więc nie bardzo widzę podstawę.
Jedyna nie pewność czy taką samą informacje dostała osoba, która polecała mi założenie konta. Link dostałem od Ciebie.

Bart
Bart
2 lat temu
Reply to  Darek

Też mi przyszedł mail z informacja o możliwość polecenia konta innym.
https://community.wirexapp.com/t/refer-your-friends-and-get-up-to-30/34536
W opisie jak byk widnieje data do 31 marca, więc nie bardzo widzę podstawy do nie wypłacania premii.
Jedyna wątpliwość czy osoba, która mi konto polecała też miała taką informacje. Link miałem od Ciebie.

Bart
Bart
2 lat temu
Reply to  Darek

Ja już do nich pisałem i czekam na odpowiedź.
Chciałem polecić założenie konta komuś i teraz nie wiem czy to robić, jak mają wyciąć wałka z wypłatą premii.
Też nie wiem czy spełniać drugi warunek.

Bartek
Bartek
2 lat temu
Reply to  Darek

Odpisali mi, że wypłacą cała kasę po 30 dniach roboczych.
Także wygląda na to, ze przestali pierwszą część wypłacać od razu,

Albet
Albet
2 lat temu
Reply to  Bart

Jeszcze nic nie otrzymałem.

Adam
Adam
2 lat temu

Czy ta promocja jest aktualna ? Założyłem i zweryfikowałem konto 24h temu, ale żadne WXT mi nie wpadły.

Albet
Albet
2 lat temu

Aktualnie w centrum pomocy wirexa jest opis o programie poleceń taki: 500 WXT za otwarcie konta + 500 WXT za zakup krypto za min 100USD oraz zakup w sklepie zamówioną kartą wirex. 1000 WXT = 19zł. Czy opisywana powyżej promocja jest aktualna ? gdzie można znaleźć jej opis na stronie wirex ?

Tomek
Tomek
2 lat temu

Czy karta Wirex jest płatna?

Mario
Mario
2 lat temu

W jaki sposób można dokupić tą kryptowalutę za 200 zł? Będę wdzięczny za wskazówki, angielski u mnie na słabym poziomie 🙁

Michał
Michał
2 lat temu

Jak wymienić te WXT, które mi przyznali jako premię? Gby chceę je wymienić na inną walutę lub krypto, to ciągle mi pisze, że mam za mało WXT potrzebnego do wymiany.

Marcin
Marcin
2 lat temu
Reply to  Darek

Podobno można wypłaci doładowując revolut kartą. Czekam na kartę wirex i przetestuję.

Bartek
Bartek
2 lat temu
Reply to  Darek

A udało CI się wypłacić środki, które sam wpłaciłeś na początku?
Od wczoraj próbuje je wypłacić, ale ciągle wyskakuje błąd.
Pisałem do suppotu niby mają jakiś ogólny problem, ale widzę, ze dość długo to trwa.
Zastanawiam się czy to u nich częste problemy.

Mario
Mario
2 lat temu

U mnie premia za założenie była od ręki (obecnie około 92 zł). Dokonałem doładowania kartą visa (uprzedzam, że BNP Paribas blokują i dzwonią, że próba wyłudzenia ), następnie zakupiłem za około 50 euro kryptowaluty. Czekamy. Z mojego linku ktoś skorzystał bo raz przyszło powiadomienie. Innych premii poza tą za założenie na razie brak. Pozdrawiam

Jarek
Jarek
2 lat temu

Dostaliście już kartę?

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Hej, jakieś wieści? Kwota z promocji + wpłata na kolejną nie pozwala na wymianę na euro. Bonusów za polecenia oraz zrealizowanie wymiany niestety nadal brak 🙁

Magdalena
Magdalena
2 lat temu

No i cyk, aktywowałam kartę I doładowałam nią konto Revolut. Premii nawet więcej wyszło niż miało być 🙂

Magdalena
Magdalena
2 lat temu
Reply to  Magdalena

Czy mogłabyś się podzielić wiedzą jak udało Ci się wymienić te wxt? Bo mi w supporcie napisali, że żeby wypłacić to trzeba 50 USD, a na wymianę 150 USD. A sama premia, ktora przeslali za rejestrację konta na to nie pozwala.

