w

150 zł za Konto Przekorzystne w Pekao SA + szansa na BMW i3!

Konto Pekao z premią 150 zł na start

Bank Pekao SA promuje swoje Konto Przekorzystne rozdając 150 zł premii na start (100 zł w promocji bazowej + 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile).

Jeśli macie kogoś z rodziny chętnego do skorzystania z promocji, to za jej polecenie zgarniesz dodatkowe 100 zł (maksymalnie 1500 zł za 15 poleceń).

Jeśli z kolei masz dziecko, to za założenie konta dziecku otrzymasz kolejne 50 zł premii oraz konto Mój Skarb na 2% do 3000 zł.

Więcej na temat loterii z BMW i3 w roli głównej w wieczornym wpisie na blogu 🙂

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r.

→ Aktualna promocja: 300 zł za Konto Przekorzystne Pekao

150 zł za 4 wpływy, 4 transakcje i 4 logowania

100 zł premii bazowej na start otrzymasz za założenie konta i następnie spełnienie trzech prostych warunków przez 4 kolejne miesiące: zapewnienie wpływu na kwotę min. 500 zł, wykonanie jednej płatności kartą oraz logowanie w aplikacji mobilnej PeoPay.

Kolejne 50 zł otrzymasz w bonie do wykorzystania np. na Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD czy Circle K. W tym celu trzeba będzie zarejestrować kartę Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile i wykonać kilka płatności kartą.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Z promocji możesz skorzystać jeśli od 1 stycznia 2019 roku do dnia złożenia wniosku nie posiadasz żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 100 + 50 zł na start?

 • Złóż wniosek online o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard i aplikacją mobilną PeoPay wybierając weryfikację selfie
 • Podpisz umowę do 31.12.2020 r. za pomocą tej weryfikacji (po jej niepowodzeniu będzie można sfinalizować wniosek w oddziale banku)
 • Przez 4 kolejne miesiące spełnij warunki aktywności:
  • Zapewnij pojedynczy wpływ min. 500 zł z konta w innym banku
  • Wykonaj 1 płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym
  • Zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay

100 zł premii zostanie wypłacone przelewem na założone w promocji Konto Przekorzystne do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków w czwartym miesiącu po miesiącu założenia konta.

Przykład.

Konto zakładasz w październiku 2020 r. Powyższe warunki należy spełnić w listopadzie, grudniu, w styczniu i w lutym, a premię otrzymasz do końca marca 2021 r. i wtedy też decydujesz, czy konto Ci odpowiada i je zostawiasz, czy też po prostu je zamykasz.

Konto Przekorzystne: opłaty i prowizje

Konto Przekorzystne to 0 zł za konto wraz z kartą i wybranymi bankomatami po spełnieniu dwóch prostych warunków: wpływu min. 500 zł z innego banku oraz wykonanie 1 płatności kartą miesięcznie.

Trzeba tylko się upewnić, że mamy włączoną wygodną i darmową weryfikację transakcji za pomocą aplikacji mobilnej Peo Pay.

Konto Przekorzystne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełniu warunku aktywości
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za dwie wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 2% na koncie oszczędnościowym do 20 tys. zł przez 120 dni
50 zł + 2% dla oszczędności za konto dziecka

PeoPay Kids

Nowością w Pekao SA jest aplikacja mobilna dla dzieci w wieku 6 – 13 lat. Za jej otwarcie dziecko otrzyma 50 zł premii na start.

Dziecko będzie także miało możliwość ulokowania oszczędności na 2% w skali roku na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez 120 dni do 3000 zł.

Do 1500 zł za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przystąpić do programu poleceń i polecać konto znajomym / rodzinie. Za każde polecenie konta Pekao otrzymasz po 100 zł premi, a maksymalnie można polecić 15 kont i zgarnąć za to aż 1500 zł premii.

Więcej na temat programu poleceń znajdziesz w osobnym prześwietleniu Programu Poleceń Pekao S.A.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Nagrodę otrzymamy w postaci 3400 punktów wymiennych na vouchery o wartości 50 zł. Jeśli nie masz jeszcze konta w Pekao SA to możesz połączyć obie te promocje zyskując łącznie 150 zł premii na start. […]

Co myślisz?

50 zł za rejestrację karty Pekao w Mastercard Bezcenne Chwile [również dla obecnych klientów]

Ponownie 150 zł premii za DARMOWE CitiKonto w Citibank!