w

Łatwe 150 zł w gotówce + 100 zł w bonach za Darmowe CitiKonto w Citibank [+ 400 zł za kartę kredytową dla chętnych]

Citibank Citikonto premia

Citibank przedłużył promocję swojego nowego, w pełni darmowego konta osobistego CitiKonto z łatwą premią 150 zł na start + 2 kodami na przesyłki InPost. Dodatkowo można zyskać super łatwe 100 zł za rejestrację karty debetowej Mastercard w programie Bezcenne Chwile, co daje nam łącznie 250 zł premii na start!

Po założeniu tego świetnego, darmowego rachunku możesz zgarnąć kolejne 600 zł na Allegro za kartę kredytową Citi Simplicity + 100 zł za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Wszystkie z opisanych premii można zyskać w naprawdę prosty sposób.

Aktualna jeszcze lepsza edycja promocji:

→ Przejdź do: Rewolucyjne CitiKonto z łatwą premią 400 zł + 100 zł

CitiKonto – prześwietlenie rachunku

Citikonto za 0 zł w Citibank

Zacznę od krótkiego prześwietlenia Darmowego CitiKonta zakładanego w promocji. W przeciwieństwie do wszystkich innych rachunków bankowych, Citkonto prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł wraz z kartą i 4 wypłatami ze wszystkich bankomatów i 3 przelewami ekspresowymi.

Promocja trwa do 19 czerwca 2021 r.

CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku bezwarunkowo
 • 0 zł za kartę debetową bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Pozostałe opłaty znajdziesz w Tabeli Opłat i Prowizji
150 zł w gotówce + 100 zł w bonach

Jak widzicie, nie ma tutaj żadnych haczyków i ukrytych opłat. Bank przekazując nagrody na start chce nas po prostu przekonać do swoich usług i w przyszłości być może do poszerzenia relacji z bankiem (czego nie musimy robić, bez problemów możemy ograniczyć się do samego udziału w promocji).

Czy mogę skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy.

Okres karencji jest więc naprawdę bardzo krótki i wynosi nieco ponad rok czasu. Co więcej, posiadanie karty kredytowej nie wyklucza nas z udziału w promocji.

Jak otrzymać 150 zł od Citibank?

 • Wypełnij dedykowany wniosek online o Citikonto akceptując regulamin promocji i wyrażając zgody marketingowe (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie pobierając aplikację banku)
  • Informacje na temat weryfikacji znajdziesz na stronie banku
 • Za samo założenie konta i wyrażenie zgód otrzymasz 2 kody na przesyłki z InPost
 • Pierwszą Nagrodę 50 zł otrzymasz za zalogowanie w aplikacji Citi Mobile i zapewnienie 1 wpływu na konto w wysokości min. 100 zł do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta
 • Drugą Nagrodę 50 zł otrzymasz w zamian za zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 2 000 PLN z konta w innym banku z tytułem „Wynagrodzenie” lub wymianę kwoty min. 2000 zł w Citi Kantorze do końca 2 miesiąca po założeniu konta
 • Trzecią nagrodę 50 zł otrzymasz za dodanie karty do Google/Apple Pay i wykonanie płatności telefonem na łączną kwotę min. 100 PLN do końca 3 miesiąca po miesiącu otwarcia konta

Każda z premii będzie wypłacana na rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, czyli zakładając konto w marcu, pierwsze warunki spełnisz w kwietniu a pierwszą premię 50 zł otrzymasz w maju. Drugą premię 50 zł otrzymasz w czerwcu a trzecią w lipcu 2021 r.

Jak otrzymać kolejne 100 zł od Mastercard?

Po założeniu konta wystarczy zalogować się w bankowości Citibank Online i przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie zapłacić tą kartą za zakupy na łączną kwotę min. 100 zł u dwóch partnerów programu spośród: Decathlon, Empik, Douglas, RTV EURO AGD, Intersport, W.KRUK oraz home&you za co otrzymasz 6800 punktów na start o wartości 100 zł!

Bonusowe punkty wymienisz m.in. na vouchery o wartości 100 zł u powyższych partnerów (oraz w innych sklepach) i zachowają ważność przez okres 6 miesięcy od zasilenia konta w programie Bezcenne Chwile.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina Poprawska
Paulina Poprawska
3 lat temu

Czy można te wszystkie warunki spelnic od razu czy trzeba czekac na odpowiedni miesiac?

Darek M. W.
3 lat temu

Można wcześniej spełnić w tej promocji.

Co myślisz?

200 zł zwrotu (5% moneyback) dla nowych i obecnych klientów Twisto

Lokata 3% lub 1,8% w Citibank. Czyli 2500 zł lub 1500 zł premii za konto Citigold