Kryspin
Kryspin
2 lat temu
Reply to  Magdalena

a zamieniłaś przed doladowaniem konta revolut wxt na jakąś walutę, czy mając wxt doladowalas konto?

Jacek
Jacek
2 lat temu

Panie Darku. Proszę o konkretną odpowiedź. Czy można płacić kartą mając na koncie tylko środki WRX?

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Czy zakup WXT będzie akcepotowany jako zrealizowanie drugiej części promocji w postaci zakupów powyżej 40 euro?

Jacek
Jacek
2 lat temu
Reply to  Darek

Skończyło się na tym , że odebrano mi bonus. Obecne saldo =0. Dziwny ten wirex.

Jacek
Jacek
2 lat temu
Reply to  Darek

Chyba już sobie odpuszczę tę promocję.

Mario
Mario
2 lat temu

Hej. Pisałem z supportem – pewnie mają być wypłacone do końca kwietnia. Mam pytanie :

 • czy jeśli chce wypłącić pieniądze kartą to mam zamienić WXT na EURO czy mogę od razu na PLN ?

Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Ok czyli wymieniam na PLN, podpinam PLN pod kartę. Mogę rozumiem tą kartą płacić ale też mogę podejsć do bankomatu i bez prowizji kasę wypłacić?

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Ok udało się. Zamieniłem na PLN i wypłaciłem z bankomatu bez problemu, tak samo płaciłem kartą w sklepach. Czekam na bonus cierpliwie i dam znać.

Tomek
Tomek
2 lat temu
Reply to  Mario

Cześć ,
W jakim bankomacie się udało ?

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Tomek

Euronet, tylko trzeba dodać PLN w ustawieniach karty. Ja niechcący odjąłem zamiast dodać i tranakcje nie przeszły. W końcu się udało . Niestety premii nadal brak.

Daniel
Daniel
2 lat temu

mam to samo wymieniłem na euro , i jak chce wypłacić to wywala – Transfer Unavailable

Michał
Michał
2 lat temu

Dostał już ktoś z was premię?

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Ja właśnie napisałem u mnie minęło 30 dni roboczych od polecenia itp. Według nich mineło 25 dni..ok poczekam 5 🙂

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek
Cytuję :) " dni robocze oznaczają od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem weekendów i świąt, kiedy banki Anglii są zamknięte dla biznesu

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Ja dzisiaj po doładowaniu wxt 100 zł dostale jakiś bonus 500 wxt refer a friend . Nic się kupy nie trzyma hmm

Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Darek

Zgłosiłem reklamację i czekam na odpowiedź, dam znać.

MARZENA
MARZENA
2 lat temu
Reply to  Mario

ok, czekamy 🙂

Daniel
Daniel
2 lat temu

Tą kartę wirex trzeba jakoś zamykać ?

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Czy ktoś w końcu otrzymał tą premię? Mnie support olał zero odzewu. A dodatkowo możliwość wymiany wzrosła ponad 30 tys. tokenow…

Mario
Mario
2 lat temu

Pytacie o premie , napiszę ogólnie całość odczuć. Wirex działa z regulaminami jak im się podoba. Ja akurat miałem szczeście i dostałem premie od razu za założenie konta. Niestety kolejne premie nie doszły. Na reklamację od kilku dni nikt nie odpisał. Dostałem za marzec/kwiecień dwa razy po 500 WXT czyli około 22 zł….. – polecenie. Nic poza tym. Co ciekawe te premie naliczają się po aktywności – wymiana, zakup, płatność kartą itp…..

