w

400 zł premii za konto osobiste Santander Bank Polska

Konto osobiste Santander - premia na start 400 zł

Santander Bank Polska ruszył z kolejną świetną kumulacją promocji do Konta Jakie Chcę, za otworzenie którego otrzymamy aż 400 zł premii po spełnieniu warunków akcji opisanych poniżej.

Konto osobiste Santander to wiele darmowych korzyści jak m.in. darmowe prowadzenie konta i karty wraz z bankomatami Santander, wypłatami BLIK ze wszystkich bankomatów oraz nielimitowanymi przelewami natychmiastowymi po spełnieniu dwóch banalnie prostych warunków.

Jeśli posiadasz oszczędności to po otwarciu konta możesz też założyć lokatę mobilną na 1% w skali roku.

Promocja będzie trwała do 31 października 2021 r.

→ Strona promocji: 400 zł za Konto Jakie Chcę w Santander

Konto Jakie Chcę z premią do 400 zł na start

Premia za konto osobiste wyniesie łącznie 400 zł podzielonych na 3 części:

 • 300 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech prostych warunków
 • 50 zł za wpisanie kodu polecającego i kilka płatności kartą
 • 50 zł w bonie do wybranego sklepu w programie Mastercard Bezcenne Chwile (m.in. Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Empik, Circle K i wiele innych)

Całą premię 400 zł otrzymasz na prostych zasadach bez potrzeby wykonywania uciążliwych czynności. Kroki jakie musimy podjąć sprowadzają się do założenia konta osobistego, rejestracji w programie Bezcenne Chwile, spełnienia trzech prostych warunków zwalniających z opłat za prowadzenie konta wraz z kartą w trzech kolejnych miesiącach oraz wykonania kilku dodatkowych płatności kartą dla zgarnięcia dodatkowych 50 zł w programie poleceń.

Kto może otrzymać 400 zł w promocji Santander?

Z promocji konta Santander z premią na start możesz skorzystać jeśli od 1.10.2020 roku nie posiadasz konta osobistego w tym banku oraz od 1.04.2019 roku nie brałeś/aś udziału w promocji Konta Jakie Chcę.

Posiadanie innych produktów banku jak m.in. karta kredytowa, konto oszczędnościowe, konto walutowe, pożyczka czy kredyt nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji?

 • Wyraź zgody na (od razu we wniosku o konto lub nie później niż do 30 listopada 2021):
  • kontakt w sprawie realizacji wniosku
  • przetwarzanie danych w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na otrzymywanie dokumentów z banku w formie elektronicznej zamiast papierowej
 • Podpisz umowę o konto nie później niż do 15 listopada 2021 r.

Po założeniu konta i wyrażeniu niezbędnych zgód przejdź do spełnienia prostych warunków promocji opisanych poniżej.

Jak otrzymać 400 zł premii (300 zł+50 zł+50 zł)?

 • Pierwsze 50 zł premii w gotówce otrzymasz za samo założenie konta i wyrażenie w/w zgód
 • Kolejne 250 zł premii w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków przez trzy kolejne pełne miesiące po miesiącu otwarcia konta (dla kont założonych w październiku będzie to listopad, grudzień i styczeń):
  • Zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł (liczy się sam wpływ, zaraz po nim można środki przelać lub wypłacić. Wpływ może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od innej osoby)
  • Wykonanie min. 1 płatności kartą na minimum 10 zł
  • Zalogowanie się co najmniej raz w aplikacji mobilnej Santander Mobile
 • Aby otrzymać dodatkowe 50 zł z programu poleceń (opcjonalnie) wystarczy, że do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonasz płatności na łączną kwotę min. 300 zł (mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie)
 • [PRMOCJA ZAKOŃCZONA – czekamy z rejestracją karty na start kolejnej promocji] 50 zł w programie Bezcenne Chwile otrzymasz za zapisanie się na stronie programu oraz wykonanie kartą płatności bezgotówkowych na łączną kwotę min. 50 zł w terminie 30 dni od zapisania się do programu

Przyznacie, że warunki promocji są naprawdę proste? Poprzednia edycja akcji Santander była zdecydowanie bardziej wymagająca (wymagane wysokie płatności kartą co miesiąc) i dodatkowo oferowała niższą premię.

