w

HIT! Ponownie 100 zł bonusu za … samo założenie Darmowego Twisto!

Twisto 100 zł

Ponownie powróciła rekordowa promocja Twisto z premią 100 zł na start za … samo podpisanie umowy o Twisto Free bez żadnych opłat.

To już IX edycja promocji „Bonus z Twisto” i jednocześnie powrót rekordowej premii 100 zł za sam fakt podpisania umowy o darmowe Twisto Free. Lepszej okazji dla wyjadaczy wisienek w Twisto nie mamy się co spodziewać.

Promocja będzie trwała tylko do wyczerpania puli 2500 wniosków. Po tym czasie nie będzie informacji o promocyjnych 100 punktach w drugim kroku wniosku.

100 zł za podpisanie umowy Twisto

W ramach akcji „Bonus z Twisto” premię otrzymamy już za samo podpisanie umowy. Nie ma tutaj wymogu wykonywania jakiejkolwiek płatności. Nie trzeba też przesyłać żadnych dokumentów w postaci zaświadczeń o dochodach.

Limit na koncie Twisto będzie przyznany na podstawie oświadczenia i danych wprowadzonych we wniosku. Weryfikacja będzie się opierać o przesłanie przelewu weryfikacyjnego na 1 zł.

Jeśli nie znasz jeszcze Twisto to pokrótce opiszę Ci ją opiszę. Zakładając konto Twisto Free otrzymujesz limit do wykorzystania w sklepach online oferujących płatności Twisto, który możesz wykorzystać od razu na okres od 15 do 45 dni bez żadnych opłat i odsetek!

Możesz też wybrać Twisto Space darmowe na okres 3 miesięcy z kartą fizyczną, a przed upływem tego okresu zmienić plan na darmowy Twisto Free.

Pod koniec miesiąca otrzymasz wyciąg i będziesz mieć czas do 15-go dnia miesiąca na zapłatę wykorzystanej kwoty bez żadnych kosztów dodatkowych (przelewem lub np. poprzez kod BLIK).

Kto może otrzymać 100 zł od Twisto?

Z promocji możesz skorzystać jeśli masz skończony 18 rok życia. Z komentarzy wiemy, że niestety Twisto nie otwiera rachunku swoim dawnym klientom odrzucając po prostu ich wnioski. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednak spróbować..

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest natomiast wyrażenie zgody na kontakt za pomocą urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Po otrzymaniu bonusu, zgody te możesz wycofać bez żadnych konsekwencji.

Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

  • Złóż wniosek o bezpłatne konto Twisto Free wraz z darmową kartą Twisto
    • We wniosku znajdzie się informacja o aktywowaniu kodu na 100 zł (jeśli jej nie będzie tzn. że limit 2500 promocyjnych wniosków został wyczerpany):
  • Wniosek o konto Twisto wypełnisz całkowicie online. W kolejnych krokach wniosku trzeba będzie podać swoje prawdziwe dane, które będą tożsame z danymi w banku, z którego na koniec wykonasz przelew weryfikacyjny na symboliczną złotówkę
  • Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody marketingowe opisane powyżej:
Twisto zgody marketingowe
  • Po aktywowaniu konta Twisto bonus 100 zł jest Twój!

Bonus zostanie przyznany na koncie Twisto i możesz go wykorzystać za pomocą wirtualnej karty na dowolne zakupy online (wybierając Twisto Free) lub dowolne z wykorzystaniem fizycznej karty Twisto po wybraniu Twisto Space.

Po rozliczeniu płatności w sklepie wystarczy w menu wybrać opcję spłaty za wykonane zakupy za pomocą przyznanych punktów (100 pkt = 100 zł).

Twisto – opłaty

Konto Twisto Free wraz z kartą wirtualną prowadzone są za darmo. Co więcej daje nam możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Jeśli wybierzesz plan Twisto Space to będzie on prowadzony za darmo przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie opłata wyniesie 9,99 zł miesięcznie (można zmienić plan przed upływem 3 miesięcy nie ponosząc żadnych opłat).

Twisto Plan Free Plan Space

Wyciąg generowany jest podobnie jak w koncie osobistym za każdy miesiąc kalendarzowy, po czym mamy 15 dni na zapłatę.

Za korzystanie z Twisto zapłacimy dopiero wtedy, kiedy nie spłacimy wcześniej wykorzystanej kwoty z otrzymanego limitu w tym czasie. Można skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Przykład.

Wykonując płatność 18 grudnia 2020 r. mamy czas na darmowe opłacenie zakupów do 15 sycznia 2021 r.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus z Twisto” – IX edycja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lat temu

Jest tu jeszcze ktoś bez konta Twisto? 🙂

Co myślisz?

350 zł dla nowych klientów Pekao + 100 zł za polecenie konta

150 zł za konto + 2% na koncie oszczędnościowym w Getin Bank