w

[Przypomnienie] Odbiór 350 zł premii w akcji „Bezpiecznie w sieci”, 300 zł w „Premia z kontem” w BNP Paribas oraz 150 zł za konto Alior Banku w Money Mania 18

Przyszła pora na uzupełnienie danych i odbiór premii w trzech akcjach.

Chodzi o dwie promocje w BNP Paribas: „Bezpiecznie w sieci” z premią 350 zł oraz „Premia 300 zł z kontem”.

Okazuje się, że wiele osób nie uzupełniło jeszcze danych do przekazało jeszcze danych do przekazania premii w ramach Money Manii 18, w której do zgarnięcia było 150 zł za założenie konta w Alior Banku.

Odbiór 350 zł premii w akcji „Bezpiecznie w sieci”

Aby zakwalifikować się do otrzymania premii należało:

 • Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji nie późnej niż do 28 lipca 2019 r. zaznaczając znajdujące się tam zgody i potwierdź rejestrację
 • Złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą otwartą na eŚwiat i dostępem do bankowości elektronicznej
 • W każdym z miesięcy (sierpień, wrzesień):
  • Wykonać minimum 3 przelewy z konta
  • Wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Za spełnienie tych warunków otrzymasz pierwszą część nagrody w wysokości 200 zł.

 
Do spełnienia zostały warunki w październiku i listopadzie:
 • W każdym z miesięcy (październik i listopad) za spełnienie których otrzymasz kolejne 150 zł premii:
  • Wykonać minimum 3 przelewy z konta
  • Wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
Dodatkowo:

 • Do 20 października powinieneś/nnaś otrzymać maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody
 • Do 25 października zaloguj się na stronie promocji za pomocą przesłanych danych i uzupełnij dane do przelewu nagrody (numer konta założony podczas promocji)
 • Pierwsza nagroda zostanie przekazana na konto w BNP Paribas do 31 października
 • Druga nagroda zostanie przekazana do 31 grudnia 2019 r.
Jeśli nie możesz znaleźć maila od organizatora a spełniłeś/aś warunki promocji, to niezbędne będzie złożenie reklamacji. Mail ten powinien przyjść z adresu bezpieczniewsieci@bnpparibasplus.pl.

Reklamację napisz na powyższy adres email. Powinna ona zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chce, aby odpowiedź została mu przekazana e-mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji „Bezpiecznie w sieci”.

Odbiór 300 zł premii w akcji „Premia z kontem”

 

Warunkami do otrzymania premii było:

 • Zarejestrowanie się na stronie promocji zaznaczając znajdujące się tam zgody i złożenie wniosku o darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Ciebie i dostępem do bankowości elektronicznej podając te same dane co na stronie promocji
 • We wrześniu, październiku i w listopadzie 2019 r. wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • We wrześniu, w październiku i w listopadzie 2019 r. zapewnienie wpływów na otwarte w promocji konto na łączną kwotę min. 1000 zł

Pierwsza nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana za spełnienie założenie konta oraz wykonanie płatności 300 zł i zapewnienie wpływu 1000 zł we wrześniu 2019 r.

Kolejne 150 zł Organizator przekaże za spełnienie warunków w październiku i listopadzie, które jeszcze pozostały do spełnienia.

W celu odebrania nagrody

Do 21 października 2019 r. powinineś/naś otrzymać informację o przyznaniu nagrody wraz z linkiem do uzupełnienia danych do przelewu nagrody.

Do 27 października 2019 r. za pomocą przesłanego linka zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij dane do przelewu nagrody.

Nie otrzymałem/am maila od Organizatora

Sprawdź jeszcze raz dokładnie skrzynkę pocztową (w tym folder SPAM). Organizator przesłał maila z adresu premiazkontem@bnpparibasplus.pl. Jeśli mimo tego nie możesz znaleźć maila to niezbędne będzie złożenie reklamacji.

W tym celu napisz maila na adres premiazkontem@bnpparibasplus.pl. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego (jeśli chcesz odpowiedź otrzymać również e-mailem), jak również opis i przyczyny reklamacji. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji „Premia z kontem”.

Odbiór 150 zł w akcji Money Mania 18

Aby otrzymać 150 zł premii za konto Alior Banku w ramach Money Mania 18 należało:

 • Zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji akceptując regulamin promocji i następnie składając wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą wyrażając zgodę na ujawnienie Organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi spełnienia warunków promocji
 • Do 10 września 2019 r. zapewnić łączne wpływy na min. 1000 zł (warto od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
 • Do 10 września 2019 r. wykonać min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
 • Na stronie Money Manii uzupełnić numer założonego konta w Alior Banku
Z informacji od Organizatora wiem, że wiele osób spełniło warunki promocji, ale zapomniało uzupełnić numer konta do przekazania nagrody przez Organizatora!

Jeśli jesteś taką osobą, to jak najszybciej przejdź na stronę Money Manii i uzupełnij numer założonego w promocji Konta Jakże Osobistego.
Więcej informacji znajdziesz w regulaminie promocji „Money Mania 18”.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Łatwe 230 zł dla młodych w 20. edycji Money Manii (+ 150 zł i 1% moneyback w promocjach dodatkowych)

Nie masz jeszcze konta do Split Payment? Zgarnij nawet 1700 zł za założenie konta firmowego w Alior Bank