w

HIT powraca! 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty kredytowej w Citibank

HIT Citibanku powraca! Ostatnio nie mieliśmy zbyt wielu okazji do założenia karty kredytowej Citi Simplicity z premią.Na szczęście po przerwie powraca najlepsza promocja banku z premią w wysokości 400 zł do sklepów Biedronka za spełnienie prostych warunków.

Zobacz aktualną promocję:

400 zł na Allegro z kartą Simplicity – Citi Handlowy

400 zł do sklepów Biedronka w promocji Citibank

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby nieposiadające karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2017 roku. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji!

Aby otrzymać kartę trzeba też spełnić warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 21 lat
 • Dochód netto: minimum 1200 zł,
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: wiek  min. 25 lat, min. 2 lata prowadzenia działalności

Jak otrzymać 400 zł do Biedronki?

 • Wypełnij dedykowany wniosek o darmową kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając znajdujące się tam zgody i czekaj na kontakt pracownika Citibanku
  • Wypełniając wniosek możesz od razu załączyć dokumenty dochodowe (np. wyciąg z konta z 3 ostatnich miesięcy). Dokumenty można też uzupełnić później.
 • Jeśli udało się Ci uzyskać kartę kredytową to możesz przejść do spełniania prostych warunków promocji.
 • Do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
  • Zaloguj się min. 1 raz w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online
  • Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 2000 zł
Warunki promocji możesz spełnić wcześniej, np. już w pierwszym miesiącu. To już od Ciebie zależy jak szybko otrzymasz bon do Biedronki.Voucher zostanie udostępniony w systemie bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni od otrzymania informacji o spełnieniu warunków promocji.

Dlaczego bank rozdaje nagrody?

Często dziwicie się, że banki są tak hojne i tyle płacą za założenie nowej karty kredytowej czy też konta osobistego. Na funpage’u JakOszczedzic.pl często pojawiają się komentarze typu „Bank nie daje nic za darmo”.

Macie rację, bank nie daje nagrody za darmo. Aby ją otrzymać trzeba przede wszystkim posiadać zdolność i spełnić (proste) warunki promocji.Bank liczy też, że w przyszłości poszerzymy współpracę zakładając konto osobiste lub biorąc kredyt czy pożyczkę. Nie ma natomiast żadnego wymogu skorzystania z tych propozycji. Sami decydujecie, czy korzystacie wyłącznie z tej promocji czy też rozszerzycie relacje z bankiem o inne usługi. Co więcej, po otrzymaniu karty sami decydujecie, czy zostawiacie sobie kartę, czy po prostu ją zamykacie.

Co więcej, spłacając kartę w całości w terminie określonym na wyciągu nie poniesiecie żadnych kosztów, a informacja o „Rzeczywistej rocznej stopie procentowej w wysokości 10,47% dotyczy wyłącznie osób, które skorzystają z możliwości spłacenia karty w ratach.

Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa to zachęcam Cię do lektury poradnika dotyczącego działania kart kredytowych. Sprawdź jak nie zapłacić ani grosza za obsługę karty i odroczoną płatność.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity przez 3 lata z rzędu została wybrana najlepszą kartą kredytową według rankingu Złoty Bankier!

Nie stało się tak bez powodu. Po prostu w standardzie otrzymujemy tutaj 0 zł za prowadzenie i obsługę karty. Wystarczy upewnić się, że nie mamy włączonej obsługi telefonicznej CitiPhone oraz nie nadpłacać karty ponad jej limit.

Spłacając kartę w całości w terminie określonym na wyciągu będziemy korzystać z darmowego kredytu do 56 dni.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł opłaty rocznej
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • 0 zł za przypomnienie o spłacie karty
 • 0 zł za karty dodatkowe
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł premii na start lub 150 zł i 8 bilety do kina za Konto w Alior Bank (oraz do 240 zł moneyback rocznie i +3% dla oszczędzających)

Czas na wycofanie środków z Banku Millennium (aby przedłużyć 2,7% do 100 tys. zł)