w

50 zł (3400 pkt) za rejestrację w Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile

Mastercard ruszył z promocją dla nowych klientów programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, tj. dla osób, które nigdy wcześniej nie rejestrowały tutaj żadnej karty.

3400 punktów na start o wartości 50 zł otrzymamy za samą rejestrację karty w programie z wykorzystaniem kodu promocyjnego wygenerowanego wcześniej na specjalnej stronie promocji.

Kto może otrzymać 3400 punktów na start?

Mastercard wprowadził restrykcyjne zasady dopuszczając do promocji wyłącznie te osoby, które nigdy wcześniej nie rejestrowały w programie Bezcenne Chwile żadnej swojej karty debetowej ani kredytowej z logo Mastercard.

Czym jest program Bezcenne Chwile?

Dla tych co nie znają programu Bezcenne Chwile wspomnę tylko, że jest to kontynuacja programu lojalnościowego Priceless Specials prowadzonego przez Mastercard.

Ma on na celu zachęcać użytkowników kart z logo Mastercard do częstszych zakupów, za które uczestnicy programu będą otrzymywali punkty.

Trzeba przyznać, że Mastercard potrafi odpalić naprawdę swietne promocje dla uczestników programu. W jednej z takich promocji można było zyskać kilkaset złotych posiadając kilka kart Mastercard w portfelu 😉

Jak otrzymać 3400 punktów o wartości 50 zł?

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się do kilku kroków, których wykonanie zajmie Ci zaledwie kilka minut.

Jeśli więc wcześniej nie rejestrowałeś/aś się w programie to warto poświęcić te kilka minut dla 50 zł 😉

Aby otrzymać punkty startowe od Mastercard:

  • Nie później niż do 5 lipca 2020 r. przejdź na stronę internetową promocji i wygeneruj na niej swój kod promocyjny, który wykorzystasz w kolejnym kroku
  • Również do 5.07.2020 r. przejdź na stronę internetową programu i zarejestruj swoją kartę Mastercard podając wcześniej wygenerowany kod promocyjny.
  • To wszystko! Teraz wystarczy już poczekać do 30 dni na dopisanie punktów na utworzonym koncie w programie Bezcenne Chwile
Wykorzystanie punktów

Od momentu dopisania 3400 punktów będziesz mieć 6 miesięcy na ich wymianę na nagrody. Mogą to być nagrody rzeczowe lub vouchery u partnerów programu (to jest najkorzystniejsze podejście).

Punkty wymienisz m.in. na vouchery o wartości 50 zł do sklepów RTV Euro AGD, Decathlon czy na stacje paliw Circle K.

Jak widzisz promocja jest niesamowicie prosta i nie zobowiązuje Cię do żadnych płatności kartą Mastercard. A jeśli przy okazji płatności kartą otrzymasz punkty w programie Bezcenne Chwile to będzie to tylko Twój zysk.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

200 zł do Lidla z kartą kredytową Citibank

Bonus 15 zł na start z Refunder + cashback od zakupów