w

200 zł za Konto dla Ciebie + 2,5% na koncie oszczęnościowym w Credit Agricole

Konto Korzystne dla Ciebie Credit Agricole

Bank Credit Agricole ruszył z III edycją promocji „Korzyści dla Ciebie 2020” w ramach której do zgarnięcia jest 200 zł premii + 2,5% na koncie oszczędnościowym.

W ramach promocji można wybrać jedną z trzech możliwości zgarnięcia 200 zł premii. Jest to (1) przeniesienie konta z innego banku (w czym pomoże Credit Agricole), (2) płatności bezgotówkowe kartą lub (3) też zaokrąglenia od płatności kartą.

Zaletą konta w Credit Agricole niewątpliwie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku, co jest niespotykaną wartością w dzisiejszych czasach.

>> Aktualna promocja konta Credit Agricole z premią 555 zł

Kto może otrzymać 200 zł za konto Credit Agricole?

Zacznijmy od opisania dwóch warunków udziału w promocji. Credit Agricole wypłaci premię osobom, które od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadają konta CA.

Drugi warunek to nie korzystanie wcześniej z promocji konta Creidt Agricole z premią za przeniesienie konta w innym banku.

(1) 200 zł za przeniesienie konta

Pierwszą możliwością jest zgarnięcie premii za przeniesienie konta z innego banku i zapewnienie trzech wpływów. Jest to najłatwiejsza opcja wymagająca jednak przeniesienia niepotrzebnego konta z innego banku.

We wniosku o konto będziemy musieli zatem podać dane przenoszonego konta. Bank dodatkowo pyta o dane pracodawcy, do którego będzie przesłany druk informujący o nowym koncie bankowym. Jeśli nie chcesz podawać tych danych to przejdź do drugiej lub trzeciej opcji zgarnięcia premii.

Natomiast nie ma żadnego warunku, aby na nowo otwarte konto CA zapewniać wływ wynagrodzenia od tegoż pracodawcy. Wystarczy zwykły przelew z innego banku np. od kogoś z rodziny. Przelewy własne ze swojego konta w innym banku są niestety wykluczone.

Z regulaminu:

Wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.

Jak otrzymać 200 zł za przeniesienie konta?

 • Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję przeniesienie konta
 • Po pozytywnym przeniesieniu konta przez trzy kolejne miesiące zapewniaj łączne wpływy min. 3000 zł spełniający powyższy zapis
  • Pierwszy wpływ można zapewnić w miesiącu otwarcia konta lub w kolejnym miesiącu
(2) 200 zł premii za płatności mobilne i płatności kartą

Druga opcja została nieco zmodyfikowana w najnowszej edycji promocji Credit Agricole. Bank postanowił mocniej promować płatności mobilne (Google Pay, Apple Pay lub BLIK), za które naliczy aż 5% moneyback. Zwykłe płatności kartą premiowane będą 2% zwrotem.

Maksymalnie zyskać można 200 zł zwrotu przez okres 12 miesięcy oraz nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie. Jak łatwo policzyć pełny zwrot otrzymamy po wydaniu 334 zł mobilnie lub 834 zł zwykłą debetówką. Można oczywiście też połączyć obie te metody.

Ps. Zwrotu nie otrzymamy za płatności quasi-cash, tj. kasyna, instytucje finansowe, portfele elektrocznie (Revolut), zakłady bukmacherskie, itp. Natomiast wszystkie normalne płatności zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych będą zaliczały się do promocji.

Jak otrzymać 200 zł za płatności?

 • Przejdź na stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając opcję płatności mobilnych i płatności kartą
 • Przez 12 kolejnych miesięcy:
  • płać mobilnie i/lub kartą za zakupy (musisz wykonać min. 3 płatności miesięcznie)
  • zapewniaj łączne wpływy min. 1000 zł (z takimi samymi warunkami jak przy pierwszej opcji)

Premię za dany miesiąc otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych płatności.

(3) 200 zł premii w formie zaokrągleń CAsaver

Trzecia opcja jest dosyć specyficzna i polega na przekazaniu przez Credit Agricole 50% wartości zaokrąglenia do pełnych 5 zł.

Dla przykład wykonująć płatność na 5,50 zł, kwota zaokrąglenia do pełnych 5 zł wyniesie 4,50 zł. Bank dorzu połowę z tej kwoty, tj. 2,25 zł.

Jak otrzymać 200 zł za CAsaver?

 • Przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o założenie Konta dla Ciebie wraz z Rachunkiem Oszczędzam wybierając premię za CAsaver
 • Uruchom usługę CAsaver
 • Przez 12 kolejnych pełnych miesięcy kalendarzowych:
  • płać kartą za zakupy na kwotę min. 200 zł pamiętając o formule zaokrągleń
  • zapewniaj wpływ na konto na kwotę min. 1000 zł jw.

Premię w postaci 50% zaokrąglenia do pełnych 5 zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca. Tutaj podobnie jak w drugiej opcji miesięcznie możesz zyskać maksumalnie 16,67 zł zwrotu i 200 zł w całym okresie promocji.

Przykład:

Otworzyłeś konto 7 lipca 2020 r. i wybrałeś zaokrąglanie transakcji do pełnych 5 zł. Pierwszy wpływ na konto co najmniej 1000 zł odnotowaliśmy 20 lipca2020 r., w lipcu wykonałeś także 3 transakcje bezgotówkowe kartą do konta o łącznej wartości 250 zł: 57 zł (zaokrąglenie: 3 zł), 71 zł (zaokrąglenie: 4 zł), 122 zł (zaokrąglenie 3 zł). W ramach usługi CAsaver na Twój Rachunek Oszczędzam trafiło łącznie 10 zł. Premię w wysokości 50% tych zaokrągleń, czyli 5 zł, wypłacimy najpóźniej do 30 sierpnia 2020 r.

2,5% na Rachunku Oszczędzam

W ramach oferty specjalnej „Na Start”, Credit Agricole daje nam możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 2,5% na Rachunku Oszczędzam. Jest to obecnie najwyższe oprocentowanie na rynku!

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy dla środków do kwoty 20 000 zł.

Warunkiem skorzystania z tego oprocentowania jest nie posiadanie konta osobistego CA przed 1 lipca 2020 r. Obowiązuje ono przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta.

Środki z Rachunku Oszczędzam można wypłacić za darmo raz w miesiącu.

Konto dla Ciebie – krótkie prześwietlenie

Konto dla Ciebie występuje w dwóch odmianach. Pierwszą jest podstawowe Konto dla Ciebie, które będzie prowadzona bezpłatnie wraz z kartą i bankomatami pod warunkiem zapewnienia wpływów min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania minimum 1 płatności kartą.

Konto dla Ciebie


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fabian
Fabian
3 lat temu

W opcji 1 warto zwrócić uwagę na ten wykaz:
https://drive.google.com/file/d/1A6CwMNE6A6yYOYTGZk7Zue_6a9I343Ze/view

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Fabian

Dzięki za listę, ale po dacie widać, że jest mocno nieaktualna i z tego co wiem, to dużo więcej banków obsługują obecnie.

Filip Szelejewski
Filip Szelejewski
3 lat temu

Czy konto można przenieść z każdego banku ?

Darek M. W.
3 lat temu

Poniżej Fabian wrzucił listę. Niestety jest dosyć stara …

Co myślisz?

250 zł w gotówce + 20 zł na kawę za konto BNP Paribas

Zyskaj 220 zł premii za Konto 360° w Banku Millennium (+300 zł za kartę dla chętnych)