w

Czas na odbiór 300 zł premii w akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja” w Santander

Konto Jakie Chcę z Bonusem - III edycja odbiór premii

Przyszła ważna chwila dla licznych uczestników promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja” w ramach której do zgarnięcia było 300 zł premii + 50 zł z polecenia.

Organizator promocji wczoraj rozesłał maile informujące o przyznaniu bonusu. Od tego momentu macie 7 dni na uzupełnienie danych do przekazania nagrody (numer konta założonego w promocji).

Jest to ostatni a zarazem bardzo ważny moment tej promocji. Maile od Organizatora często bowiem trafiają do SPAMu, przez co możecie zapomnieć o odbiorze należnej nagrody!

Jakie były warunki promocji?

Aby otrzymać 300 zł premii od Organizatora należało:

  • W dwóch następujących sobie miesiącach (styczeń-luty lub luty-marzec lub marzec-kwiecień) wykonać po 5 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę za co należał się bonus 200 zł
  • Do 30 kwietnia 2020 r. zapewnij łączne wpływy na konto na min. 1000 zł za co należało się kolejne 100 zł.
  • Do 15 maja 2020 r. Organizator rozesłał maile informujące o przyznaniu bonusów
  • Został jeszcze ostatni warunek: W ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości musisz zalogować się na stronie akcji i uzupełnić numer konta założonego w ramach akcji

Nagrodę otrzymasz na rachunek Konta Jakie Chcę do 31 maja 2020 roku. Wtedy też możesz zdecydować czy konto spełnia Twoje wymagania i je sobie zostawiasz czy też możesz je po prostu zamknąć.

Aktualne promocje bankowe – czyli na czym dalej zarobić

Skoro jedną promocję mamy już za sobą, to może warto przyjrzeć się kolejnym okazjom do łatwego zarobku kilkuset złotych.

Aktualnie dostępne są m.in. promocje:

Co jeśli nie otrzymałem/am maila?

W pierwszej chwili sprawdź dokładnie skrzynkę, w tym folder SPAM.

Jeśli mimo wszystko nie możesz znaleźć maila to zaloguj się na stronie promocji i w zakładce „REKLAMACJE” uzupełnij formularz kontaktowy podając opis problemu (czyli brak otrzymania maila mimo spełnienia warunków promocji) wraz z numerem umowy i numerem założonego konta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Podwyżki opłat w Citibanku od 15.07.2020 r. – koniec z darmową kartą Citi Simplicity

50 zł za rejestrację karty Alior Banku (3400 punktów) w programie Bezcenne Chwile