w

Powiększ noworoczny budżet o 400 zł zakładając darmowe konto BNP Paribas

Świąteczny czas - konto BNP z premią 400 zł

Ruszyła nowa promocja BNP Paribas z wysoką premią 400 zł za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienie warunków promocji. Co istotne, to fakt, że za prowadzenie konta i karty nie zapłacisz ani grosza płacąc trzy razy w miesiącu kartą (nawet kilka złotych).

Po założeniu konta możesz też założyć kartę kredytową mamBONUS z premią 300 zł na start + 12 miesięcy bez opłat. Przed upływem roku możesz bez problemów zrezygnować z karty nie ponosząc żadnych opłat. Łącznie w obu tych akcjach zyskasz aż 700 zł w gotówce.

Październikowa promocja będzie trwała do 21.12.2021 r.

Zobacz aktualną promocję:

Gwarantowane 400 zł i szansa na 1 z 30 rowerów o wartości 1000 zł za konto BNP Paribas

400 zł na noworoczny budżet z BNP Paribas

BNP Paribas rozdaje aż 400 zł w gotówce za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji „Świąteczny czas”.

Nagroda podzielona jest na dwie części: pierwsze 150 zł otrzymasz w lutym za spełnienie warunków w styczniu 2022 r. a kolejne 250 zł otrzymasz w maju za warunki spełnione w okresie od lutego do kwietnia 2022 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeśli w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji „Świąteczny czas” nie posiadałaś/eś konta osobistego w BNP Paribas, to możesz przystąpić do promocji i zgarnąć 400 zł premii na start + możliwą kolejną premię 300 zł za kartę mamBONUS.

Jak przystąpić do akcji „Świąteczny czas”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 21.12.2021 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
  • Po rejestracji złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie).
  • Konto możesz założyć wygodnie online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • Nadaj kod PIN do karty nie później niż do 4 stycznia 2022 r.

Teraz możesz przejść do spełnienia warunków promocji.

Jak zgarnąć 400 zł w akcji „Świąteczny czas”?

 • Pierwsze 150 zł premii otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w styczniu 2022 r.
  • Zapewnij min. 5 wpływów na konto (możesz sobie przelać 5 x 200 zł z konta w innym banku)
  • Wykonaj przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) na min. 1000 zł (np. na swoje konto w innym banku, z którego zapewniłeś/aś wcześniej wpływy)
 • Kolejne 250 zł premii otrzymasz za spełnienie trzech warunków w lutym, marcu oraz w kwietniu 2022 roku:
  • Zapewnij min. 5 wpływów na konto
  • Wykonaj min. 2 transakcje BLIK na dowolną kwotę (np. w Biedronce, na Allegro, innym sklepie)
  • Wykonaj przelew na kwotę min. 1000 zł za pomocą bankowości elektronicznej
Odbiór i przekazanie nagród

Do 18 lutego 2022 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: swiatecznyczas@bnpparibasplus.pl) informującego o pierwszej nagrodzie w wysokości 150 zł w gotówce.

Bardzo ważne! Do 26 lutego 2022 r. poprzez dane otrzymane mailem zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które otrzymasz 150 zł w gotówce od Organizatora akcji do końca miesiąca, tj. do 28.02.2022 r.

Jeśli nie zrobisz tego w wyznaczonym terminie , to wciąż będziesz mógł/mogła otrzymać premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (aż do 21.12.2022 roku).

Drugą nagrodę, 250 zł w gotówce, otrzymasz do 31 maja 2022 roku pod warunkiem spełnienia wszystkich opisanych powyżej warunków promocji.

Z regulaminu:

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK z wyłączeniem Transakcji BLIK o kodach MCC (7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829), tj. wszelkich „ułatwiaczy” takich jak np. Revolut, SkyCash, DiPocket.

Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:

 • Twoich innych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas lub w GOoptima (może to być natomiast przelew z Twojego konta w innym banku),
 • rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas Uczestnikowi, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank
 • wpłat gotówkowych
Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz założyć jedną z trzech kart. Polecana Karta Otwarta na Dzisiaj będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowej miesięcznie, co przyznasz, jest wyjątkowo prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 400 zł z kontem BNP Paribas […]

Co myślisz?

300 zł za konto BNP Paribas [+300 zł za kartę dla chętnych]

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – ranking na grudzień 2021 r.