w

50 zł za rejestrację karty Alior Banku (3400 punktów) w programie Bezcenne Chwile

Mastercard Bezcenne Chwile Alior Bank

Ruszyła nowa promocja programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile w Alior Bank, w ramach której do zgarnięcia jest 3400 punktów powitalnych.

Punkty na start o wartości 50 zł otrzymamy za rejestrację karty w programie i wykonanie 5 płatności w dowolnych sklepach stacjonarnych lub online w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu.

Wielu czytelników i czytelniczek powinno móc skorzystać z promocji, z racji dużej popularności ostatnich promocji Konta Jakże Osobistego z premią 200 zł na start.

3400 punktów Bezcenne Chwile można też otrzymać zakładając lub posiadając Konto Przekorzystne w Pekao (obecnie z dodatkową premią 200 zł).

Program Mastercard Bezcenne Chwile

Program Bezcenne Chwile to kontynuacja programu lojalnościowe Priceless Specials od Mastercard. Ma on na celu zachęcać użytkowników tych kart do częstszych zakupów.

Za wykonywanie płatności kartą zarejestrowaną w programie otrzymamy punkty. Więcej punktów przyznawanych jest za zakupy u partnerów programu, mniej za dowolne zakupy w pozostałych sklepach.

Od czasu do czasu dla uczestników programu pojawiają się świetne promocje z punktami promocyjnymi. W jednej z takich promocji można było zyskać kilkaset złotych posiadając kilka kart Mastercard w portfelu.

Punkty o wartości 50 zł na start z Alior Bank

Z promocji „Punkty Powitalne I edycja 2020” skorzystać mogą wszyscy pełnoletni klienci Alior Banku posiadający kartę debetową Mastercard Alior Banku z wyłączeniem kart o numerach początkowych „5351 94” lub dowolną kartę kredytową Mastercard Alior Banku.

Jako, że jest to premia z punktami na start, to oczywiście skorzystać z niej mogą osoby, które wcześniej nie zarejestrowały karty Alior Bank w tym programie.

Nagrody w promocji

Nagrodą w promocji jest 3400 punktów powitalnych za spełnienie prostych warunków promocji (patrz dalej). Punkty te będzie można wymienić na nagrody lub vouchery o wartości 50 zł, np. do Decathlonu, RTV Euro AGD czy Circle K.

Organizator przewidział całkiem pokaźną pulę 16 300 nagród po 3400 punktów każda. Nie powinno więc być problemów z wcześniejszym wyczerpaniem puli, tj. przed końcem promocji zaplanowanym na 30.07.2020 r. Jeśli jednak by się tak stało, to bank poinformuje o tym na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem Puli Nagród na swojej stronie internetowej.

Jak otrzymać 3400 punktów?

  • Pierwszy krok to rejestracja karty Alior Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile. W tym celu zaloguj się w bankowości elektronicznej Alior Banku -> wybierz Konto Jakże Osobiste -> Karty -> w części „Informacje o karcie” znajdziesz możliwość przystąpienia do programu
    • Rejestrując kartą wyraź zgody marketingowe do co najmniej jednego kanału kontaktu (email lub numer telefonu)
  • Rejestracja Twojej karty może zająć do 14 dni roboczych. Po pozytywnej rejestracji będzie można zalogować się na stronie programu
  • W terminie 30 dni od przystąpienia do programu (czyli otwarcia konta w Bezcenne Chwile), wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych.

Nagrodę otrzymasz w ciągu 5 dni roboczych od spełnienia powyższych warunków i zachowują swoją ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania.

Dokumenty:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Czas na odbiór 300 zł premii w akcji „Konto Jakie Chcę z Bonusem – III edycja” w Santander

Tylko do 20.05.2020 r.: Łatwy bonus o wartości 200 zł za Konto Przekorzystne Pekao!