Teraz bardzo ważne – WXT kusi kurs idzie w górę tokenów… nic bardziej mylnego, aby doładować jak spadnie. Bank PEKAO, z którego robiłem doładowania wcześniej..nagle coś nie działa..dodana karta BNP PARBIAS … mam zablokowane ponad 400 zł parę dni przez Wirex – nie przeszło, dzwonił dział bezpieczeństwa. Dodałem kartę wirtualną MBANK . Bank zablokował mi aplikację, oraz kartę przy próbie doładowania WXT… musiałem się tłumaczyć, że nikt mnie nie namawiał na krypto itp i odblokowali. Uf udało się doładować. Czemu? …już tłumaczę – wcześniej można było zamienić WTX na PLN przy kwocie około 700 zł..teraz.? około 1350 zł.. Tak – Wirex podniósł limity. Udało mi się w końcu zamienić WXT na PLN. Wypłaciłem z duszą na ramieniu około 800 zł poprzez bankomat , a resztę poczekam i wydam pewnie karta, która faktycznie działa. Niestety zawiodłem się na nich, premie zgodne z czasem i ich ofertą nie doszły. Odpowiedzi brak. Kasa zablokowana. Oby udało mi się wypłacić resztę. Obawiam się, że postąpi tak większość ludzi i tokeny WXT zaraz spadną o połowę, albo więcej. Jednyne plusy to, że nauczyłem się trochę o tokenach i krypto..dwa udało się coś „uciulać”. Finalnie jednak póki nie wypłacę i nie zwolnię blokady to jestem na minus….

Janusz
Janusz
2 lat temu
Reply to  Mario

wcześniej można było zamienić WTX na PLN przy kwocie około 700 zł..teraz.? około 1350 zł

ale to nie jest kwestia podniesienia progu. Bo próg jest cały czas taki sam, ALE ustalony w WXT. Więc skoro WXT/USD zyskuje na wartości, a do tego PLN/USD traci to siłą rzeczy próg w PLN staje się coraz wyższy…

Bartek
Bartek
2 lat temu
Reply to  Mario

Dzięki za cały opis.
Ja jestem w tej grupie, która już nie dostała od razu bonusu.
Niby mi na czacie napisali, że dostane ponad jak minie 30 dni roboczych (według kalendarza angielskiego). Minęło już więcej dni, a kasy dalej nie ma żadnej.
Czytam opinie jak postępują i nie wiem czy się lepiej z tego nie wycofać i olać tą premię, bo jeszcze po wpłacam więcej pieniędzy i wyjdzie na minus.

Ja pisałem do nich maila 24 marca i odpisali mi 4 maja, także …..

Z wieloma bankami i fintachami miałem już doczynienia (nie tylko PL), ale taka akcja to pierwszy raz.

Janusz
Janusz
2 lat temu
Reply to  Darek

Chyba wiem, w czym problem. A przynajmniej w mojej sytuacji.
Napisałem i mi odpisali, że: w regulaminie jest napisane

Kup krypto o wartości co najmniej 40 EUR w aplikacji Wirex za pomocą karty kredytowej, karty debetowej lub przelewu z portfela zewnętrznego

Moja wina, bo nie doczytałem u źródła.
A Ty Darku (każdy mógł się pomylić) napisałeś (i ja tak zrobiłem) aby doładować konto, a dopiero potem dokonać wymiany na krypto…
Niby drobny szczegół, ale niezgodny z regulaminem premii.
I tu jest pies pogrzebany :/
Więc w zasadzie, sami sobie strzeliliśmy w stopę…

Schowek01.jpg
Mario
Mario
2 lat temu
Reply to  Janusz

Ok zakup kryptowalut rozumiem. Co jednak z premią za polecenie i założenie samego konta po weryfikacji? Wysłali mi 2×500 wxt a miało być wiecej 🙁

Janusz
Janusz
2 lat temu
Reply to  Mario

To już musisz dopytać.
Ja za założenie (weryfikację) dostałem od razu, a polecić mi się nikogo nie udało, więc nie pytałem.

Najlepiej zrobić zgłoszenie https://wirexapp.com/help/request/create a jak po 2 dniach nie odpiszą, to poprosić o pomoc na ich FP https://www.facebook.com/wirexapp/ podając nr zgłoszenia.

To działa na ich support.

MARZENA
MARZENA
1 rok temu

U mnie zniknął bonus WXT. Było 4549 WXT, a teraz jest zero. Czy ktoś miał taką sytuację?

Co myślisz?

Lokata 3,5% bez warunków dodatkowych w Inbank!

HIT! Rekordowe 600 zł na Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity