w

Lokata 2,90% na Nowe Środki Plus w Idea Bank

lokata na nowe środki plus

Idea Bank zaoferował właśnie świetną lokatę bankową z rekordowym jak na dzisiejsze czasy oprocentowaniem 2,90% w skali roku!

Tak wysokie oprocentowanie dostępne jest dla klientów posiadających konto osobiste w Idea Bank, którzy przyniosą do banku nowe środki.

Bez obaw możemy tutaj ulokować kwotę w wysokości od 500 zł do 430 000 zł pamiętając o dywersyfikacji oszczędności i nie trzymaniu w jednym banku kwoty wyższej niż równowartość 100 tys. euro.

Lokata Na Nowe Środki Plus – 2,9% w skali roku

Idea Bank kolejny raz postanowił zaktywizować swoich klientów do przyniesienia oszczędności z innych banków.

Przenosząc oszczędności z innego banku zyskamy wysokie oprocentowanie 2,9% w skali roku dla lokaty na okres 1, 2 lub 3 miesięcy w zasadzie bez limitu środków (można założyć kilka lokat po 1 000 000 zł każda. Przy czym zawsze zalecam, aby w jednym banku trzymać maksymalnie kwotę 430 000 zł.

Lokata na Nowe Środki Plus to:

  • Oprocentowanie:
    • 2,90% w skali roku na 1 miesiąc
    • 2,90% w skali roku na 2 miesiące
    • 2,90% w skali roku na 3 miesiące
  • Kwota minimalna: 500 zł
  • Kwota maksymalna: 1 mln zł
  • Warunki dodatkowe: posiadanie konta osobistego oraz wpływ nowych środków

Lokata Na Nowe Środki Plus dostępna jest wyłącznie dla klientów posiadających konto indywidualne w Idea Bank.

Na Lokacie Na Nowe Środki ulokować można środki w wysokości od 500 zł do 1 000 000 zł. Lokatę można założyć za pomocą bankowości internetowej Idea Cloud lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku.

Jak sama nazwa wskazuje, warunki lokaty dotyczą nowych środków przyniesionych do Idea Banku. Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad łączne saldo wszystkich środków pieniężnych ulokowanych w Idea Banku na koniec 20-go dnia miesiąca poprzedniego miesiąca, tj. 20 sierpnia 2020 r.

Jako łączne saldo środków pieniężnych w złotych polskich zgromadzonych w Banku uznaje się:

wszystkie środki gromadzone na Rachunkach Oszczędnościowo-Rozliczeniowych, Rachunkach Oszczędnościowych, Rachunkach Terminowych Lokat Oszczędnościowych, Rachunkach Lokat Strukturyzowanych, rachunkach przeznaczonych do gromadzenia kwot przeznaczonych na otwarcie Lokat Strukturyzowanych oraz Innych Rachunkach.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Masz Twisto? W aplikacji możesz już przejść na darmowy plan Online

Łatwe 200 zł premii za Konto dla Młodych w PKO BP