w

Złap premię 250 zł w gotówce od BNP Paribas

BNP Paribas ruszył z akcją „Złap premię” w ramach której do zgarnięcia jest łatwe 250 zł w gotówce za spełnienie prostych warunków promocji w czerwcu i w lipcu.

Bank wynagrodzi nowych i dawnych klientów (obowiązuje zaledwie 12 miesięczny okres karencji) za założenie konta i wykonanie trzech czynności w dwóch kolejnych miesiącach po założeniu konta.

Promocja będzie trwała do 6 czerwca 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

Złap premię, czyli 250 zł za proste czynności

W nowej promocji BNP Paribas przekaże nam premię w gotówce, dzięki czemu środki wykorzystać będziemy mogli na dowolne zakupy, a trzeba dodać, że w wielu akcjach otrzymujemy bony, które ograniczają nas do określonych wydatków.

Dla kogo promocja z premią 250 zł?

BNP Paribas nie wprowadził zmian w okresie karencji w związku z czym z promocji skorzystają osoby, które nie posiadają konta osobistego w tym banku od co najmniej 12 miesięcy. Łapią się więc nowi jak również powracający klienci banku.

Jak otrzymać 250 zł w akcji „Złap premię”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 6 czerwca 2021 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie, po potwierdzeniu rejestracji, również do 6.06.2021 r. przez stronę promocji złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Polecam wybranie Karty Otwartej na Dzisiaj darmowej po 1 płatności miesięcznie
 • Umowę o konto podpisz nie później niż do 20.06.2021 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty (masz na to 7 dni od otrzymania przesyłki z banku)
 • W czerwcu i w lipcu 2021 r. spełnij trzy proste warunki:
  • wykonaj min. 1 przelew z konta (może to być zwykły przelew na Twoje konto w innym banku)
  • wykonaj min 3 płatności bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę (najlepiej wykonać zwykłe płatności w sklepach stacjonarnych z uwagi na wykluczenia płatności wykonanych na stronach pośredników PayU, Przelewy 24, Dotpay, itp.)
  • zapewnij wpływy na nowo założone konto na kwotę min. 1000 zł (może to być zwykły przelew z Twojego konta w innym banku)

Do 20 sierpnia 2021 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: zlappremie@bnpparibasplus.pl) informującego o wygranej wraz z informacją niezbędną do uzupełnienia danych w celu przekazania nagrody gotówkowej przez organizatora akcji.

Ważne! Do 26 sierpnia 2021 r. poprzez dane z maila zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji. To jest jeden z najważniejszych kroków w promocji, jako że wiadomość może trafić do jakiegoś folderu lub do SPAM pozbawiając nas nagrody.

Nagroda w postaci 250 zł zostanie przekazana na konto BNP Paribas nie później niż do 31 sierpnia 2021 r. Do tego momentu należy posiadać aktywne konto wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.

Wykluczenia

Jak już wspomniałem powyżej, BNP Paribas nie uzna:

 • płatności wykonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)
 • płatności w punktach posiadających kod MCC równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, – 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), – 6012, określający instytucje finansowe, – 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, – 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, – 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
Krótkie prześwietlenie Konta Otwartego na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku. Karta Otwarta na Dzisiaj będzie natomiast prowadzona bezpłatnie po wykonaniu co najmniej jednej płatności bezgotówkowej miesięcznie. Przyznasz, że są to wyjątkowo proste warunki.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lavengeresse
Lavengeresse
3 lat temu

Z tego, co widzę w Regulaminie Promocji, to posiadanie kk (umowy ramowej, dostępu do bankowości elektronicznej) uniemożliwia wzięcie udziału w promocji.

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Lavengeresse

Ten zapis był zawsze i zawsze uzyskiwało się nagrodę kolejny raz 😉

Co myślisz?

Nawet 350 zł na Allegro za założenie Konta za Zero w PKO BP

Aż 10.000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 150 zł w Santander Bank Polska