w

Uczestniku promocji 2.7% na koncie oszczęnościowym Banku Millennium. Do piątku wycofaj środki aby przedłużyć promocyjne oprocentowanie

Niesamowite jak ten czas szybko biegnie! Już w tą sobotę kończy się 15. edycja promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym” uwielbianej przez wielu czytelników JakOszczedzic.pl.

Jeśli chcesz przedłużyć promocyjne oprocentowanie na kolejny okres, to do najbliższego piątku musisz wycofać wszystkie środki z Banku Millennium.

Z uwagi na niskie limity przelewów w Banku Millennium proces wycofywania środków na wyższą niż 50 tys. zł należy rozpocząć dzisiaj lub jutro (patrz opis w dalszej części wpisu).

Już w niedzielę okaże się, czy promocja została przedłużona na kolejny okres. Jeśli tak się stanie to najpóźniej w poniedziałek pojawi się nowy wpis na blogu.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Wycofaj środki przed weekendem, aby przedłużyć oprocentowanie 2,7% na Koncie Oszczędnościowym Profit

Bank Millennium przyzwyczaił już nas do okresowego wycofywania środków. Dzięki tej możliwości, promocyjne oprocentowanie obowiązuje już od niemal dwóch lat.

W celu przedłużenia oprocentowania na kolejną, 16. edycję promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym”, należy do piątku wycofać wszystkie środki z Banku Millennium.

Dzięki temu nasze środki wpłacone tuż po weekendzie znów będą traktowane przez bank jako nowe środki i będą oprocentowane na 2,7% w skali roku przez okres 92 dni od momentu wpłaty nowych środków lub od zakończenia poprzedniej edycji.

Jeśli natomiast środki wpłaciłeś / wpłaciłaś niedawno, to nie ma potrzeby wypłaty środków, bo w skrajnym przypadku można nie zyskać nic.

Pozostałe osoby, aby przedłużyć oprocentowanie na dłuższy okres i mieć gwarancję na kolejny okres muszą jeszcze przed weekendem, tj. na koniec 6 września 2019 r. wycofać wszystkie środki posiadane w Banku Millennium i wpłacić je z powrotem w poniedziałek, aby pracowały nadal na promocyjne 2,7%.

Jak wycofać kwotę wyższą niż 50 000 zł?

Bank Millennium posiada niezrozumiale niskie limity przelewów zewnętrznych wynoszące maksymalnie 50 tys. zł.

Na szczęście jest metoda pozwalająca dokonać przelewu zewnętrznego na wyższą kwotę nie tracąc przy tym odsetek.

Wystarczy co najmniej dzień wcześniej zlecić dodatkowy przelew z przyszłą, piątkową datą, tj. na 6 września 2019 r.

Harmonogram dla kwoty 100 000 zł wygląda następująco:

  • środa lub czwartek: zlecamy przelew wewnętrzny na ROR na kwotę 100 000 zł z datą wykonania na piątek 19 lipca 2019 r. oraz przelew zewnętrzny z datą 19 lipca na kwotę 50 000 zł z ROR na konto w innym banku
  • piątek, 19 lipca: wykonujemy przelew zewnętrzny na kwotę 50 000 zł z ROR na konto w innym banku

Już w niedzielę dam Wam znać, czy bank ruszył z kolejną edycją akcji i jakie będą jej warunki!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 1700 zł premii za iKonto Biznes w Alior Bank! (200 zł na start + do 1500 zł za używanie konta)

200 zł premii w akcji „Wrzesień z kartą kredytową” w Banku Millennium