w

Ponownie 150 zł premii za DARMOWE CitiKonto w Citibank!

Citikonto premia na start

Citibank postanowił pójść pod prąd wprowadzając w pełni darmowe CitiKonto płacąc przy okazji 150 zł łatwej premii za jego założenie! Właśnie ruszyła II edycja tej popularnej promocji!

Trzeba dodać, że inne banki w tym czasie podnoszą opłaty i wprowadzają coraz to nowe warunki zwalniające z opłat za konto czy też kartę debetową.

Promocja trwa do 5 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli 5000 kont założonych w promocji. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać. Jednym słowem każda osoba, która złoży wniosek na stronie promocji otrzyma należną premię.

→ Przejdź do: 150 zł w gotówce + 10 kodów InPost w nowej promocji Citibank

Darmowe CitiKonto – prześwietlenie

CitiKonto to prawdziwa rewolucja jak na dzisiejsze czasy! Za darmo bez żadnych warunków otrzymujemy prowadzenie rachunku wraz z kartą, wypłatą z bankomatów własnych, 4 wypłaty z pozostałych bankomatów oraz 3 przelewy Express Elixir miesięcznie.

CitiKonto to:

  • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków
  • 0 zł za kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
  • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
  • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
  • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
150 zł premii – Finansowa Rewolucja II

Citibank postanowił dodakowo zachęcić nas do założenia świetnego CitiKonta oferująć 150 zł bardzo łatwej premii na start.

Nagrodę otrzymamy w trzech częściach po 50 zł każda za spełnienie prostych warunków promocji.

Dla kogo 150 zł za CitiKonto?

Jeśli od 1 stycznia 2020 r. nie posiadasz konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym to możesz skorzystać z promocji „Finansowa Rewolucja II”.

Jeśli posiadasz inne produkty banku (w tym popularną kartę kredytową), to wciąż możesz skorzystać z tej świetnej promocji!

Aby otrzymać 150 zł za CitiKonto:

  • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek online o CitiKonto (cały proces przejdziesz w pełni zdalnie przez selfie)
  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta przelej swoje wynagrodzenie przynajmniej 1 raz w kwocie min. 2 000 PLN
  • Do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wpłać na konto min 100 PLN oraz zaloguj się co najmniej raz do aplikacji mobilnej banku
  • Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zapłać za swoje zakupy Google/Apple Pay w kwocie min. 100 PLN

Warunki promocji pozostały więc bez zmian. Zamianie uległa jedynie kolejność spełnienia 1 i 3 warunku.

Za spełnienie pierwszego warunku otrzymasz pierwsze 50 zł, za drugi kolejne 50 zł, a za trzeci ostatnie 50 zł, co da łącznie 150 zł łatwej premii.

Pierwsza nagroda zostanie wypłacona do końca 2 miesiąca po miesiącu otwarcia konta, druga do końca 3 miesiąca a trzecia do końca 4 miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

150 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA + szansa na BMW i3!

Elastyczne Konto Oszczędnościowe 1,2% do 200.000 zł w Getin Bank