w

eKonto z wyższą premią 160 zł w mBank + 2% dla oszczędzających

ekonto 160 zł

mBank ruszył z X edycją promocji „eKonto z premią”, w ramach której zgarnąć można wyższą premię wynoszącą 160 zł za aktywności wykonane po otwarciu konta.

Dodatkową zaletą promocji jest możliwość założenia konta oszczędnościowego Moje Cele oprocentowanego na 2% w skali roku.

Promocja będzie trwała do 27.01.2021 r.

160 zł premii za eKonto za proste aktywności

10. jubileuszowa edycja akcji „eKonto z premią” to wyższa premia w wysokości 160 zł (poprzednio wynosiła ona 140 zł).

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadają konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBank (w tym jako współposiadacz).

Nagrody w promocji „eKonto z premią 160 zł + 2%”

W ramach promocji otrzymać można trzy nagrody:

 1. Premia 100 zł za otwarcie konta i spełnienie trzech warunków
 2. Premia 30 zł za powtórzenie warunków w 2 miesiącu
 3. Premia 30 zł za powtórzenie warunków w 3 miesiącu
 4. 2% na koncie oszczędnościowym Moje Cele
eKonto z premią
Jak otrzymać 160 zł premii i 2% za eKonto?

 • Do 27.01.2021 r. złóż promocyjny wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową akceptując regulamin promocji.
  • Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2% to podczas zakładania konta zaznacz opcję założenia konta oszczędnościowego Moje Cele
 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta, zasil rachunek jednorazowym wpływem min. 1000 zł z konta w innym banku lub od innej osoby z rachunku w mBank
 • Do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą (w tym zbliżeniowych, z wyłączeniem transakcji wykonanych w internecie) / płatności BLIKiem i/lub płatności mTransfer i nie anuluj ich do 15 dnia kolejnego miesiąca
 • W drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą / BLIKIEM, które nie zostaną anulowane do 15-go dnia kolejnego miesiąca
 • W trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta:
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą / BLIKIEM

Pierwszą premię 100 zł za szybki wpływ i 5 płatności w pierwszym pełnym miesiącu po miesiącu otwarcia konta otrzymasz do końca kolejnego miesiąca. Kolejne premie będą wypłacane w kolejnych miesiącach.

Przykład:

Wniosek o konto zakładasz 2 października 2020 r. Wpływ 1000 zł musisz zapewnić nie później niż do 9 października 2020 r., natomiast 5 transakcji bezgotówkowych wykonać możesz do końca listopada, za co otrzymasz 100 zł premii do końca grudnia 2020 r.

Druga premia za transakcje i wpływ wykonane w grudniu otrzymasz do końca stycznia, a trzecią premię do końca lutego za transakcje wykonane w styczniu.

Z regulaminu:

Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą lub telefonem za zakupy w sklepie). Dokonaj tej transakcji przy użyciu karty promocyjnej.

Przez transakcję BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Przez transakcję BLIK w internecie rozumiemy transakcję zakupu w internecie przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.

Przez płatność z usługą mTransfer rozumiemy szybki przelew za zakupy w internecie, który można wykonać poprzez zalogowanie się do serwisu transakcyjnego mBanku i autoryzację transakcji płatniczej bądź z wykorzystaniem usługi BLIK w zależności od ustawień transakcji.

Konto Moje Cele na 2% w skali roku

Konto Moje Cele 2%

Składając promocyjny wniosek o „eKonto z premią” można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2% w skali roku na rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele. Istotne jest, aby od razu zaznaczyć odpowiedniego checkbox’a we wniosku o konto odpowiadającego za otwarcie konta Moje Cele.

Oprocentowanie 2% będzie obowiązywało do końca trzeciego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Tj. zakładając konto w październiku, promocyjne oprocentowanie zakończy się 31 stycznia 2021 r.

Niestety maksymalnie ulokować można kwotę w wysokości 10 000 zł na 2%, co na dzisiejsze czasy jest raczej niskim limitem.

Promocyjne oprocentowanie zostanie naliczone, jeśli suma wpływów w tym miesiącu będzie wyższa o co najmniej 100 zł od wydatków z tego rachunku. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia miesiąca.

Jednym słowem w pierwszym miesiącu wpłacamy kwotę np. 10 000 zł, a do końca każdego kolejnego miesiąca musimy na ten rachunek dopłacić co najmniej po 100 zł.

eKonto osobiste – prześwietlenie

eKonto osobiste jest nowym podstawowym rachunkiem mBanku, który jest prowadzony całkowicie za darmo. Karta debetowa również będzie darmowa, jeśli wykonamy nią zaledwie 1 płatność miesięcznie. Co więcej, za darmo wypłacimy też gotówkę ze wszystkich bankomatów krajowych na kwotę min. 100 zł.

eKonto osobiste to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu 1 płatności miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych od 100 zł
 • 0 zł za wpłatomaty mBank, Planet Cash i Cashline
 • 0 zł za bankomaty za granicą
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – październik 2020 r.

300 zł na Allegro do karty kredytowej Impresja w Banku Millennium (+720 zł moneyback rocznie)