w

300 zł za konto BNP Paribas [+300 zł za kartę dla chętnych]

Ruszyła nowa akcja BNP Paribas premiująca założenie darmowego konta osobistego. Klienci, którzy otworzą rachunek i spełnią warunki aktywności otrzymają do 300 zł premii.

Dodam, że posiadacze kont mogą jeszcze powiększyć premię o 300 zł w gotówce za założenie karty kredytowej mamBONUS.

Promocja będzie trwała tylko do 13.12.2021 r.

Nagroda 300 zł za konto BNP Paribas

BNP Paribas po szaleństwie związanym z Black Week ruszył ze standardową promocją, w ramach której za aktywne wykonywanie płatności kartą, BLIKIEM oraz wykonywanie przelewów otrzymamy nagrodę, 5 zł za każdą aktywność, maksymalnie 100 zł w miesiącu (styczniu, lutym oraz w marcu 2022 r.).

Posiadając już konto w BNP Paribas warto pokusić się o kolejne 300 zł za założenie karty mamBONUS.

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji „Nagrody za aktywność” z premią 300 zł mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego BNP Paribas od min. 12 miesięcy. Tym samym mamy powrót do wcześniejszego okresu karencji wynoszącego 12 miesięcy.

Jak przystąpić do promocji „Nagrody za aktywność”?

 • Do 13.12.2021 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie również do 13.12 złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę) i zawrzyj umowę
  • Konto założysz tradycyjnie przez kuriera (polecana opcja z uwagi na problemy wideoweryfikacji) lub całkowicie online za pomocą wideoweryfikacji
 • Nie później niż do 31 grudnia 2021 r. aktywuj kartę nadając do niej PIN

Teraz możesz przejść do warunków otrzymania 4 nagród podzielonych na trzy transze.

Jak zgarnąć 300 zł w akcji „Nagrody za aktywność”?

 • W styczniu, lutym oraz w marcu 2022 roku wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą, transakcje BLIK oraz przelewy za pomocą bankowości elektronicznej i mobilnej oraz/lub otrzymuj wpływy na min. 500 zł
  • Za każdą wykonaną aktywność, czyli jeden przelew, płatność lub wpływ min. 500 zł otrzymasz 5 zł premii, max. 100 zł miesięcznie.

Jak łatwo policzyć, aby otrzymać maksymalną premię 300 zł, trzeba w każdym z miesięcy styczeń – marzec wykonać po 20 premiowanych czynności, czyli np. 1 wpływ na 500 zł, 5 przelewów z konta oraz 14 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKIEM.

Co jeszcze trzeba wiedziec?

Jeśli chodzi o płatności, to liczą się wszystkie normalne płatności z wykluczeniem „ułatwiaczy typu Revolut, DiPocket, SkyCash oraz kody MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Natomiast w przypadku wpływów to liczą się wszystkie przelewy otrzymane na rachunek w wysokości min. 500 zł. Nie liczą się natomiast wpłaty gotówkowe oraz przelewy wewnętrzne z rachunków w BNP Paribas / BGŻOptima. Przelew z Twojego konta w innym banku jak najbardziej będzie się już liczył.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 17 lutego 2022 r. otrzymasz maila (z adresu: nagrodyzaaktywnosc@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej nagrody i instrukcją uzupełnienia danych do jej przekazania przez organizatora.

Nie później niż do 23 lutego 2022 roku za pomocą otrzymanych danych zaloguj się na stronie promocji i wklej numer konta założonego w promocji. Ważne, aby numer ten wkleić bez spacji.

Nagrody otrzymasz kolejno do końca lutego, marca oraz kwietnia 2022 roku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dziś - BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Osobiście polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za Darmo po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę miesięcznie, co jest niesamowicie prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł bezwarunkowo za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż do 1800 zł za konto firmowe Mój Biznes w Banku Millennium + 0 zł na 24 miesiące

Powiększ noworoczny budżet o 400 zł zakładając darmowe konto BNP Paribas