w

HIT od Santander: Aż 500 zł premii za konto osobiste [+ do 300 zł zwrotu]

Konto Santander premia 500 zł

Wystartowała właśnie niesamowita kumulacja w Santander Bank Polska, dzięki której otrzymamy aż 500 zł premii na start + do 300 zł zwrotu za rachunki opłacane z konta.

Płacisz za swoje konto osobiste? Odwróć sytuację i zobacz jak otrzymać 500 zł od banku na start i jeszcze więcej za używanie rachunku. Teraz oprócz premii 350 zł w gotówce otrzymasz także 150 zł do sklepów Biedronka lub RTV Euro AGD.

Konto Jakie Chcę w Santander to wiele korzyści: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę wraz z bankomatami Santander, 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów oraz 0 zł za przelewy natychmiastowe po spełnieniu dwóch prostych warunków.

Promocja będzie trwała do 20 grudnia 2021 r.

>> Nowa promocja Konta Jakie Chcę z premią 300 zł w Santander

Konto Jakie Chcę z premią 500 zł na start + 300 zł zwrotu

Premia do konta osobistego Santander podzielona jest na kilka części:

 • 100 zł za samo otwarcie konta i logowanie w aplikacji mobilnej
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 150 zł do Biedronki / RTV Euro AGD za płatności kartą w styczniu
 • 200 zł za aktywności na koncie
 • Opcjonalne 50 zł za polecenie konta (np. komuś z rodziny). Polecony również otrzyma premię
 • Opcjonalne do 300 zł za opłacanie rachunków z konta

Wszystkie warunki promocji Santander są naprawdę proste i mało wymagające, dzięki czemu opisywania dzisiaj promocja jest jedną z najlepszych jeśli nie najlepszą jak do tej pory. Jest to akcja z której zdecydowanie trzeba skorzystać!

Jak widzisz, pierwsze 100 zł otrzymasz już za samo otworzenie konta i na dodatek już przed świętami! Kolejne 400 zł otrzymasz za wykonanie kilku prostych aktywności (m.in. zapewnienie wpływu na konto, płatności kartą i logowanie w aplikacji mobilnej).

Kto może skorzystać z promocji Santander?

Santander postawił dwa warunki uczestnictwa w promocji. Pierwszym jest brak posiadania konta w tym banku od 1.10.2020 roku, drugim jest natomiast nie korzystanie z promocji Konta Jakie Chcę z premią na start od 1.04.2019 roku.

Natomiast, aby otrzymać dodatkowe 150 zł do Biedronki / RTV EURO AGD wystarczy nie posiadać konta Santander od 1 listopada 2020 roku.

Posiadanie innych produktów banku jak m.in. karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt nie dyskwalifikuje Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową podając kod polecający otrzymany od znajomego lub nasz pewny kod 1008726893 oraz wyraź zgodę w celu przyznania tej premii:
 • Podczas wypełniania wniosku o konto lub nie później niż do 20.12.2021 r. wyraź zgody na:
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na otrzymywanie dokumentów z banku w formie elektronicznej zamiast papierowej
 • Podpisz umowę o konto nie później niż do 5 stycznia 2022 roku

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód możesz przejść do kolejnego punktu jaki jest spełnienie prostych warunków promocji.

Jak otrzymać 500 zł premii na start?

 • Pierwsze 100 zł premii w gotówce otrzymasz za założenie konta wraz z w/w zgodami oraz za zalogowanie się w aplikacji mobilnej w miesiącu otwarcia konta
 • 50 zł w gotówce z programu poleceń otrzymasz jeśli we wniosku o konto wpisałaś/eś kod polecający oraz wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta (mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie)
 • 150 zł premii w bonie do Biedronki lub RTV EURO AGD otrzymasz jeśli w styczniu 2022 roku wykonasz płatności kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł oraz zarejestrujesz się na stronie promocji santander.pl/promocjakonta wskazując, którą nagrodę chcesz otrzymać (Biedronka czy RTV EURO AGD)
 • 200 zł premii w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech poniższych warunków przez trzy kolejne miesiące (dla kont założonych w listopadzie będzie to grudzień, styczeń oraz luty, natomiast dla kont otwartych w grudniu i w styczniu będzie to styczeń, luty i marzec 2022 r.):
  • Zapewnienie łącznych wpływów na konto w kwocie min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać z powrotem lub wypłacić. Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od innej osoby. Mogą to być np. dwa przelewy po 500 zł)
  • Wykonanie min. 1 płatności kartą na kwotę min. 10 zł, która będzie zaksięgowana w miesiącu jej wykonania (czyli nie wykonuj jej w ciągu 3 ostatnich dni miesiąca)
  • Zalogowanie się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Santander Mobile

