w

200 zł zwrotu (5% moneyback) dla nowych i obecnych klientów Twisto

200 zł zwrotu z Twisto

Twisto ruszył z pierwszą promocją dla obecnych klientów, dzięki której zyskać można nawet 200 zł zwrotu za zakupy spożywcze w postaci 5% moneyback.

Nowi klienci powinni moim zdaniem skorzystać raczej z lepszej promocji z premią 100 zł na start za … samo podpisanie umowy o Twisto Free bez żadnych opłat. W obecnej promocji bowiem zyskać można mniej po wyczerpaniu limitów, a do uzyskania zwrotu 100 zł trzeba wydać aż 2000 zł.

Promocja trwa od 15 marca do 30 kwietnia 2021 roku.

200 zł zwrotu za zakupy spożywcze z Twisto

Z promocji nie mogą niestety skorzystać wszyscy zainteresowani. Twisto wyszczególniło trzy grupy klientów, którzy mogą skorzystać z tej świetnej promocji i są to:

  • do obecnych klientów, którzy przez 30 dni poprzedzających start promocji (15.03) nie dokonali ani jednej płatności kartą Twisto lub
  • do obecnych klientów, którzy w ciągu 30 dni poprzedzających start promocji dokonali płatności kartą Twisto zgodnie z przypisaną przez aplikację Twisto kategorią „zakupy spożywcze” / „grocery” na mniej, niż 200 zł lub
  • do nowych klientów, którzy zarejestrują się w Twisto wpisując kod promocji CASHBACK5

Z promocji skorzystać mogą zarówno posiadacze płatnego konta Twisto Space jak i posiadacze darmowego konta Twisto Free. Niestety Ci drudzy mogą skorzystać jedynie z zakupów online.

Jak otrzymać nawet 200 zł moneyback z Twisto?

Szczęśliwcy, którzy załapali się do któreś z powyższych grup mogą już przystąpić do zakupów spożywczych w sklepach z tej listy. Jeśli (tak jak ja) posiadasz bezpłatny plan Twisto Free to możesz dodać swoją wirtualną kartę do Google Pay / Apple Pay i płacić nią za zakupy spożywcze (online i stacjonarne).

Na liście sklepów znajdziemy w zasadzie wszystkie większe sieci marketów (Biedronka, Lidl, Dino, Społem, T&J, Top Market, Intermarche, Carrefour, Aldi, Auchan, Kaufland, Tesco, Odido, Makro, Piotr i Paweł, Eko, E. Leclerc, Chata Polska, Netto, Delikatesy Centrum).

Maksymalnie zyskać można 100 zł zwrotu miesięcznie (wydając 2000 zł lub proporcjonalnie mniej wydając niższą kwotę) i 200 zł w całym okresie promocji.

W promocji przygotowana została pula nagród w wysokości 100 000 zł. Prawdopodobnie więc cała akcja zakończy się wcześniej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby do zakupów spożywczych używać karty Twisto. Zawsze mamy szansę na zwrot pieniędzy.

100 zł za samo podpisanie umowy Twisto

Nowi klienci mogą natomiast skorzystać z korzystniejszej akcji, w której otrzymają 100 zł za samo podpisanie umowy o Twisto Free. Nie ma tutaj wymogu wykonywania jakiejkolwiek płatności. Nie trzeba też przesyłać żadnych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach.

Limit na koncie Twisto będzie przyznany na podstawie oświadczenia i danych wprowadzonych we wniosku. Weryfikacja będzie się opierać o przesłanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Jeśli nie znasz jeszcze Twisto to pokrótce opiszę Ci ją opiszę. Zakładając konto Twisto Free otrzymujesz limit do wykorzystania w sklepach online oferujących płatności Twisto, który możesz wykorzystać od razu na okres od 15 do 45 dni bez żadnych opłat i odsetek!

Pod koniec miesiąca otrzymasz wyciąg i będziesz mieć czas do 15-go dnia miesiąca na zapłatę wykorzystanej kwoty bez żadnych kosztów dodatkowych (przelewem lub np. poprzez kod BLIK).

Po więcej informacji na temat tej promocji odsyłam do osobnego prześwietlenia: 100 zł na start z Twisto.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto” – IX edycja

Regulamin promocji „Cashback za zakupy spożywcze z Twisto”

Lista sklepów z Cashbackiem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł (16 000 punktów) za samą rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile w Citibank

Łatwe 150 zł w gotówce + 100 zł w bonach za Darmowe CitiKonto w Citibank [+ 400 zł za kartę kredytową dla chętnych]