w

Konto Credit Agricole z premią 350 zł na start + nawet 500 zł dzięki JakOszczedzic.pl!

Ruszyła akcja „Jesienne Korzyści z Kontem dla Ciebie” z wyższą premią na start w Credit Agricole!

Do zgarnięcia jest premia na start w wysokości co najmniej 350 zł. 300 zł wynika z nowej promocji banku, kolejne 50 zł otrzymamy za skorzystanie z polecenia podając kod polecający we wniosku o konto.

To jeszcze nie wszystko! Czytelnicy JakOszczedzic.pl mają dodatkową szansę do wymiany swoich kodów polecających i zgarnięcia kolejnej premii nawet do 500 zł za polecanie konta (50 zł za każde polecenie). Na blogu wymienionych już zostało kilkaset kodów.

Łącznie więc do zgarnięcia jest nawet 400 zł premii! 200 zł premii podstawowej + 50 zł za skorzystanie z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie na blogu (każdy przesłany mi kod jest przekazywany co najmniej jednej osobie).

Promocja trwa do 30 listopada 2019 r.

→ Przejdź do: 350 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole
(pamiętaj o zgłoszeniu się po kod polecający przed wypełnieniem wniosku)

300 zł w trzech wariantach promocji + 50 zł za kod polecający

Credit Agricole daje możliwość skorzystania z jednej z trzech opcji promocji:

 • Premia za przeniesienie niepotrzebnego konta
 • CAsaver z bonusem 50% (jeśli nie chcesz podawać danych pracodawcy i nie chcesz zamykać innego konta)
 • Zwrot za rachunki (nie polecam tej opcji)

Poniżej opiszę dwie pierwsze opcje, które to warto połączyć z Programem Poleceń, który to da nam dodatkowe 50 – 100 zł łatwej premii (wystarczy przed wypełnieniem wniosku o konto wypełnić formularz odbioru kodu polecającego lub napisać do mnie na maila lub na Messenger).

Dla kogo?

Promocja Credit Agricole z premią na start przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają konta Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku oraz wcześniej nie korzystały z promocji z premią za przeniesienie konta. W Programie Poleceń obowiązuje jeszcze którszy okres karencji wynoszący 265 dni.

300 zł premii za przeniesienie konta i 3 wpływy + 50 zł z polecenia

Warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia!

Wystarczy przenieść niepotrzebne konto z innego banku i następnie zasilić je przez trzy kolejne miesiące łącznymi wpływami w wysokości min. 3000 zł. Mogą to być wpłaty gotówkowe oraz przelewy od kogoś z rodziny z innego banku.

Aby otrzymać 350 zł premii:

 • Do 30.11.2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając premię za przeniesienie konta i wyrażając zgody marketingowe
  • Przygotuj numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć i przenieść
  • Przygotuj też dane pracodawcy, którego trzeba poinformować o zmianie rachunku (liczy się samo wypełnienie upoważnienia, nie ma potrzeby rzeczywistej zmiany rachunku do przelewu wynagrodzenia, wystarczy poinformować pracodawcę o zignorowaniu tego oświadczenia)
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 3000 zł (aby otrzymać 300 zł premii) lub min. 1000 zł (aby otrzymać 100 zł premii)
  • Przez wpływy rozumie się sumę wpłat gotówkowych w oddziale lub przelewów od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od kogoś z rodziny)

Pierwszym miesiącem zapewnienia wpływów może być miesiąc podpisania umowy o konto lub kolejny miesiąc. Np. dla kont założonych we wrześniu, wpływów należy dokonać we wrześniu, październiku i listopadzie lub w październiku, listopadzie i grudniu.Credit Agricole przekaże nagrodę do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu, dlatego też polecam dokonanie pierwszych wpływów już w miesiącu otwarcia konta.

300 zł za płatności kartą z CAsaver + 50 zł z polecenia

Jeśli nie chcesz przenosić konta z innego banku i podawać danych swojego pracodawcy to możesz skorzystać z opcji „CAsaver z bonusem 50%”.

Tutaj do spełnienia są dwa warunki w każdym miesiącu naliczenia premii. Jest to zapewnienie łącznych wpływów w wysokości min. 1000 zł vs 3000 zł w promocji z przeniesieniem konta oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.


300 zł Credit Agricole naliczy w postaci 50% premii od zaokrąglenia kwoty płatności kartą w usłudze CAsaver. Każda płatność kartą będzie zaokrąglana do okrągłej kwoty (najkorzystniejszą opcją jest zaokrąglanie do 10 zł).

Przykład: Do płatności na kwotę 2 zł, Bank dorzuci połowę zaokrąglenia do 10 zł, tj. 4 zł premii.

Kwota zaokrąglenia trafi na rachunek Oszczędzam, a bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń. W promocji CAsaver zyskać można 25 zł miesięcznie i 300 zł przez cały rok trwania promocji.

Tutaj również otrzymamy 50 zł za podanie kodu polecającego.

