w

200 zł premii w akcji „Wrzesień z kartą kredytową” w Banku Millennium

Bank Millennium kolejny miesiąc z rzędu ruszył z akcją karty kredytowej z premią 200 zł na start za spełnienie prostych warunków promocji.

W pierwszym roku używania karty zostaniemy dodatkowo zwolnieni z opłaty za obsługę karty po wykonaniu nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie.

Promocja trwa do 7 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.
O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na stronie banku.

200 zł za kartę kredytową Banku Millennium

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2017 roku oraz Ci, którzy nie byli w tym czasie w trakcje wnioskowania o kartę.

Jak otrzymać 200 zł premii?
  • Do 7 października 2019 r. za pomocą bankowości internetowej Millenet (Karty -> Wnioski -> Karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną banku złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem min. 3000 zł (Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa) lub z limitem min. 5000 zł (Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold)
  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy (tj. do końca listopada, w grudniu i w styczniu) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł
Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana najpóźniej do końca lutego 2020 r. na rachunek karty kredytowej.

Karta kredytowa Millennium Impresja – do 5% zwrotu w wybranych sklepach


Karta kredytowa Impresja to zwrot do 5% w ponad 20 sklepach wymienionych powyżej. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Carrefour, gdzie za każde wydane 30 zł otrzymamy premię 1,50 zł w forimie e-Bonu na kolejne zakupy.

W ramach promocji, nie zapłacimy za prowadzenie karty kredytowej przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie.

Po 10 miesiącach używania karty (tak, aby mieć możliwość wypowiedzenia umowy bez ponoszenia opłat) można spróbować negocjować z bankiem zwolnienie z opłaty na kolejny rok prowadzenia karty.

Dokumenty / linki:

  • Regulamin promocji „Wrzesień z kartą kredytową”
  • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Uczestniku promocji 2.7% na koncie oszczęnościowym Banku Millennium. Do piątku wycofaj środki aby przedłużyć promocyjne oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe 3,5% i 2,8% w Getin Bank (+ 50 zł na start)