Przyznasz, że powyższe warunki są naprawdę łatwe do spełnienia? Normalnie korzystasz z konta i bank wypłaci Ci jeszcze gotówkę, a dodatkowo możesz opłacać rachunki z konta za co otrzymasz zwrot 1-2%.

Przekazanie nagród

Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz już do 20 grudnia 2021 r. (jeśli założysz konto w listopadzie) lub do 31 stycznia 2021 r. (jeśli otworzysz konto w grudniu lub w styczniu).

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. dla kont otwartych w listopadzie, nagrodę otrzymasz do końca stycznia 2022 r. pod warunkiem wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł do końca grudnia (lub analogicznie w kolejnych miesiącach jeśli konto otworzysz później).

Bon o wartości 150 zł do Biedronki lub RTV EURO AGD otrzymasz do 28 lutego 2022 roku.

200 zł w gotówce otrzymasz do końca marca 2022 r. (dla kont otwartych w listopadzie) lub do końca kwietnia 2022 r. (dla kont otwartych w grudniu lub w styczniu).

Zwrot do 300 zł za rachunki

Konto osobiste w Santander to także zwrot 1% (lub 2% za rachunki opłacone w listopadzie i grudniu 2021 r.) wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek wystarczy zgłosić po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę” i następnie go opłacić z rachunku konta osobistego.

Na czym jeszcze zarobić?

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie opłat

Konto Jakie Chcę w Santander to bezwarunkowe 0 zł za wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju), przelewy natychmiastowe oraz zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

To również 0 zł za prowadzenie rachunku i karty debetowej po spełnieniu dwóch prostych warunków:

 • zapewnienia wpływów min. 500 zł miesięcznie (1000 zł przez trzy miesiące na potrzeby promocji)
 • wykonania min. jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem.
Konto Jakie Chcę to:

 • 500 zł premii na start
 • do 300 zł zwrotu za rachunki
 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Mastercard Dopasowana lub Visa Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty Santander
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile dla karty Mastercard
Dokumenty:

Regulamin promocji z premią 300 zł na start

Regulamin promocji „150 zł na zakupy”

Regulamin programu „Polecam mój bank – XII edycja – 50 zł”

Tabela opłat i prowizji od 1.04.2021

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irka
Irka
2 lat temu

Pozdrawiam. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z dodatkowego grosza przy zakładaniu konta i tym samym wesprzeć mnie (program poleceń), to pozostawiam kod: 0619003087. Bardzo dziękuję i pozdrawiam 🙂

Marta
Marta
2 lat temu

Powiedzcie proszę, jak później wykorzystać te kupony do Biedronki / RTV EURO AGD i ile one będą ważne?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Marta

Vouchery Biedronki i RTV EURO AGD będą ważne co najmniej do 31 marca 2022 r.
Jeśli chodzi o wykorzystanie, to bon Biedronki podajesz przy kasie. W RTV EURO AGD również w sklepie stacjonarnym, a online podajesz przy płatności wybierając je jako formę płatności i ewentualnie dopłacając różnicę.

Co myślisz?

Aż 360 zł premii za Konto 360° w Banku Millennium + 100 zł dla dziecka (krótsza karencja!)

Lokata 1,5% na 6 lub 12 miesięcy, 1,3% na miesiąc bez zakładania konta w InBank