w

HIT! Rekordowe 1850 zł za Bezterminowo Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska

Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander - najlepsza promocja

Ruszyła rekordowa promocja Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska przy współpracy z serwisem Rankomat.pl z premią aż do 1850 zł oraz bezterminowym zwolnieniem z opłat za prowadzenie konta i karty debetowej!


Zobacz aktualne promocje kont firmowych z premią na start:

Konto Firmowe Santander z premią do 1850 zł

Takiej promocji jeszcze nie było! Dzięki połączeniu dwóch promocji zyskać można rekordowe 1850 zł podzielone na kilka części: Gwarantowane 350 zł za założenie konta od Rankomat.pl, do 900 zł premii za transakcje kartą płatniczą, 400 zł za terminal płatniczy oraz 200 zł za zawarcie umowy o prywatną opiekę medyczną LUX MED.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać tylko z wybranych części premii.

Dla kogo nawet 1850 zł za konto firmowe Santander?

Pierwsza akcja, Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM 350 zł od Rankomat.pl przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które od 4.11.2021 roku nie posiadały konta firmowego w Santander.

Warunki są więc wyjątkowe liberalne. Wystarczyło nieco ponad miesiąc temu zamknąć konto, aby zyskać kolejną premię. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji.

Z kolei aby otrzymać premię od Santander trzeba już spełnić dłuższy okres karencji i nie posiadać konta firmowego Santander od 31.03.2019 roku. Jeśli go nie spełniasz to po prostu przejdź do spełnienia prostych warunków pierwszej promocji i zgarnij 350 zł na start.

Jak przystąpić do promocji?

 • Do 20.12.2021 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji akceptując regulamin promocji oraz politykę prywatności (zgody 2 i 3 możesz pozostawić odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych).
 • W kolejnym kroku, poprzez profil na stronie promocji złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową MasterCard Business Debit lub Visa Business Electron (z promocji wyłączona jest karta Visa Business) podając ten sam adres e-mail oraz wyrażając zgody na:
  • kontakt w sprawie realizacji przesłanego wniosku
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych banku telefonicznie
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych drogą elektroniczną
  • ujawnienie tajemnicy bankowej na rzecz Organizatora promocji w zakresie niezbędnym do obsługi promocji
 • Do 10 stycznia 2022 roku podpisz umowę o konto
Jak otrzymać gwarantowane 350 zł premii na start?

Zasady promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 4” są bardzo proste i sprowadzają się do:

 • Zalogowania w aplikacji mobilnej banku nie później niż do 31.01.2022 roku, za co otrzymasz pierwsze 100 zł premii
 • Wykonania 3 przelewów na dowolną kwotę z nowo założonego konta firmowego na rachunki w innych bankach (z wyłączeniem przelewów do ZUS i US) za co otrzymasz kolejne 250 zł premii
  • Mogą to być np. przelewy na Twoje konto prywatne w innym banku
Dodatkowo:

 • Do 11 lutego 2022 roku otrzymasz wiadomość mailową Organizatora z informacją o przyznaniu nagrody wraz z linkiem do formularza odbioru nagrody
 • Nie później niż do 18 lutego 2022 roku uzupełnij powyższy formularz podając numer konta założonego w ramach promocji, aby Organizator akcji mógł przekazać Ci nagrodę

Nagrodę gwarantowaną od Organizatora akcji, firmy Rankomat.pl otrzymasz do 28 lutego 2022 roku.

Konto Firmowe Santander premia
900 zł zwrotu od Santander

Po spełnieniu prostych warunków promocji prowadzonej przez Rankomat.pl, możesz przejść do odbioru do 900 zł moneyback od Santander.

Santander wypłaci Ci 3% zwrotu za płatności kartą wykonane w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia konta pod warunkiem wykonania przelewu do ZUS lub US do 15-go dnia miesiąca na kwotę min. 200 zł z konta firmowego Santander.

Maksymalnie możesz otrzymać 150 zł zwrotu miesięcznie i 900 zł w całym okresie promocji.

Santander moneyback

Pierwsze premiowane zwrotem płatności należy wykonywać już w miesiącu założenia konta, a zwrot będzie wypłacany do końca kolejnego miesiąca po miesiącu ich wykonania. Santander wykluczył transakcje wykonane w kasynach, za gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie oraz płatności quasi-cash.

Dochód uzyskany w ramach promocji, stanowi przychód firmy z działalności gospodarczej i należy go rozliczyć samodzielnie.

400 zł za kredyt + 200 zł za Pakiet Medyczny

Kolejne 400 zł premii od Santander otrzymasz za podpisanie umowy kredytowej z Santander Bank Polska lub umowy o leasing z Santander Leasing w terminie 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Bank stawia tutaj jeszcze jeden warunek wykonywania comiesięcznych przelewów składek ZUS każdorazowo o minimalnej wartości 200 zł do 15-go dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek, minimum do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy kredytu lub umowy leasingu lub umowy pożyczki.

Premię otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu podpisania umowy o kredyt/pożyczkę/leasing.

Trzecią część premii od Santander, w wysokości 200 zł otrzymasz jeśli w ciągu 6 miesięcy od przystąpienia do promocji zawrzesz za pośrednictwem Santander Bank Polska umowę o pakiet prywatnej opieki medycznej w LUX MEX.

Tutaj również warunkiem wypłaty premii jest opłacanie składek ZUS oraz utrzymanie wyrażonych zgód.

Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia - opłaty

Santander postanowił dodatkowo zachęcić nas do założenia konta poprzez zaoferowanie dodatkowych bonusów: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę debetową oraz 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie.

Warunkiem jest jedynie utrzymanie wcześniej wyrażonych zgód marketingowych.

Jednym słowem, za utrzymanie zgód mamy pewność, że nie zaskoczy nas żadna opłata za normalne użytkowanie konta i wykonywanie nielimitowanych przelewów z konta firmowego (co nie jest standardem w przypadku rachunków firmowych).

Konto Firmowe Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej (Visa Business Electron lub Mastercard Business Debit)
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir
 • 0 zł za przelewy SEPA w EUR
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash miesięcznie
 • 0 zł za realizacja poleceń zapłaty i zleceń stałych
 • 0 zł za prowadzenie jednego dodatkowego konta walutowego w USD, EUR lub GBP
Dokumenty:

Regulamin „Promocja Godna Polecenia”

Regulamin promocji „Konto Firmowe Godne Polecenia z BONUSEM – edycja 4”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

2% zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska [+350 zł na start]

1,5% do 100 000 zł na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku [+200 zł na start]