w ,

Aż 3% na koncie oszczędnościowym na rok w Getin Banku [+ 50 zł na start]

Getin Bank ruszył z nową akcja „Bonus za aktywność” w ramach której zyskamy aż 3% w skali roku na 12 miesięcy po spełnieniu prostych warunków aktywności oraz 1,7% w skali roku dla nowych środków do 200 tys. zł.

Dodatkowo nowi klienci Getin Banku mogą zyskać łatwe 50 zł premii na start za podanie kodu polecającego i jeszcze więcej w programie poleceń.

Aktualnie można zyskać 600 zł premii na start w VeloBank + 8% dla oszczędności

50 zł na start za założenie konta Getin z polecenia

W nowej edycji programu poleceń każdy nowy lub powracający klient Getin Banku otrzyma bon o wartości 50 zł na Allegro za trzykrotne zapewnienie jednorazowego wpływu na min. 2000 zł w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu założenia konta.

Zasady są więc bardzo proste. Dla przykładu konto zakładamy w grudniu, a wpływ na min. 2000 zł wykonujemy w styczniu, lutym oraz w marcu 2022 roku i nagroda jest nasza. W międzyczasie możemy już korzystać z konta oszczędnościowego na 3% oraz na 1,7% w skali roku.

XIII edycja programu będzie trwała do 28.02.2022 roku.

Kto może otrzymać 50 zł za konto Getin?

W programie poleceń Getin Bank obowiązuje bardzo krótki okres karencji. Nagrodę otrzymasz jeśli od 31.05.2021 r. nie posiadasz konta osobistego w Getin Banku.

Posiadanie innych produktów banków, jak na przykład karty kredytowej, pożyczki czy kredytu nie wyklucza Cię z udziału promocji.

Jak otrzymać bon 50 zł za konto Getin?

 • Do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Osobiste Proste Zasady podając kod polecający otrzymany od znajomego oraz je aktywuj również do 28.02.2022 r.
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to możesz użyć naszego kodu / napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com
  • Wyraź przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
  • potwierdź otrzymanie regulaminu programu poleceń
Kod Polecający Getin Bank
 • Po otwarciu konta wystarczy w każdym z trzech pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych po aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank
  • Pieniędzy tych nie musisz trzymać na koncie w Getin Bank. Zaraz po ich pojawieniu się, możesz je przesłać z powrotem zostawiając drobną kwotę na wykonanie wymaganej jednej płatności dla zwolnienia z opłaty za konto
 • Nie wypowiadaj konta i utrzymaj zgody marketingowe do dnia przekazania nagrody
Przykład:

Konto zakładasz i aktywujesz w grudniu 2021 r. Zatem jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł zapewnij w styczniu, lutym oraz w marcu 2022 roku.

Do 20 kwietnia 2022 r. otrzymasz informację o spełnieniu warunków promocji poprzez bankowość elektroniczną oraz na email.

3% do 10 000 zł przez 12 miesięcy + 1,7% do 200 000 zł przez 3 miesiące

Getin Bank daje równolegle możliwość skorzystania z dwóch promocji Elastycznego Konta Oszczędnościowego:

 • 3% do 10 tys. zł na 12 miesięcy
 • 1,7% do 200 tys. zł na 3 miesiące dla nowych środków

Aby skorzystać z każdej z tych promocji należy mieć wyrażone zgody marketingowe. Można je wycofać dopiero po zakończeniu promocji, z której bierzesz udział.

1) Oprocentowanie 3% w skali roku jest dostępne wyłącznie dla osób, które założą nowe konto w Getin Bank i od 31.05.2021 r. nie posiadały takiego konta.

Obowiązywać ono będzie w każdym z 12 miesięcy trwania promocji, w którym zapewnisz łączne wpływy w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku.

Promocyjne odsetki wypłacane będą osobno do 15 dnia kolejnego miesiąca.

2) Natomiast wszyscy pozostali klienci (w tym nowi) mogą skorzystać z konta na 1,7% do 200 000 zł dla dla nadwyżki ponad saldo ulokowane w Getin Banku na dzień 25.11.2021 r. (jeśli tego dnia nie posiadałeś/aś środków w Getin Bank, to wszystkie środki będą promocyjnie oprocentowane)

Promocyjne oprocentowanie 1,7% do 200 tys. zł będzie obowiązywało przez okres 92 dni (3 miesięcy) od dnia wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie:
  • 3% w skali roku do 10 000 zł przez rok dla nowych klientów
  • 1,7% w skali roku dla nowych środków do 200.000 zł
  • 1,1% w skali roku dla nadwyżki od 200.000 zł do 400.000 zł
 • Czas trwania:
  • 365 dni dla nowych klientów
  • 92 dni od wpłaty Nowych środków
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
Nawet 800 zł (10 x 80 zł) za dalsze polecanie konta

Po założeniu konta możesz przejść do rejestracji w programie „Polecam Proste Zasady” i polecania konta znajomym / rodzinie. Pamiętaj, że aby wziąć udział w programie trzeba wyrazić zgody marketingowe:

 • na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 • na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną
 • na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących
Jak przystąpić do programu poleceń „Polecam Proste Zasady”?

Najłatwiej dokonać tego logując się w bankowości internetowej i następnie przechodząc do > Oferta i wnioski > Program Poleceń > Przystąp do nowej edycji:

Program Polecam Proste Zasady Getin Bank

Po przystąpieniu do promocji otrzymasz swój kod poleceń, który wystarczy przekazać osobie poleconej. Za każdą osobę, która spełni warunki programu (tj. m.in. 3 wpływy po 2000 zł), otrzymasz 80 zł premii.

Maksymalnie możesz otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych osób w łącznej wysokości 800 zł. W systemie bankowości elektronicznej sprawdzisz, ile aktualnie osób skorzystało z Twojego polecenia.

Premię za polecenie również otrzymasz w formie e-bonu do Allegro. Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz przez e-mail, SMS oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej). Nagrodę będzie można wybrać nie później niż do 31.01.2022 r. logując się w bankowości i przechodząc do zakładki Program Poleceń.

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą lub BLIKIEM
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • Program Bezcenne Chwile
 • 50 zł na start
 • 3% na koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
 • 1,7% na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł na 3 miesiące
Dokumenty:

Regulamin konta oszczędnościowego „Bonus za aktywność – edycja 5/2021”

Regulamin programu poleceń – XIV edycja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
2 lat temu

Od 1I2022 aby ominąć opłat: 9 zł za prowadzenia konta i 5 zł za kartę trzeba będzie wykonać 5 transakcji kartą lub blikiem. Bezpłatne wypłaty blikiem tylko do końca roku. A i taki mało istotny szczegół: bezpłatne będą tylko karty ze standardowym wizerunkiem.

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Krzysztof

Faktycznie, warto dopisać te informacje na końcu. Nadal to bardzo spoko warunki

Kasia
Kasia
2 lat temu

To muszę ulokować na rok środki na koncie oszczędnościowym czy mogę dowolnie?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Kasia

Możesz wpłacić na ile chcesz. Jest tutaj pełna dowolność

trackback

[…] 1. Konto oszczędnościowe 3% oraz 1,7% w Getin Bank […]

Anna
Anna
2 lat temu

Czyli łącznie mogę ulokować 10 tys. zł + 200 tys. zł czy po prostu 200 tys. zł?

Co myślisz?

2% bez limitów na koncie oszczędnościowym Aion Bank

Aż do 1800 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium + 0 zł na 24 miesiące