w

Nawet 600 zł za założenie konta firmowego w Banku Millennium [+0 zł na 2 lata + 250 zł za konto osobiste i 300 zł za kartę]

Ruszyła świetna promocja konta firmowego Mój Biznes w Banku Millennium z premią w wysokości aż do 600 zł + gwarancją braku opłat aż przez 2 lata.

Jeśli wykorzystaliście już promocje kont firmowych w innych bankach, to macie okazję do zgarnięcia kolejnej łatwej premii za przetestowanie konta firmowego.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego Millennium, to możesz zgarnąć kolejne 360 zł premii za Konto 360°, 300 zł za kartę kredytową z 5% moneyback oraz aż 100 zł za każde konto dziecka.


Zobacz aktualne promocje kont firmowych z premią na start:

Premia w ramach akcji „Wiosenna promocja z kontem firmowym” została podzielona na cztery części:

 • 100 zł – za samo otwarcie konta Mój Biznes
 • 100 zł – za trzykrotne wykonanie przelewu do ZUS na kwotę min. 250 zł lub wykonanie płatności kartą na min. 250 zł
 • 100 zł – za trzykrotne zapewnienie wpływu zewnętrznego na kwotę min. 1000 zł
 • 300 zł – za podpisanie umowy na najem terminala płatniczego

Jak zatem widzicie, w bardzo prosty sposób zyskać można 300 zł premii, natomiast otrzymanie kolejnej premii 300 zł wiąże się już z podpisaniem umowy na terminal płatniczy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja konta firmowego Millennium przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Dodatkowym warunkiem jest nie bycie stroną jakiejkolwiek umowy o produkt firmowy (konto, leasing) z Bankiem Millennium w ciągu roku przed złożeniem wniosku o konto w promocji.

Posiadanie konta osobistego (za które zyskanie 250 zł ) czy też karty kredytowej (za którą otrzymacie kolejne 300 zł) nie wyklucza natomiast ze skorzystania z promocji konta firmowego.

W regulaminie mamy jeszcze wykluczenie dla osób, które wcześniej skorzystały z konta osobistego z premią na start i rozwiązały umowę. Natomiast mam pewne wątpliwości co do jego stosowania.

Jak otrzymać 300 zł + 300 zł za konto firmowe Millennium?

 • Pierwsze 100 zł premii otrzymasz za wypełnienie wniosku o konto Mój Biznes na stronie promocji i podpisanie umowy o konto wyrażając tym zgody na (można je wycofać po otrzymaniu wszystkich premii, tj. po 31.08.2021 r.):
  • przetwarzanie przez Bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących z Bankiem
  • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne
  • otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon
 • Drugie 100 zł premii otrzymasz za trzykrotne (w maju, czerwcu i w lipcu) wykonanie z rachunku firmowego przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł lub transakcji kartą debetową na min. 250 zł
 • Trzecie 100 zł premii otrzymasz za trzykrotne zapewnienie wpływu min. 1000 zł z rachunku zewnętrznego (w maju, czerwcu i w lipcu).
 • Ostatnie 300 zł otrzymają osoby, które podpiszą umowę trójstronną na terminal płatniczy z Bankiem Millennium SA oraz Paytel SA i zapewnienie na nim wpływów w kwocie min. 1000 zł do końca lipca 2021 r.
  • Sam terminal będzie prowadzony za 0 zł przez okres 15 miesięcy. Jeśli więc ktoś planuje przyjmować płatności kartą, to skorzystanie z tej części premii będzie bardzo dobrą opcją

Pierwsza premia zostanie przekazana do 15 maja 2021 r. Kolejne premie zostaną natomiast wypłacone do końca sierpnia 2021 r.

Z regulaminu:

Wpływy Zewnętrzne – wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą.

Gwarancja konta za 0 zł na 2 lata

Konto Mój Biznes w Banku Millennium dla uczestników promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” to 0 zł za prowadzenie rachunku, za wypłatę gotówki z bankomatów Millennium, za 20 przelewów miesięcznie i za przelewy do ZUS/US przez okres 24 miesięcy.

Po tym czasie konto również będzie darmowe pod warunkiem zapewnienia łącznych wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł miesięcznie lub wykonania przelewu do ZUS / US.

Warunki są więc proste dla osób prowadzących firmy. Jeśli nie spełnisz jednego z powyższych warunków to za konto zostanie pobrana opłata w wysokości 15 zł.

Konto Mój Biznes to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie kont walutowych w EUR, GBP, CHF, USD
 • 0 zł za kartę debetową po wykonania nią płatności na min. 300 zł miesięcznie
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych
 • 0 zł za prowadzenie konta walutowego założonego online


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
3 lat temu

Wypełniając wniosek otrzymałem następujący błąd:
„Coś poszło nie tak….
Przepraszamy, wystąpił błąd techniczny. Jeśli problem się powtórzy, zadzwoń pod numer TeleMillennium 801 331 331”

Wygląda na to, że Bank Millennium nie chce mi założyć konta 🙁

Marek
Marek
3 lat temu

Wypełniając wniosek otrzymałem następujący błąd:
„Coś poszło nie tak….
Przepraszamy, wystąpił błąd techniczny. Jeśli problem się powtórzy, zadzwoń pod numer TeleMillennium 801 331 331”

Wygląda na to, że Bank Millennium nie chce mi założyć konta 🙁

Co myślisz?

250 zł za Konto 360° w Banku Millennium, 4 przelewy i kilka płatności kartą

Gigapremia 350 zł za założenie darmowego konta BNP Paribas