w ,

Nawet 300 zł za eKonto mBank + konto oszczędnościowe 1,8%

mbank ekonto osobiste premia 300 zł

mBanku ruszył z kolejną edycją promocji darmowego eKonta osobistego z premią 250 zł na start oraz premią dodatkową 50 zł za założenie konta dziecku. Uczestnicy akcji mogą również skorzystać z konta oszczędnościowego 1,8% w skali roku.

Promocja będzie trwała do 8 lutego 2022 r.

Aktualna edycja promocji konta mBank:

300 zł w gotówce za eKonto osobiste w mBank [+ 2,2% dla oszczędności]

Dla kogo do 300 zł za eKonto osobiste?

Z nowej akcji mBanku skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobistego i rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 od 1 stycznia 2018 roku.

Posiadanie konta firmowego i/lub karty kredytowej nie wyklucza Cię z udziału w promocji.

Do 300 zł za otwarcie eKonta i aktywność

W II edycji akcji „eKonto osobiste plus premia” mBank dokonał drobnych zmian na plus. Całość premii 250 zł lub 300 zł otrzymamy teraz szybciej oraz będziemy mieli możliwość ulokowania oszczędności wyższy procent w wysokości 1,8% w skali roku (oczywiście jest to tylko opcjonalny dodatek do konta, z którego nie trzeba korzystać).

Premia 300 zł w gotówce została podzielona jest na trzy części:

 • 200 zł za otwarcie konta i aktywność
 • 50 zł za założenie konta przez selfie lub e-dowód
 • 50 zł za otwarcie konta dziecku
eKonto osobiste premia
Aby otrzymać 300 zł premii od mBank:

 • Do 8.02.2022 r. złóż dedykowany wniosek online o eKonto osobiste wraz z kartą debetową i opcjonalnie rachunkiem oszczędnościowym „Moje cele” na 1,8% akceptując znajdujące się zgody w sekcji „Moje Oświadczenia”
  • Pierwsze 50 zł otrzymasz za wybór założenia konta przez selfie (instrukcja) lub e-dowód (instrukcja). Wybierając metodę przez kuriera, otrzymasz 50 zł niższą premię
  • Jeśli we wniosku o konto dostępne będzie pole na kod polecający to będzie mi niezmiernie miło jeśli użyjesz mojego kodu: jakoszczedzic1
 • Kolejne 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków:
  • za jednorazowy wpływ kwoty min. 1000 zł w terminie 7 dni od otwarcia konta oraz
  • za wykonanie co najmniej 8 płatności kartą i/lub BLIKIEM do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta
 • Trzecią część premii – 2 x 50 zł otrzymasz za dwa proste warunki spełnione w druim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta:
  • za jednorazowy wpływ w wysokości min. 1000 zł
  • za wykonanie min. 8 płatność kartą i/lub BLIKiem

Łącznie zyskamy więc 50 zł za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód, 100 zł za szybki wpływ i 8 płatności w pierwszym pełnym miesiącu. Kolejne 100 zł za potwórzenie dwóch warunków (wpływ + 8 płatności) w drugim i trzecim miesiącu po miesiącu założenia konta.

PRZYKŁAD

 1. Wniosek o konto wypełniasz 30 września 2021 r. Wybierasz metodę „na selfie” lub „przez e-dowód”, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł.
 2. Do 13 października 2021 r. zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł na nowo założone eKonto
 3. Do końca października wykonaj 8 płatności bezgotówkowych kartą / BLIKIEM (za punkty 2 i 3 otrzymasz 100 zł do końca listopada)
 4. W listopadzie zapewnij wpływ min. 1000 zł i dokonaj 8 płatności bezgotówkowych za co otrzymasz kolejne 50 zł do końca grudnia (łącznie 200 zł)
 5. We grudniu 2021 r. również spełnij te dwa warunki (wpływ i płatności), aby otrzymać 50 zł do końca stycznia 2022 r. (łącznie 250 zł)
 6. Ostatnią część premii otrzymasz za założenie konta dziecku, patrz dalej.
Aby otrzymać kolejne 50 zł za eKonto Junior

mBank premiuje także zakładanie konta dla najmłodszych, za co wypłaci nam 50 zł super łatwej premii.

Wystarczy po założeniu konta dla siebie, złożyć wniosek o eKonto Junior dla swojego dziecka w terminie do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta dla siebie..

Nie trzeba tutaj wykonywać już żadnych dodatkowych czynności! 50 zł otrzymamy za samo otwarcie konta dziecku do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta dla siebie.

1,8% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Zakładając eKonto osobiste w mBanku w ramach opisywanej dzisiaj promocji możesz też od razu we wniosku zaznaczyć checkbox’a odpowiadającego za chęć założenia konta oszczędnościowego „Moje Cele” na 1,8% w skali roku na okres 4 miesięcy.

Oprocentowanie 1,8% w skali roku będzie obowiązywało od dnia otwarcia konta do końca trzeciego pełnego miesiąca po jego otwarciu. Czyli zakładając konto w październiku, oprocentowanie będzie obowiązywało do końca stycznia 2022 roku.

Na tak wysoki procent maksymalnie ulokujemy kwotę do 10 000 zł po spełnieniu warunku zapewnienia dopłaty na konto oszczędnościowe w wysokości min. 100 zł miesięcznie. (jest to bowiem w założeniu rachunek regularnego oszczędzania).

Przykład. Konto zakładasz w październiku i od razu lokujesz kwotę 10.000 zł. W listopadzie, grudniu oraz w styczniu musisz dopłacić na nie kwotę min. 100 zł, aby przez cały okres promocji otrzymać podwyższone oprocentowanie w wysokości 1,8% w skali roku.

eKonto w mBank – prześwietlenie

eKonto osobiste mBank to darmowy rachunek z szerokim pakietem korzyści. Na potrzeby promocji należy założyć kartę debetową, którą należy utrzymać do dnia wypłaty ostatniej premii. Będzie ona prowadzona za darmo po wydaniu nią kwoty min. 350 zł miesięcznie (przypomnę, że na potrzeby promocji trzeba wykonać 8 płatności miesięcznie przez pierwsze miesiące, a po otrzymaniu premii kartę można zamknąć).

eKonto Junior to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • 0 zł za przelewy
eKonto osobiste w mBank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 350 zł miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkim bankomatów w Polsce od 100 zł
  • 2,50 zł za wpłaty na niższą kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 1,8% do 10 000 zł przez 4 miesiące
Dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto osobiste plus premia” – II edycja

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] mBank ruszył z promocją darmowego eKonta Junior z dwoma biletami do kina Cinema City dla siebie i dziecka za otwarcie konta dziecku w wieku do 13 lat i spełnieniu prostych warunków promocji. Rodzic może z kolei otrzymać 300 zł premii w promocji eKonta osobistego. […]

trackback

[…] 1,8% w mBanku [+300 zł na start] […]

trackback

[…] 300 zł za eKonto w mBanku (+1,8% dla chętnych) […]

Co myślisz?

3000 zł za depozyt do konta Citigold w Citibank! [jak lokata 1,85%]

400 zł premii za konto osobiste Santander Bank Polska