w

50 zł (4000 punktów) w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty Citibank

Mastercard Bezcenne Chwile Citibank

Citibank ponownie ruszył z zachętą do zapisania się do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile rozdając 4000 punktów o wartości 50 zł za samą rejestrację!

4000 punktów powitalnych, wymienicie na vouchery o wartości 50 zł do takich sklepów jak m.in. RTV EURO AGD, Decathlon, Circle K, empik.com i wiele innych.

Promocja będzie trwała do 30.09.2020 r. lub do wyczerpania puli 6000 nagród dla osób, które jako pierwsze zarejestrują się we wrześniu w programie Bezcenne Chwile.

Zobacz jak zyskać z kartami Citibank:

Kto może odebrać 4000 punktów?

Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart debetowych Mastercard Citibanku lub głównych kart kredytowych z logo tej organizacji.

Z promocji wyłączona jest jedynie nowa, w pełni darmowa karta Citi-BP Motokarta, która bierze udział w programie Payback.

Wyłączone są również osoby, które w dniu 30 sierpnia 2020 r. miały zarejestrowane karty Citibank w programie Bezcenne Chwile.

Jak odebrać 4000 punktów (50 zł)?

Odbiór nagrody jest niesamowicie prosty!

Aby otrzymać 4000 punktów na start w programie Bezcenne Chwile wystarczy:

  • Do momentu wyczerpania puli 6000 nagród zapisz się do programu Bezcenne Chwile za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego po zalogowaniu w bankowości elektronicznej Citi Online
  • Nie wypowiadaj umowy o kartę do dnia otrzymania punktów powitalnych

To już wszystko! Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych warunków ani wykonywać żadnych płatności kartą.

Punkty powitalne otrzymasz do 10-go dnia miesiąca po miesiącu zapisania się do programu, tj. do 10 października i możesz je wymienić na nagrody (najkorzystniej wymienić na vouchery) w ciągu 4 miesięcy od ich przekazania.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

250 zł za Konto Jakie Chcę w Santader Bank [wyższa premia!] + 2% dla chętnych

Na każdą kieszeń, czyli 250 zł za założenie konta BNP Paribas