w

200 zł premii za 1 trasakcję kartą kredytową Visa Comfort w Santander Consumer Bank [nowość!]

Visa Comfort Santander Consumer Bank - 200 zł premii

Do grona banków premiujących zakładanie kart kredytowych dołączył właśnie Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska). Dzięki nowej promocji otrzymamy aż 200 zł za … wykonanie 1 transakcji kartą na dowolną kwotę!

Zobaczy aktualną edycję promocji:

→ Prześwietlenie promocji „200 zł za 1 transakcję kartą Visa Comfort

200 zł za jedną płatność od Santander Consumer Bank

W nowej promocji Santander Consumer Bank (czyli drugiego w Polsce banku należącego do hiszpańskiej grupy Santander) nie obowiązują żadne wykluczenia czy warunki dodatkowe. Z promocji skorzystać może każda osoba dorosła posiadająca źródło dochodu.

Osobną kwestią pozostaje oczywiście ocena naszej zdolności kredytowej. Jeśli widniejemy w bazach dłużników to najpewniej bank nie przyzna nam karty, ale kto z nas pożyczyłby nierzetelnej osobie pieniądze?!

Aby otrzymać 200 zł na start z kartą Visa Comfort:

 • Złóż promocyjny wniosek o kartą Visa Comfort i podpisz umowę do 13.08.2021 r. za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł lub przez kuriera
 • Wykonaj co najmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę do 30.09.2021 roku (patrz niżej na wykluczenia – m.in. zakłady bukmacherskie i doładowania portfeli elektronicznych)
 • Utrzymaj kartę do dnia wypłaty nagrody, tj. do 31.10.2021 r. oraz spłacaj kartę w wyznaczonym na wyciągu terminie

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko czekać na nagrodę i pamiętać, aby spłacać kartę zgodnie z wyciągiem. Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej do 31 października 2021 r. spłacając niejako kartę lub powodując powstanie nadpłaty na rachunku karty.

Bank nie przekaże nagrody osobom, które będą miały niespłacone zadłużenie na kwotę powyżej 50 zł i czas powyżej 10 dni względem terminu określonego na wyciągach z karty kredytowej.

Do transakcji zaliczone zostaną wszystkie normalne zakupy za produkty fizyczne czy też usługi.

Wykluczone są natomiast transakcje szczególne takiej jak kasyna, zakłady, itp. wykonane w punktach:

 • MCC 4829 – przelewy środków pieniężnych
 • MCC 6010 – instytucje finansowe (wypłaty gotówki)
 • MCC 6012 – instytucje finansowe
 • MCC 6051-instytucje niefinansowe (waluty, zlecenia przelewów, czeki)
 • MCC 6211- pośrednicy ubezpieczeniowy
 • MCC 6540 – instytucje niefinansowe
 • MCC 7995 – zakłady, loterie, kasyna
 • doładowania wszelkiego rodzaju portfeli elektronicznych czy też przelewy z karty kredytowej (Revolut, SkyCash, PayPal).
Karta Visa Comfort – prześwietlenie

Karta Visa Comfort w Santander Consumer Bank może być prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Najprościej będzie uniknąć tej opłaty doładowując konto Revolut (uwaga, ta płatność nie spełnia warunków promocji, także trzeba wykonać co najmniej jedną zwykłą płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym). W przeciwnym razie za jej utrzymanie zapłacimy 9,50 zł miesięcznie.

Karta Visa Comfort to:

 • 200 zł na start
 • 0 zł miesięcznej opłaty przy zakupach powyżej 1000 zł / m-c licząc od dnia aktywacji karty
  • 9,50 zł w przeciwnym razie
 • kredyt bez odsetek do 54 dni

Aby korzystać z darmowego kredytu wystarczy po wystawieniu wyciągu przez bank dokonać zapłaty wcześniej wykorzystanej kartą kwoty w całości. Od dnia wystawienia wyciągu będziemy mieli jeszcze 24 dni na darmową spłatę.

Przykład:

okres rozliczeniowy trwa od 2-go dnia miesiąca do 1-go dnia kolejnego miesiąca. Płatność wykonujesz 2 sierpnia 2021 r. Wyciąg otrzymasz 1 września 2021 r. i do 25 września możesz dokonać spłaty karty nie płacąc żadnych odsetek od wykonanej w sierpniu płatności.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz Ga
Mariusz Ga
2 lat temu

Zbyt duża ilość limitu w KK mimo wysokich dochodów i wyskiego BIK bez żadnych zobowiązań dla nich nie do przeskoczenia 🙁 Nawet przy wnioskowanym limicie 1k 🙁

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Mariusz Ga

To słabo, że tak wysoko stawiają poprzeczkę. W końcu widzą, że karta spłacana więc nie wiem czemu robią problem.

bbbb
bbbb
2 lat temu

mam już kartę w domu i moje pytanie brzmi czy mogę ją aktywować dopiero 30 września br. i w ten dzień zrobić jedną płatność? w ten sposób uniknę opłaty za kartę za ten miesiąc ponieważ będzie ona nieaktywna, ale czy w regulaminie nie ma żadnych haczyków jeżeli chodzi o termin aktywacji karty?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  bbbb

Hmm, ciekawy pomysł. Jednak mimo wszystko zrobiłbym to kilka dni wcześniej, żeby do 30.09 ta transakcja się już zaksięgowała.

Co myślisz?

Nawet 2000 zł za konto firmowe Alior Bank [w tym 300 zł za jeden wpływ]

200 zł na start w promocji konta Pekao SA + darmowy Pakiet Komfort na 6 miesięcy