w

Łatwe 200 zł premii za założenie Darmowego CitiKonta w Citibank [+ 400 zł za kartę kredytową]

CitiKonto premia Citibank

Ruszyła kolejna odsłona promocji w pełni darmowego rachunku osobistego CitiKonto w Citibank w ramach której otrzymamy rekordowe 200 zł łatwej premii na start (150 zł w gotówce od Citibank + 50 zł w bonie do Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K i innych od Mastercard).

Po założeniu tego świetnego i darmowego rachunku możecie zgarnąć kolejne 400 zł na Allegro zakładając kartę kredytową Citi Simplicity. Warunki obu promocji są naprawdę całkiem proste i zdecydowanie warto z nich skorzystać.

Promocja trwa do 20 marca 2021 r.

Zobacz aktualną, jeszcze lepszą promocję:

→ Rewolucyjne CitiKonto z łatwą premią 150 zł + 200 zł

Prześwietlenie: CitiKonto

Niecodziennie zaczniemy dziś od krótkiego prześwietlenia CitiKonta, które należy założyć w celu zgarnięcia 150 zł premii od Citibank + 50 zł od Mastercard.

Jest duża szansa, że w związku z obecną sytuacją na rynku, Twój bank zdecydował się na podwyżki opłat. Citibank poszedł natomiast pod prąd wprowadzając w tym czasie w pełni darmowe konto osobiste wraz z kartą i czterema wypłatami z bankomatów obcych.

CitiKonto to 0 zł bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku bankowego, kartę debetową, wypłaty gotówki z bankomatów własnych, 4 wypłaty z bankomatów obcych oraz za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie. Jest to solidny pakiet darmowych usług, dzięki któremu konto spełni oczekiwania większości z nas!

CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku bezwarunkowo
 • 0 zł za kartę debetową bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Pozostałe opłaty znajdziesz w Tabeli Opłat i Prowizji
150 zł w gotówce + 50 zł w bonie

Przedstawienie sprawy już na starcie pokazało, że nie mamy tutaj do czynienia z żadnymi haczykami i opłatami dodatkowymi. Konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Czemu więc bank oferuje nam aż 150 zł premii na start + 50 zł od Mastercard?

Banki starają się przyciągnąć do siebie nowych klientów i liczą, że w przyszłości Ci wezmą u nich jakiś kredyt, pożyczkę, ubezpieczenie. Nie ma natomiast żadnego przymusu korzystania z jakiegokolwiek produktu dodatkowego. Ba, nawet jeśli po odebraniu premii uznasz, że konto nie spełnia Twoich wymagań, to możesz je po prostu zamknąć. Mamy więc czystą sytuację.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Możesz skorzystać z promocji, jeśli od 1 stycznia 2020 roku nie posiadasz konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w banku Citi Handlowy.

Okres karencji jest więc naprawdę bardzo krótki, wcześniejsze posiadanie konta nie wyklucza z udziału. Co więcej, jeśli obecnie posiadasz inne produkty banku (np. kartę kredytową) to również możesz wziąć udział w promocji.

Jak otrzymać 150 zł od Citibank?

 • Wypełnij dedykowany wniosek o Citikonto akceptując regulamin promocji i wyrażając zgody marketingowe (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie pobierając aplikację banku)
  • Informacje na temat weryfikacji znajdziesz na stronie banku
 • Aby otrzymać pierwszą nagrodę 50 zł – do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2 000 PLN z konta w innym banku z tytułem „Wynagrodzenie”
 • Aby otrzymać drugą nagrodę 50 zł – w drugim miesiącu po miesiącu otwarcia konta zaloguj się w aplikacji mobilnej oraz wpłać na konto min 100 PLN
 • Aby otrzymać trzecią nagrodę 50 zł – w trzecim miesiącu po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności zbliżeniowe telefonem przez Google/Apple Pay na łączną kwotę min. 100 PLN

Premie będą wypłacane na rachunek bankowy do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków, czyli zakładając konto w lutym, pierwsze warunki spełnisz w marcu a pierwszą premię 50 zł otrzymasz w kwietniu. Druga premia 50 zł zostanie wypłacona w maju a trzecia premia 50 zł w czerwcu.

Jak otrzymać kolejne 50 zł od Mastercard?

Po założeniu konta, zaloguj się w bankowości Citibank Online i przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu i zarejestrowaniu karty Citi, zapłać nią programie za zakupy na łączną kwotę min. 100 zł u 2 wymienionych niżej partnerów programu:

 • Decathlon
 • RTV Euro AGD
 • W.KRUK
 • Empik
 • Douglas
 • home&you
 • Intersport

Bonusowe 3400 punktów otrzymasz w terminie do 45 dni od spełnienia warunków. Od tego czasu będziesz mieć 6 miesięcy na ich wykorzystanie np. na vouchery o wartości 50 zł u partnerów programu (m.in. Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K).

Obecna edycja promocji trwa do 28.02.2021 roku ale prawdopodobnie zaraz na początku marca ruszy kolejna, tożsama promocja z premią na start.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew Makowski
Zbigniew Makowski
3 lat temu

Darek ,piszesz,że wystarczy przelać 2 000 z innego banku tytułem „Wynagrodzenie”.Ale ponkt 8 regulaminu określa skąd ma być to Wynagrodzenie.Więc nie może byc przelew taki jak go opisałeś:(

Darek M. W.
3 lat temu

A testowałeś? Miałem informacje od czytelników, że taki przelew od innej osoby przechodzi. Przecież możesz pracować u osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która robi przelew z konta osobistego 🙂

Darek M. W.
3 lat temu

Miałem informacje od czytelników, że taki przelew od innej osoby przechodzi. Przecież możesz pracować u osoby prowadzącej działalność gospodarczą, która robi przelew z konta osobistego 🙂

Piooo
Piooo
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

A jeżeli prześle ze swojego konta biznesowego przelew tytułem wynagrodzenie to będzie to uznawane jako spełnienie warunku ?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Piooo

Wykluczenie jest tak naprawdę jedno:
„Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić
z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.”

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Czy w obecnej promocji też obowiązuje 150 zł w gotówce + 50 bon ?
Na stronie promocji niestety nic nie ma o tym bonie 50 zł.

Krzysztof
Krzysztof
3 lat temu

Jaka jest najlepsza kolejność zakładania produktów w Citibanku?
1. Konto indywidualne
2. Karta kredytowa
3. Polecenie karty kredytowej
Czy w taki sposób będzie okej ?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Krzysztof

Dokładnie, taka kolejność będzie najlepsza moim zdaniem.

Tomasz
Tomasz
3 lat temu

Już nie ma bonu 50 zł.
Są dwa kody inpost.
Dlaczego tego nie weryfikujecie?
https://www.citibankonline.pl/konta/konta-osobiste.html?prid=kontaosobiste

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Tomasz
Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Tomasz

W obecnej promocji są dwa kody + jeszcze 200 zł za zapis w programie Bezcenne Chwile 🙂

Co myślisz?

300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibank [+150 zł za konto tylko do niedzieli!]

HIT powrócił! 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej Citibank