Aby otrzymać 350 zł premii w CAsaver:

 • Do 30.11.2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając opcję „CAsaver z bonusem 50%” uruchamiając usługę CAsaver
  • Wyraź zgody marketingowe
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
 • W każdym z 12 miesięcy promocji zapewniaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (np. przelew lub kogoś z rodziny)
 • W każdym z 12 miesięcy od założenia konta płać kartą min. 300 zł miesięcznie za zakupy w sklepach
  • Bank dorzuci 50% od kwoty zaokrąglenia każdej płatności do pełnych 10 zł (najłatwiejsza opcja), maksymalnie 25 zł miesięcznie

Premia będzie wypłacana do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

50 zł premii w Programie Poleceń Credit Agricole

W ramach III edycji programu poleceń Credit Agricole obie strony, tj. polecający i polecany otrzymają po 50 zł w zamian za skuteczne polecenie.

Warunkiem do otrzymania premii 50 zł z polecenia jest podpisanie umowy o konto oraz zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł przez trzy kolejne miesiące (co pokrywa się z warunkami w/w opisanych promocji).

Aby otrzymać kod polecający wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie na FB lub na maila.

Wypełniając wniosek o konto wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych. Umowę o konto trzeba zawrzeć w ciągu 30 dni od wypełnienia wniosku.

Premię z polecenia otrzymamy do 25. dnia miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto (trzeba zapewnić wpływy w wysokości min. 1000 zł przez trzy kolejne miesiące).

>> Masz już kod? Załóż Konto z premią 350 zł <<

Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!

Uczestnicy promocji i czytelnicy JakOszczedzic.pl mogą skorzystać z możliwości wzajemnego polecania konta z szansą na dodatkowe 100 zł premii (50 zł z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie).

Pamiętaj, że Kod Polecający można przekazać kolejnej osobie najwcześniej kolejnego dnia po dniu przystąpienia do Programu Poleceń.

Swój kod polecający wyegenerujesz przystępując do Programu Poleceń w placówce banku lub w aplikacji mobilnej CA24 Mobile.

Jeśli masz już konto w Credit Agricole (i swój kod polecający), to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz zgłoszeń osób polecających, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom.

W pierwszej kolejności będą brane kody uczestników promocji na blogu, w drugiej kolejności przekazywane są kody subskrybentów Newslettera JakOszczedzic.pl (wysyłanego średnio raz na tydzień). Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter to możesz to zrobić teraz.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

Wystarczy zapewnić miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków lub 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków lub 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków lub 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:

 • Regulamin promocji „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019”
 • Regulamin programu Poleceń III, edycja 1
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gold28@interia.pl
gold28@interia.pl
4 lat temu

Pytanie,

bo spełniłem warunki promocji, tj. przeniesienie konta plus zamkniecie niepotrzebnego konta w innym banku + 50 za polecenie. Otrzymałem przelew od crediagricole 50zł a pozostałe 300zł? czy miesliscie tak ze ten przelew na 300zł jest oddzialnie przesyłany za jakis czas?

Darek M. W.
4 lat temu

To są osobne promocje, więc przelew na pewno będzie przesłany osobno.

W jakich miesiącach spełniałeś warunki i kiedy założyłeś konto?

gold28@interia.pl
gold28@interia.pl
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

W grudnio otworzylem konto 2019…

creativer
creativer
4 lat temu

witam, macie moze info? bo podpisalem umowe pod koniec list 2019, promocja polecenie Plus przeniesienie konta i wplyw wynagrodzenia. w marcu dostalem 50 zl premii, spelnialem warunki promocji tj wykonywalem po jednej transakcji karta miesiecznie + 3000 wplywu w oddziale robilem. niestety konto nie zamknelo sie poprzez crediagrc.. bo inteligo odmowil bo podpis sie nie zgadzal, a wplyw wynagrodzenia jednak nie doszedl do skutku, bo moj pracodawca nie akceptuje wnioskow zewnetrznych do kadr. W zzwiazku z tym, jest koniec kwietnia, wiec powinni wyplacic mi 300zl jeszcze premii, a nie wyplacili. Mowia ze powinno byc zamnkiecie konta + przelew wyn. a jak w praktyce? mieliscie taka sytuacje?

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  creativer

Akurat wpływ wynagrodzenia nie jest niezbędny. Natomiast niezbędne w tej opcji co wybrałeś, było przeniesienie konta, do którego nie doszło. Kiedy otrzymałeś informację o problemach z Inteligo?

creativer
creativer
4 lat temu
Reply to  Darek M. W.

jakoś w w początkowych fazach sms-em…

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  creativer

Kurcze, bo wtedy mogłeś poprawić ten podpis i coś zdziałać, a teraz to już może być ciężka sprawa :/

Co myślisz?

20 zł za płatności mobilne Apple Pay lub Google Pay w BNP Paribas (+ 350 zł za otwarcie konta)

Nawet 1700 zł premii za iKonto Biznes w Alior Bank! (200 zł na start + do 1500 zł za używanie konta)