w

2% zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska [+350 zł na start]

Santander Bank Polska ruszył z akcją promującą zwrot części wydatków za opłacanie rachunków z konta bankowego. Dzięki niej, otrzymamy zwrot 2% opłaconych rachunków za gaz, prąd, telewizję, telefon i internet. W dobie rosnących cen, jest to jedna z metod na obniżenie wysokości rachunków.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w Santander to dodatkowo możesz zyskać 350 zł premii na start za Konto Jakie Chcę.

Oszczędzaj na rachunkach – otrzymaj 2% zwrotu

W ramach promocji otrzymamy zwrot w wysokości 2% wartości opłaconych rachunków z Konta Jakie Chcę w listopadzie i grudniu 2021 r. Po okresie promocji nadal będziesz otrzymywać zwrot w wysokości 1% wysokości rachunków.

Dla kogo 2% zwrotu za rachunki?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy posiadacze Konta Jakie Chcę lub osoby, które założą takie konto np. w aktualnej promocji z premią 350 zł na start.

Jak otrzymać 2% zwrotu za rachunki?

Zwrot 2% za rachunki otrzymasz w dwóch prostych krokach:

  • Zarejestruj fakturę za prąd, gaz, telewizję, telefon i/lub internet logując się w bankowości Santander Internet -> wybierz Konto Jakie Chcę -> Zwroty za rachunki. Fakturę zarejestrujesz też u doradcy online lub w placówce banku
  • Opłać fakturę za w/w media w listopadzie i grudniu 2021 r. za pomocą zwykłego przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty

To wszystko! Do 7 dnia następnego miesiąca po miesiącu opłacenia faktur z konta otrzymasz 2% zwrotu, max. 25 zł na rachunek Konta Jakie Chcę.

Po zakończeniu promocji, tj. od rachunków opłaconych w styczniu 2022 roku nadal będziesz otrzymywać 1% zwrotu za rachunki.

Dokumenty:

Regulamin promocji „2% zwrotu za rachunki”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 450 zł do Decathlon w promocji „Sportowo z kontem” w BNP Paribas

HIT! Rekordowe 1850 zł za Bezterminowo Darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Bank Polska