w

Aż 450 zł do Decathlon w promocji „Sportowo z kontem” w BNP Paribas

450 zł Decathlon

Mamy nowy rekord! Za otwarcie konta osobistego BNP Paribas i spełnienie warunków promocji otrzymamy teraz aż 450 zł do Decathlon lub 350 zł w gotówce. Dodam, że za prowadzenie konta i karty nie zapłacisz ani grosza płacąc raz w miesiącu kartą (nawet kilka złotych).

Rekordowe 450 zł za konto to jeszcze nie wszystko, bowiem po jego założeniu możesz skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS z premią 300 zł na start.

Promocja będzie trwała do 30.11.2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

Rekordowe 450 zł za konto BNP Paribas

BNP Paribas nas zaskoczył ruszając z rekordową akcją Darmowego Konta Otwartego na Ciebie. Korzystając z tej promocji masz pewność, że otrzymasz maksymalną możliwą premię w wysokości 450 zł. Alternatywnie możesz wybrać premię pieniężną w wysokości 350 zł.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji „Sportowo z kontem” możesz skorzystać, jeśli nie posiadasz konta osobistego BNP Paribas od min. 12 miesięcy. Warunki są więc bardzo liberalne i pozwalają dawnym klientom na otrzymanie kolejnej nagrody.

Jak przystąpić do promocji „Sportowo z kontem”?

 • Do 30.11.2021 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia i wybierając nagrodę (450 zł do Decathlon lub 350 zł w gotówce)
 • Następnie również do 30.11 złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę)
  • Konto założysz tradycyjnie przez kuriera (polecana opcja z uwagi na problemy wideoweryfikacji) lub całkowicie online za pomocą wideoweryfikacji
 • Do 14 grudnia 2021 r. nadaj PIN do karty

Teraz możesz przejść do warunków otrzymania premii podzielonej na trzy transze.

Jak zgarnąć 450 zł w akcji „Sportowo z kontem”?

 • Pierwsze 100 zł do Decathlon lub 50 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w grudniu 2021 roku:
  • wykonanie co najmniej 1 przelewu z konta za pomocą bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile (może to być przelew na dowolną kwotę i konto, w tym przelew na Twoje konto w innym banku)
  • wykonanie min. 1 płatności BLIK na dowolną kwotę online lub w sklepie internetowym (np. na Allegro, w Biedronce, na stacji paliw czy w innym dowolnym sklepie)
 • Kolejne 200 zł do Decathlon lub 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w styczniu 2022 r.:
  • zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 500 zł z konta w innym banku (może to być zwykły przelew z Twojego konta w innym banku)
  • wykonanie min. 2 płatności zbliżeniowych Google Pay / Apple Pay
 • Trzecią nagrodę 150 zł do Decathlon lub 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w lutym 2022 roku:
  • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych z wyłączeniem „ułatwiaczy” typu Revolut, SkyCash, zakłady bukmacherskie, itp. o kodach MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829)
Odbiór i przekazanie nagród

Do 18 stycznia 2022 r. otrzymasz maila (z adresu: sportowozkontem@bnpparibasplus.pl) informującego o pierwszej nagrodzie 100 zł do Decathlon lub 50 zł w gotówce.

Jeśli wybrałaś/eś nagrodę gotówkową to musisz spełnić jeden dodatkowy warunek. Do 26 stycznia 2022 roku za pomocą otrzymanych danych zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji, na które otrzymasz przelewy trzech transzy nagrody. Na szczęście jeśli tego nie zrobisz w terminie , to wciąż będziesz mógł/mogła otrzymać premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (aż do 2.11.2022 roku).

Jeśli wybrałaś/eś bony do Decathlon to nie musisz już nic robić. Bony otrzymasz na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Nagrody zostaną przekazane w terminie:

 • Do 31.01.2022 r. – 100 zł w bonie Decathlon lub 50 zł w gotówce za warunki spełnione w grudniu
 • Do 28.02.2022 r. – 200 zł do Decathlon lub 150 zł w gotówce za warunki spełnione w styczniu
 • Do 31.03.2022 r. – 150 zł w bonie Decathlon lub 150 zł w gotówce za warunki spełnione w lutym
Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dziś - BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Osobiście polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, która będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowej miesięcznie, co jest niesamowicie prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł bezwarunkowo za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
2 lat temu

Czy jeśli posiadam dostęp do bankowości internetowej to mogę wziąć udział w tej promocji?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Anna

Jeśli masz dostęp od konta osobistego, to powinnaś wcześniej udać się do placówki go zamknąć (od ręki) i dopiero później złożyć wniosek o konto.
Jeśli natomiast masz dostęp w związku z posiadaną kartą kredytową, to nie będzie problemu.

Co myślisz?

Santander Bank Polska: Nawet 650 zł do konta osobistego [super łatwe 100 zł już przed świętami]

2% zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska [+350 zł na start]