w

[Przypomnienie] Czas na odbiór premii z czterech promocji! Trzech w BNP Paribas oraz jednej w Alior Banku

Nadszedł ważny moment dla uczestników aż czterech promocji, z czego trzy akcje dotyczą konta osobistego w BNP Paribas a jedna konta w Alior Banku.Jeśli brałeś/aś udział w promocjach „Premia na jesień”, „Konto na Plus”, „Skorzystaj z kontem” oraz „Zgarnij premię 150 zł z Alior Bank – 3 edycja” to koniecznie przeczytaj ten wpis, bo cały wysiłek może pójść na marne.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się ta pierwsza promocji, z której sam skorzystałem 😉 Organizator akcji przesłał już maile do uczestników z przypomnieniem o ich spełnieniu.

 

Jak nie zapominać o warunkach promocji?

Jakiś czas temu w przypomnieniu o odbiorze premii opisywałem już moje metody na to, żeby nie zapomnieć o spełnieniu warunków promocji.Przypomnę, że pierwszą najprostszą jest zapisanie sobie w punktach na kartce warunków. Lepszym rozwiązaniem będzie stworzenie arkusza promocji w usłudze Google Drive, do którego będziecie mieli dostęp z każdego miejsca po zalogowaniu na swojej skrzynce mailowej.

Możecie tam od razu wkleić link do prześwietlenia promocji, dzięki czemu w szybki sposób sprawdzicie warunki i aktualności / komentarze na temat danej promocji.

Jeśli w promocji widnieje ważny termin na uzupełnienie danych do przekazania premii, to z kolei zawsze ustawiam sobie przypomnienie w kalendarzu Google oraz jeśli termin jest bliski to ustawiam przypomnienie / alarm w telefonie.

Jeśli macie jeszcze jakieś sposoby na ogarnięcie dużej liczby promocji to dajcie znać w komentarzach!

 

Jak odebrać 350 zł premii w akcji „Premia na jesień”?

Aby otrzymać 350 zł premii:

 • W październiku należało wykonać min. 2 przelewy zewnętrzne z konta na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • Pozostało jeszcze wypełnić warunki w listopadzie 2019 r.:
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
  • Zapewnić wpływy z konta w innym banku w łącznej wysokości min. 1000  (pieniądze te możesz przelać z powrotem zaraz po ich otrzymaniu zachowując niezbędną kwotę do wykonania płatności kartą)

 

Do 20 listopada 2019 r. otrzymasz informację o przyznaniu pierwszej nagrody (150 zł):

 
Do 26 listopada 2019 r. za pomocą linka i unikalnego kodu przesłanego przez organizatora zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij dane do przelewu nagrody. W przeciwnym razie organizator nie będzie wiedział, na jakie konto przesłać nagrodę!
Pierwszą nagrodę otrzymasz na rachunek bankowy do końca listopada 2019 r., natomiast drugą do końca grudnia 2019 roku.
Więcej informacji znajdziesz w prześwietleniu promocji „Premia na jesień” oraz w regulaminie akcji „Premia na jesień”.

 

Jak odebrać 320 zł premii w akcji „Konto na Plus”?

Aby otrzymać 320 zł premii:

 • W październiku 2019 r. należało wykonać płatność / płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł w sklepach stacjonarnych lub w Internecie z wyłączeniem płatności BLIK oraz płatności za pomocą pośredników PayU, Przelewy24, Dotpay i Blue Media.
 • W listopadzie i grudniu 2019 r.:
  • Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 500 zł
  • Otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł (pieniądze te zaraz po wpływie możesz przelać z powrotem zostawiając środki na wykonanie wymaganych płatności)

Dodatkowo:

 • Do 21 listopada 2019 r. otrzymasz informację o przyznaniu pierwszej nagrody (150 zł)
 • Do 25 listopada 2019 r. za pomocą linka przesłanego przez organizatora uzupełnij numer założonego konta, na który otrzymasz nagrodę
 • Pierwsza nagroda zostanie przesłana do dnia 30 listopada 2019 r.
 • Natomiast druga nagroda (170 zł) zostanie przekazana automatycznie do 31 stycznia 2020 r. (wcześniej do 21 stycznia 2020 r. otrzymasz informację o jej przyznaniu)
Więcej informacji w prześwietleniu promocji „Konto na Plus” oraz w regulaminie akcji „Konto na Plus”.

Jak odebrać 251 zł premii w akcji „Skorzystaj z kontem”?

Przypomnę, że warunkami akcji było:

 • W październiku wykonanie min. 2 przelewów z konta za pośrednictwem bankowości elektronicznej za co otrzymasz 100 zł premii
 • W listopadzie i grudniu 2019 r:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł
   • Wyłączone są jedynie płatności BLIK oraz płatności za pomocą pośredników PayU, Przelewy24, Dotpay i Blue Media.
  • Zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł z konta w innym banku
Do wczoraj, tj. 21 listopada 2019 r. powinieneś/nnaś otrzymasz maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody (100 zł) wraz z linkiem do uzupełnienia danych do przekazania nagrody przez Organizatora.
 
Do 25 listopada 2019 r. zaloguj się na wspomnianej stronie i uzupełnij dane do przelewu nagrody (numer założone w promocji konta).
Pierwszą nagrodę otrzymasz do 30 listopada 2019 r., natomiast drugą do 31 stycznia 2020 r.
Więcej informacji znajdziecie w prześwietleniu promocji „Skorzystaj z kontem” oraz w regulaminie akcji „Skorzystaj z kontem”.

Jak odebrać 150 zł premii w akcji „Zgarnij Premię z Kontem Jakże Osobistym – 3 edycja”

Warunkami promocji były:
 • W ciągu 60 dni od otwarcia konta (nie później niż do 20 października 2019 r.):
  • Aktywowanie aplikacji mobilnej Alior Banku
  • Wybranie minimum jednej korzyści do Konta Jakże Osobistego
  • Zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (warto od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
  • Wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet na dowolną kwotę
Jeśli jeszcze nie spełniłeś/aś któregoś z powyższych warunków to masz czas jeszcze do niedzieli! 

Odbiór 150 zł premii

Organizator promocji przekaże informację o przyznaniu premii do 30 listopada 2019 r. za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres zarejestrowany na stronie promocji.W ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania tej informacji przejdź na stronę promocji i uzupełnij dane do przelewu nagrody przez Organizatora.

Premia zostanie przekazana w ciągu 14 dni od momentu przesłania informacji o przyznaniu premii (tj. nie później niż do 14 grudnia 2019 r.).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Odbierz 10 biletów do kina ZA DARMO w promocji Banku Millennium [do 26 lat]

200 zł za Konto Przekorzystne rodzica + 50 zł za konto dziecka w Pekao SA (oraz 3% dla chętnych)