w

Łatwe 150 zł premii za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A.

Konto Przekorzystne dla młodych premia na start

Konto, karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów za 0 zł a do tego 150 zł łatwej premii? Tak, wystarczy przystąpić do promocji Konta Przekorzystnego dla młodych w wieku 18 – 26 lat w Bank Pekao S.A.

Do zgarnięcia jest łącznie 150 zł premii za konto otwarte przez telefon (dzięki tej formie weryfikacji nie musimy się nawet ruszać z domu 😉 ).

Jeśli masz już ukończone 26 lat to możesz z kolei zgarnąć Nawet 300 zł za Konto Przekorzystne Pekao na nieco trudniejszych warunkach.

150 zł premii za darmowe konto i 3 x 5 płatności kartą

Promocja Konta Przekorzystnego dla młodych to niezwykle proste warunki uprawniające do zgarniecia pełnej premii. Pierwsze 50 zł otrzymamy już za samo otwarcie konta, natomiast kolejne 100 zł za trzykrotne wykonanie 5 płatności na dowolną kwotę.

Dla kogo premia 150 zł na start?

Z promocji Konta Przekorzystnego dla młodych z premią 150 zł na start możesz skorzystać jeśli masz od 18 do 26 lat oraz od 1 stycznia 2019 r. nie posiadasz konta w Banku Pekao SA (w tym jako współposiadacz).

Osoby do 26. roku życia mają lepsze warunki prowadzenia konta (bezwarunkowe 0 zł za konto, kartę i wszystkie bankomaty). Z drugiej strony osoby starsze otrzymają o 50 zł wyższą premię.

Jak otrzymać 150 zł na start

 • Do 31 października 2021 r. wypełnij dedykowany wniosek o Konto Przekorzystne dla młodych wraz kartą Mastercard Debit FX i usługami bankowości elektronicznej
  • 1. Przejdź na stronę promocji i wypęłnij podstawowe dane we wniosku oraz zapisz login i hasło
  • 2. Pobierz aplikację PeoPay ze sklepu Google Play / App Store
  • 3. Za pomocą wcześniej zapisanych danych wybierz w aplikacji „Zostań Klientem Pekao” > „Klient Indywidualny” > „Kontynuuj wniosek”
  • 4. Zakończ proces weryfikacji za pomocą aplikacji lub w razie problemów udaj się do placówki banku
 • Nagroda I: 50 zł w gotówce jest już Twoja za samo podpisanie umowy i aktywowanie aplikacji mobilnej
 • Nagroda II: 100 zł w gotówce otrzymasz za wykonanie min 5 płatności kartą na dowolną kwotę w każdym z trzech kolejnych pełnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
 • Nagroda III: Liczę na start nowej promocji programu Mastercard Bezcenne Chwile i kolejną premię za rejestrację karty w tym programie
Przekazanie nagród

Pierwsze 50 zł premii otrzymasz do końca listopada 2021 roku, natomiast kolejne 100 zł będzie przekazane do 28 lutego 2022 roku.

Pamiętaj, bardzo ważne jest to, aby wniosek o konto założyć online i spróbować dokonać weryfikacji za pomocą selfie. Nawet jeśli nie uda się ta weryfikacji, to będzie można podpisać umowę w oddziale i zgarnąć pełną premię.

Konto Przekorzystne dla młodych: prześwietlenie

Konto Przekorzystne dla młodych to 0 zł za prowadzenie konta i karty debetowej wraz ze wszystkim bankomatami w Polsce i zagranicą bez haczyków i ukrytych opłat aż do 26 roku życia.

Można też korzystać z wpłatomatów Pekao jak również dokonywać bezpłatnych wpłat w oddziałach banku.Konto Przekorzystne dla młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i zagranicą (kartą i BLIKiem)
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Pekao
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
 • 0 zł za potwierdzanie transakcji Tokenem mobilnym (PekaoToken)
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

250 zł na start w promocji konta Pekao SA + darmowy Pakiet Komfort na 6 miesięcy

Bank Pekao SA: Konto Przekorzystne Biznes z premią do 1200 zł + rok bez opłat!