w

300 zł w gotówce + Thermomix® TM6 o wartości 5495 zł z Kontem w BNP Paribas

Konto na Święta - Thermomix TM6 - konkurs BNP Paribas

Ruszyła nowa ciekawa promocja konta osobistego BNP Paribas z premią na start. Tym razem do zgarnięcia mamy 300 zł gwarantowanej premii + szansę na wygranie jednego z trzech Thermomix® TM6 o wartości 5495 zł!

Jeśli nie interesuje Cię konkurs to jeszcze do 21.12.2021 r. możesz skorzystać z alternatywnej promocji konta BNP Paribas z gwarantowaną premią 400 zł w gotówce.

Promocja polega na założeniu i aktywowaniu konta oraz następnie spełnieniu kilku prostych warunków w styczniu, lutym oraz w marcu 2022 roku za które otrzymamy 300 zł premii w gotówce. Jeśli dodatkowo chcesz wziąć udział w konkursie z Thermomixem to musisz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Ważne jest też to, że korzystając z promocji nic nie ryzykujesz, bowiem konto będzie prowadzone za darmo (również z kartą po wykonaniu nią 3 płatności na dowolną kwotę miesięcznie).

→ Aktualnie najlepsza promocja: 500 zł za konto BNP Paribas

Dla kogo gwarantowane 300 zł + szansa na Thermomix® TM6?

Z akcji „Konto na Święta” z premią 300 zł na start możesz skorzystać jeśli od 12 miesięcy nie posiadałeś/aś konta osobistego w BNP Paribas.

Posiadanie karty kredytowej BNP Paribas nie wyklucza z udziału w promocji. Jeśli jeszcze jej nie posiadasz to za założenie karty mamBONUS zgarniesz kolejne 300 zł na Allegro.

Nagrody – gwarantowane 300 zł + 3 x Thermomix® TM6 w konkursie

Nowa akcja banku BNP Paribas to kumulacja dwóch akcji. Pierwsza – „Konto na Święta” to gwarantowana nagroda w łącznej wysokości 300 zł w gotówce za spełnienie warunków promocji.

Druga, to konkurs „Wigilijna zabawa” dla uczestników promocji, w ramach którego wygrać można jednego z trzech robotów Thermomix® TM6 o wartości blisko 5500 zł wraz z 6-miesięcznym dostępem do platformy Cookidoo® z ponad 4200 przepisów w języku polskim.

Tutaj warto dodać, że promocja będzie trwała do osiągnięcia 3000 rejestracji w promocji. Tyle więc maksymalnie osób będzie rywalizowało w konkursie (ale równie dobrze może ich być znacznie mniej, co zwiększy szanse na wygraną).

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak otrzymać nagrodę gwarantowaną oraz zasady konkursu z Thermomixem.

Jak otrzymać 300 zł w gotówce w akcji „Konto na Święta”

I Przystąpienie do promocji

 • Zaczynamy od rejestracji się na dedykowanej stronie promocji do 31.12.2021 r. akceptując regulamin promocji oraz wyrażając znajdujące się tam zgody oraz opcję, czy chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie
  • Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie z Thermomixem, to przed wypełnieniem wniosku przygotuj odpowiedź konkursową (Opisz krótko zabawną historię wigilijną)
 • Po wypełnieniu formularza potwierdź rejestrację klikając link weryfikacyjny i ponownie przejdź na tę stronę, gdzie wypełnisz wniosek o Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas wraz z kartą (polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, która jest darmowa po 3 płatnościach miesięcznie)
  • Konto założysz na dwa sposoby, poprzez wniosek tradycyjny potwierdzony SMS’em lub w aplikacji mobilnej GOMobile
 • W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą, jednak nie później niż do 16.01.2022 roku aktywuj konto poprzez nadanie kodu PIN do karty (!!!), którą otrzymasz przesyłką kurierską. Jest to bardzo ważny krok, o którym łatwo zapomnieć
II Warunki promocji „Konto na Święta”

 • Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w styczniu 2022 r.:
  • wykonanie min. 1 przelew z konta (za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile)
  • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę min. 100 zł (wykonasz je w większości sklepów, m.in. w Biedronce, na Allegro, Orlenie, itd. Unikaj tutaj „ułatwiaczy” typu Revolut).
 • Kolejne 200 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków spełnionych w lutym oraz w marcu 2022 roku:
  • wykonanie min. 3 transakcji kartą na dowolną kwotę
   • najbezpieczniej będzie wykonać płatności w sklepach stacjonarnych, jako że bank wyklucza pośredników typu PayU, Przelewy24, DotPay, Blue Media
  • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę min. 100 zł
  • zapewnienie wpływów na konto na kwotę min. 500 zł (np. ze swojego konta w innym banku)
III Warunki konkursu „Wigilijna zabawa” z Thermomixem TM6

Uczestnicy promocji mogą dodatkowo wziąć udział w konkursie „Wigilijna zabawa” zaznaczając opcję „Chcę wziąć udział w konkursie” w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji i udzielając odpowiedzi konkursowej:

Opisz krótko zabawną historię wigilijną (max. 1000 znaków)

Autorzy trzech najciekawszych historii otrzymają Thermomix® TM6 o wartości 5495 zł. Nagroda zawiera również podatek od nagrody w wysokości 611 zł przekazywany do właściwego Urzędu Skarbowego.

Ważne jest też to, aby spełnić warunki do otrzymania pierwszej nagrody w promocji „Konto na Święta), tj. wykonać 1 przelew z konta oraz płatności BLIK na 100 zł.

IV Przekazanie nagród

Do 18 lutego 2022 r. laureaci otrzymają informację o przyznaniu pierwszej nagrody z adresu kontonaswieta@bnpparibasplus.pl wraz z linkiem i kodem do zalogowania się na stronie promocji. Natomiast do 25 kwietnia 2022 r. zostanie przesłana informacja o drugiej nagrodzie.

Również do 18 lutego zostanie wysłana wiadomość o wygraniu nagrody w konkursie z Thermomix TM6. Nagrody zostaną natomiast przekazane przesyłką kurierską do 15 marca 2022 roku.

!!! Ważne !!!

Do 23 lutego 2022 r. zaloguj się na wskazanej w mailu od organizatora stronie internetowej i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji).

W przeciwnym razie, Organizator nie będzie wiedział, gdzie przekazać premię. Jeśli o tym zapomnisz, to do 31.12.2022 r. wciąż będziesz mógł uzupełnić dane w celu otrzymania nagrody.

Pierwszą nagrodę (100 zł w gotówce) otrzymasz do końca lutego 2022 roku na rachunek Konta Otwartego na Ciebie, drugą nagrodę (200 zł) otrzymasz do końca kwietnia 2022 r. Wtedy też możesz zdecydować, czy konto odpowiada Twoim wymaganiom i chcesz je zatrzymać czy też nie.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Bank wyklucza przy wykonywaniu transakcji BLIK następujące punkty o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
 • zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne
Konto BNP Paribas z kartą za 0 zł po 3 płatnościach miesięcznie

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie. Jeśli do konta wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj to ją również otrzymasz za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie.

Konto Otwarte na Ciebie to:

 • 0 zł bezwarunkowo za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 3 transakcji miesięcznie
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku oraz bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
  • 5 zł za pozostałe bankomaty
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za jedną wpłatę miesięcznie gotówki w oddziałach banku miesięcznie
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na Święta”

Regulamin konkursu „Wigilijna zabawa”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam N.
Adam N.
2 lat temu

Raz w konkursie banku wygrałem Xboxa ale to było dawno temu. 🙂

Co myślisz?

Do 1700 zł za Darmowe Konto Biznes w Credit Agricole

200 zł za otwarcie rachunku IKZE w UNIQA + do 3029 zł lub 2019 zł oszczędności w podatku