Tym samym jest to wręcz pozycja obowiązkowa dla Wyjadaczy Wisienek i osób, które chcą przetestować konto w innym banku (jeśli np. jesteś niezadowolona/y z obecnego konta). Połączymy przy tym przyjemne z pożytecznym.

Przekazanie nagród

Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz do 31 grudnia 2021 r. pod warunkiem posiadania aktywnego konta.

Drugą nagrodę w wysokości 250 zł otrzymasz w gotówce do końca sierpnia 2021 r. pod warunkiem spełnienia warunków w trzech miesiącach wspomnianych wyżej.

Nagrodę 50 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, tj. dla kont otwartych w październiku, nagrodę otrzymasz do końca grudnia 2021 r.

50 zł w programie Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 60 dni od spełnienia warunków, tj. wykonania płatności na 50 zł po uprzednim zapisaniu się do programu. Promocyjne punkty wymienisz na vouchery o wartości 50 zł, 4 bilety do kina lub inne nagrody rzeczowe. Na wymianę punktów będziesz mieć zaledwie 2 miesiące.

Zwrot do 300 zł za rachunki

Konto osobiste w Santander to także zwrot 1% wysokości rachunków za media opłacane z konta osobistego (prąd, gaz, telefon, internet).

Z tego tytułu można otrzymać do 25 zł zwrotu miesięcznie i do 300 zł zwrotu rocznie. Jeśli opłacasz wysokie faktury za media (np. ogrzewanie gazowe / na prąd) to na pewno warto pochylić się nad tą nic Cię nie kosztującą premią.

Opłacany rachunek zgłoś po zalogowaniu w systemie bankowości elektronicznej wybierając przy koncie opcję „Więcej” > „Zwroty za rachunki” > „Zgłoszeni dostawcy” > „Dodaj kolejnego dostawcę” i następnie opłać go z rachunku tego konta.

Zobacz też najlepsze promocje innych kont i kart:

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie opłat

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska to darmowe prowadzenie konta wraz z kartą, wypłaty z bankomatów (kartą w bankomatach Santander oraz BLIK’iem we wszystkich bankomatach w kraju) oraz darmowe przelewy natychmiastowe po spełnieniu dwóch prostych warunków:

 • zapewnienia wpływów min. 500 zł miesięcznie (1000 zł przez trzy miesiące na potrzeby promocji)
 • wykonania min. jednej płatności bezgotówkowej kartą lub BLIK-iem.
Konto Jakie Chcę to:

 • 400 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływu min. 500 zł i wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie (kartą lub BLIKIEM)
  • 6 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową Mastercard Dopasowana lub Visa Dopasowana po spełnieniu w/w warunków
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty Santander
 • 0 zł za pozostałe bankomaty w Polsce dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłatomaty Santander
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe Express Elixir i Bluecash
 • Program Bezcenne Chwile (dawniej Mastercard Priceless Specials) dla karty Mastercard
Dokumenty:

Regulamin promocji z premią 300 zł na start

Regulamin programu „Polecam mój bank – XII edycja”

Regulamin promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile

Tabela opłat i prowizji od 1.04.2021

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
2 lat temu

Dla tych co chodzą do kina: Najlepiej będzie wymienić punkty z Bezcennych Chwil na 5 biletów do kina. Za 50 zł nigdzie nie kupimy tylu biletów.

Adrian
Adrian
2 lat temu

Dla tych co chodzą do kina: Najlepiej będzie wymienić punkty z Bezcennych Chwil na 5 biletów do kina. Za 50 zł nigdzie nie kupimy tylu biletów.

Co myślisz?

Nawet 300 zł za eKonto mBank + konto oszczędnościowe 1,8%

300 zł łatwej premii za konto Alior Bank + 240 zł zwrotu