w

300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibank [+150 zł za konto tylko do niedzieli!]

300 zł Biedronka karta Citibank Simplicity

Citibank przywrócił dawną promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

Co więcej, aktywnie korzystając z karty nie poniesiecie żadnych opłat za jej prowadzenie i skorzystanie z promocji z nagrodą w wysokości 300 zł. W pierwszym roku prowadzenia karty wystarczy wydawać nią 300 zł miesięcznie, aby uniknąć opłat.

Zobacz jak zyskać jeszcze więcej:

Rekordowe 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity
Łatwiejsze 400 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

300 zł w bonach do sklepów Biedronka

Zaczniemy od sprawdzenia warunków skorzystania z promocji z bonami Biedronki za założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Okres karencji został tutaj przesunięty, dzięki czemu z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2019 roku nie posiadają żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

Aby otrzymać kartę trzeba też spełnić warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód netto: minimum 1200 zł,
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł
Jak otrzymać 300 zł do Biedronki?

 • Wypełnij dedykowany wniosek na stronie promocji o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając znajdujące się tam zgody
  • We wniosku załącz dokument potwierdzający dochody lub możesz to zrobić później w ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku na stronie banku “przesyłanie dokumentów”.
 • Podpisz umowę o kartę
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się min. 1 raz w bankowości elektronicznej Citibank Online
 • Do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub w internecie)

Przykład:

Umowę o kartę podpisujesz w marcu. Do końca kwietnia musisz się więc zalogować w bankowości internetowej, a do końca czerwca 2021 r. masz czas na wykonanie wymaganych płatności kartą.

To wszystko! Warunki płatności kartą możesz oczywiście spełnić wcześniej, dzięki czemu wcześniej otrzymasz też nagrodę w postaci vouchera do wielokrotnego użycia w sklepach Biedronka.

Możesz nim płacić kilka razy na raty aż do pełnego wykorzystania kwoty 300 zł. Bon to 13-cyfrowy kod, który należy podać kasjerowi podczas zakupów.

Bon o wartości 300 zł zostanie udostępniony w systemie bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o jego przyznaniu, któa to pojawi się do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Karta kredytowa Citi Simplicity – RRSO 0% lub 10,24%

Na bannerach i w informacjach bankowych znajdziemy informację o RRSO równym 10,24%. Informacja ta jest wymagana prawem i służy informowaniu klientów o koszcie kredytu, jaki ten zapłaci nie spłacając karty kredytowej w całości w terminie określonym na wyciągu (w tzw. okresie bezodsetkowym), który w przypadku tej karty wynosi nawet do 56 dni.

Tych kosztów można w prosty sposób uniknąć nie płacąc ani grosza odsetek spłacając kartę w okresie bezodsetkowym wskazanym na wyciągu karty. Wtedy też za korzystanie z pieniędzy banku nie zapłacimy ani grosza! Więcej na ten temat znajdziesz poradniku działania karty kredytowej.

W przeciwnym razie, za korzystanie z pieniędzy banku naliczone zostaną odsetki, które mogą wynieść realne 10,24% (RRSO). Ważne, aby za pomocą karty kredytowej Citibank nie doładowywać portfeli elektronicznych, w tym Revolut, ponieważ bank z tego tytułu pobiera dodatkowe opłaty.

Karta Citi Simplicity dla uczestników promocji będzie prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym. Po roku ten próg ulegnie zwiększeniu na 1000 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby go negocjować po kilku miesiącach (bank często idzie tutaj klientom na rękę – wystarczy telefon na infolinię).

Na koniec dodam, że nie polecam aktywowania płatnej usługi CitiPhone. Przed aktywowaniem usług dodatkowych warto sprawdzić opłaty w podlinkowanej taryfie opłat i prowizji.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł miesięcznie przez pierwszy rok za prowadzenie karty wykonując płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za powiadomienia SMS (CitiAlerts) w wersji premium
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile


0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Co myślisz?

Odbiór premii w 2 świetnych akcjach BNP Paribas: “Choinkowe Szaleństwo” oraz “Bankowo zasłuchani”

Łatwe 200 zł premii za założenie Darmowego CitiKonta w Citibank [+ 400 zł za kartę kredytową]