w

Rekordowe 200 zł premii za Konto Przekorzystne dla dziecka w Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. ruszył z rekordową promocją Konta Przekorzystnego dla najmłodszych (w wieku od 0 do 17 lat) z premią w wysokości aż 200 zł na start. Rodzice mogą z kolei zyskać kolejne 200 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego.

Na dokładkę zarówno rodzice jak i dzieci mogą ulokować oszczędności na 2,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym (dzieci do 3000 zł, a rodzice do 20 000 zł).

Promocja konta dla dziecka z premią 200 zł na start będzie trwała do 31 marca 2022 r.

Za informację o promocji dziękuję Mateuszowi i jego synowi z kanału JABBAXD.

→ Prześwietlenie nowej promocji konta dziecka z bonusem 100 zł

→ Prześwietlenie promocji konta rodzica z bonusami do 300 zł

200 zł na start za konto dziecka w Pekao SA

Dzięki kolejnej edycji akcji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” zgarnąć można rekordową premię w wysokości aż 200 zł za założenie darmowego konta dla dziecka w wieku od 0 do 17 lat. Takie konto może bardzo dobrze służyć do edukacji finansowej i nauki oszczędzania dziecka naszej pociechy.

Nagroda w wysokości 200 zł podzielona jest na dwie części po 100 zł. Obie zostaną przelane na konto dziecka, skąd można je wypłacić, przelać lub zwyczajnie wydać na dowolny cel.

Kto może otrzymać 200 zł na start?

Promocja przeznaczona jest dla niepełnoletnich dzieci (od 0 do 17 lat) posiadających polskie obywatelstwo, które od 1 stycznia 2021 roku nie posiadały konta w Pekao S.A.

Z promocji wykluczone są też dzieci, które brały już udział w jednej z poprzednich promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jak otrzymać 200 zł za konto dziecka w Pekao?

Zasady promocji są niezwykle proste. Pierwszy krok musi natomiast wykonać dorosły zakładając konto dla siebie w Pekao S.A. Tak się jednak składa, że za jego otwarcie rodzic również otrzyma aż do 300 zł premii na start za Konto Przekorzystne, co daje łącznie 400 zł przy jednym dziecku lub aż 600 zł premii przy dwójce dzieci!

Trzeba mieć na uwadze fakt, że konto dla dorosłego z premią 200 zł – 300 zł na start można założyć wyłącznie online poprzez dedykowaną stronę promocji. Dlatego też nie warto iść od razu do placówki banki, bo 200 zł po prostu Wam przepadnie.

Jeśli posiadasz już konto osobiste to możesz przejść do spełnienia warunków promocji:

 • Pierwsze 100 zł Twoje dziecko otrzyma za samo zawarcie umowy o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb na 2,5% w skali roku składając oświadczenie o przystąpieniu do promocji i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na cele promocji nie później niż do 31 marca 2022 roku
 • Drugie 100 zł premii zostanie wypłacone w zamian za:
  • [Dzieci poniżej 13 lat]: Za zapewnienie salda na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku Mój Skarb w wysokości min. 50,01 zł na dzień 15 kwietnia 2022 roku
  • [Dzieci od 13 lat]: Do 15 kwietnia 2022 roku muszą wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą dla dziecka / aplikacją PeoPay lub BLIKIEM na dowolną kwotę

Teraz wystarczy już tylko czekać na nagrody, które zostaną wypłacone na konto dziecka do dnia 30 kwietnia 2022 roku, czyli niezwykle szybko jak na promocje bankowe!

Konto Przekorzystne dla Młodych – prześwietlenie

Konto Przekorzystne dla Młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych prowadzone jest za 0 zł wraz z kartą i wszystkim bankomatami w Polsce. Zapłacić można jedynie za SMS’y potwierdzające transakcje jeśli nie wybierzesz wygodnej autoryzacji przez aplikację PeoPay.

Konto Przekorzystne dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za autoryzację transakcji w aplikacji PeoPay
  • 0,20 zł za SMS autoryzacyjny w przeciwnym razie
 • 2,5% do 3 000 zł na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez 4 miesiące
 • Aplikacja mobilna PeoPay KIDS


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.

Lokata 3% na 12 miesięcy, 2,5% na 3 miesiące bez konta w Facto