w

200 zł do Lidla z kartą kredytową Citibank

Citibank 200 zł Lidl

Citibank ruszył z bliźniaczą promocją karty kredytowej Citi Simplicity z gwarantowaną nagrodą za spełnienie prostych warunków promocji.

Nagrodą w obecnej akcji jest karta prezentowa Lidl o wartości 200 zł za spełnienie tych samych warunków, co w promocji Citibanku z bonem 200 zł na Allegro.

Jest nimi m.in. zalogowanie w aplikacji mobilnej banku i wydanie kartą łącznej kwoty 1000 zł do końca 3 miesiąca po miesiącu wydania karty.

Zobacz aktualne promocje kart kredytowych z premią:

200 zł do sklepów LIDL z kartą Citibank

Zgarnięcie nagrody sprowadza się tak naprawdę do 3 prostych kroków jak na powyższym obrazku. Sama akcja będzie będzie trwała do 31 lipca 2020 r.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Z promocji z bonem 200 zł do Lidla możesz skorzystać, jeśli nie posiadasz głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2018 roku. Okres karencji wynosi więc około 2,5 roku.

Posiadanie konta osobistego Citibank nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 200 zł do Lidla?

  • Poprzez dedykowaną stronę promocji wypełnij wniosek o kartę Citi Simplicity
  • W ciągu kilku dni po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant banku, który dalej przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową Citibank
    • Konsultant podczas tej rozmowy przekaże Ci informację odnośnie wymaganych dokumentów. W ciągu 10 dni roboczych trzeba będzie dostarczyć dokument potwierdzający dochody. Zazwyczaj będzie to wyciąg z konta
  • Nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywuj kartę
  • Nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł
    • Nie mogą to być płatności zwrócone
    • Nie mogą to być płatności quasi-cash (np. doładowania portfeli elektronicznych, płatności ubezpieczeń, rachunków, itp.)

Teraz wystarczy już tylko utrzymać aktywną kartę do dnia wysłania nagrody. Informację o jej przyznaniu otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności 1000 zł.

Sama nagroda zostanie natomiast przesłana do końca drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Po jej otrzymaniu możesz kartę zamknąć lub zostawić wg własnego uznania.

Nagroda – 50, 100 zł lub 200 zł do LIDLA

karta podarunkowa lidl

Nagrodą w promocji jest karta podarunkowa Lidl o wartości 200 zł do wykorzystania we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl.

Karta zostanie przesłana na adres korespondencyjny i zachowuje ważność przez okres 6 miesięcy. Środki na karcie można wykorzystać podczas kilku zakupów a saldo karty sprawdzisz w wygodny sposób przez internet (www.lidl.pl/kartalidl).

Karta Citi Simplicity – prześwietlenie

Citi Simplicity karta kredytowa

W ostatnim czasie Citibank zmienił zasady prowadzenia kart Citi Simplicity.

Dla nowo założonych kart Citi Simplicity, prowadzenie będzie darmowe po wykonaniu kartą płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym. W przeciwnym razie opłata wyniesie 12 zł miesięcznie.

Po otrzymaniu nagrody możecie spróbować negocjować z bankiem zniesienie tej opłaty poprzez złożenie wypowiedzenia. Dział utrzymania klienta często przychyla się do próśb klientów 😉0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kris
Kris
3 lat temu

Tak dla jasności. „prowadzenie będzie darmowe po wykonaniu kartą płatności na łączną kwotę min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym”, czyli co miesiąc musimy wydać 1000 zł żeby nie zapłacić 12 zł?

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Kris

Niestety jeśli chodzi o nowe warunki karty Simplicity to właśnie tak jest. Dlatego osobiście polecam kartę BP-Motokarta, która jest darmowa jak niegdyś karta Simplicity.

Jak pojawi się promocja tej karty to na pewno pojawi się na blogu i będę ją polecał.

Co myślisz?

Podwyżki opłat

Podwyżki opłat w Revolut, Citibanku i EnveloBanku

50 zł (3400 pkt) za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile