w

Łatwe 150 zł + 200 zł premii za założenie Darmowego CitiKonta w Citibank [+ 400 zł za kartę kredytową dla chętnych]

Citibank Citikonto premia

Citibank przedłużył promocję swojego nowego, w pełni darmowego konta osobistego CitiKonto z łatwą premią 150 zł na start + 2 kodami na przesyłki InPost. Dodatkowo można zyskać super łatwe 200 zł za rejestrację karty debetowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile, co daje nam łącznie 350 zł premii na start!

Po założeniu tego świetnego, darmowego rachunku możesz zgarnąć kolejne 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity. Wszystkie z opisanych premii można zyskać w naprawdę prosty sposób.

Promocja trwa do 19 czerwca 2021 r.

→ Przejdź do: Rewolucyjne CitiKonto z łatwą premią 150 zł + 200 zł

CitiKonto – prześwietlenie rachunku

Citikonto za 0 zł w Citibank

Zacznę od krótkiego prześwietlenia Darmowego CitiKonta zakładanego w promocji. W przeciwieństwie do wszystkich innych rachunków bankowych, Citkonto prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł wraz z kartą i 4 wypłatami ze wszystkich bankomatów i 3 przelewami ekspresowymi.

CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku bezwarunkowo
 • 0 zł za kartę debetową bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Pozostałe opłaty znajdziesz w Tabeli Opłat i Prowizji
150 zł w gotówce + 200 zł w bonach

Jak widzicie, nie ma tutaj żadnych haczyków i ukrytych opłat. Bank przekazując nagrody na start chce nas po prostu przekonać do swoich usług i w przyszłości być może do poszerzenia relacji z bankiem (czego nie musimy robić, bez problemów możemy ograniczyć się do samego udziału w promocji).

Czy mogę skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy.

Okres karencji jest więc naprawdę bardzo krótki i wynosi nieco ponad rok czasu. Co więcej, posiadanie karty kredytowej nie wyklucza nas z udziału w promocji.

Jak otrzymać 150 zł od Citibank?

 • Wypełnij dedykowany wniosek online o Citikonto akceptując regulamin promocji i wyrażając zgody marketingowe (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie pobierając aplikację banku)
 • Za samo założenie konta i wyrażenie zgód otrzymasz 2 kody na przesyłki z InPost
 • Pierwszą Nagrodę 50 zł otrzymasz za zalogowanie w aplikacji Citi Mobile i zapewnienie 1 wpływu na konto w wysokości min. 100 zł do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta
 • Drugą Nagrodę 50 zł otrzymasz w zamian za zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 2 000 PLN z konta w innym banku z tytułem “Wynagrodzenie” lub wymianę kwoty min. 2000 zł w Citi Kantorze do końca 2 miesiąca po założeniu konta
 • Trzecią nagrodę 50 zł otrzymasz za dodanie karty do Google/Apple Pay i wykonanie płatności telefonem na łączną kwotę min. 100 PLN do końca 3 miesiąca po miesiącu otwarcia konta

Każda z premii będzie wypłacana na rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, czyli zakładając konto w marcu, pierwsze warunki spełnisz w kwietniu a pierwszą premię 50 zł otrzymasz w maju. Drugą premię 50 zł otrzymasz w czerwcu a trzecią w lipcu 2021 r.

Jak otrzymać kolejne 200 zł od Mastercard?

Po założeniu konta wystarczy zalogować się w bankowości Citibank Online i przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile, za co otrzymamy rekordowe 16 000 punktów o wartości aż 200 zł!

Nie są tutaj wymagane żadne dodatkowe kroki, ani dokonywanie żadnych transakcji.

Bonusowe 16 000 punktów będzie można wymienić na nagrody o wartości 200 zł w ciągu 4 miesięcy od ich otrzymania. Wymienisz je na nagrody lub na vouchery o wartości 200 zł u partnerów programu (m.in. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K).

Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz w podlinkowanym wyżej osobnym wpisie.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

200 zł zwrotu (5% moneyback) dla nowych i obecnych klientów Twisto

Lokata 3% lub 1,8% w Citibank. Czyli 2500 zł lub 1500 zł premii za konto Citigold