w

400 zł za kartę kredytową mamBONUS w BNP Paribas

Ruszyła jeszcze lepsza promocja karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas!

Tym razem zakładając kartę wybrać można jeden z czterech sklepów, do którego otrzymamy vouchery o wartości 400 zł na zakupy. Są to: RTV EURO AGD, Empik, Douglas oraz Allegro, gdzie można kupić w zasadzie wszystko 😉

To jeszcze nie wszystko! Przed złożeniem wniosku o kartę możesz skorzystać z promocji Konta Otwartego na Ciebie z łatwą premią 350 zł do sklepów BiedronkaŁącznie więc zyskać można aż 700 zł premii w BNP Paribas!

Promocja została przedłużona do 30 września.

400 zł premii z kartą mamBONUS

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadały umowy o kartę kredytową w Banku BNP Paribas. Okres karencji pozostaje więc bez zmian.

Jak przystąpić do promocji?

 • Wypełnij formularz poprzez dedykowaną stronę promocji do 30 września 2019 r. lub do wyczerpania limitu promocyjnych wniosków zaznaczając dwie pierwsze zgody (trzecią i czwartą radzę pominąć, aby nie otrzymywać zbędnego spamu)
 • Czekaj na kontakt pracownika banku, który oddzwoni w ciągu kilku dni i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS
 • Podpisz umowę o kartę mamBONUS i poczekaj na jej dostarczenie 😉
Jak odebrać 400 zł na zakupy z kartą mamBONUS?
 • W każdym spośród 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
  • Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (mogą to być dowolne płatności kartą w sklepach lub w Internecie)
   • Jeśli będziesz mieć problemy z wydaniem takiej kwoty to napisz do mnie (na FB lub poprzez zakładkę kontakt), a podpowiem Ci jak łatwiej spełnić ten warunek 😉
  • Za każdy z czterech miesięcy w którym zapłacisz kartą wymaganą kwotę, otrzymasz bon o wartości 100 zł do wybranego sklepu.
Vouchery do wybranego sklepu (Allegro, RTV EURO AGD, Empik lub Douglas) zachowują ważność do 31 maja 2020 roku.

Przykład:

Umowę o kartę podpiszesz w czerwcu 2019 r. Płatności na kwotę min. 1000 zł zacznij wykonywać od lipca 2019 r. do października 2019 r.

Jeśli w jednym miesiącu nie uda się wykonać wymaganych płatności to nadal możesz otrzymać premię za kolejne miesiące. Jeśli masz problem z wydaniem takiej kwoty to napisz do mnie, a podpowiem Ci, jak łatwo wypełnić ten warunek.

5000 pkt mamBONUS na start

Oprócz premii 400 zł do wybranego sklepu można zgarnąć łatwe 5000 punktów mamBONUS wymienne na nagrody z katalogu programu.

Wystarczy do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy, wykonać 4 transakcje na kwotę min. 50 zł każda.

Bank do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania w/w płatności przekaże 5000 punktów mamBONUS na start wymiennych np. na bilety do kina.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Karta kredytowa Mastercard Standard mamBONUS w BNP Paribas będzie wydana za darmo.

Pierwszy rok prowadzenia karty będzie darmowy, jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz płatności na łączną kwotę min. 500 zł, co jest i tak zawiera się w warunku otrzymania premii. Opłata nie będzie też pobrana w przypadku zamknięcia karty przed upływem roku.

Darmowy okres bezodsetkowy

Korzystać z karty będziesz mógł / mogła całkowicie za darmo korzystając przy tym z darmowego kredytu (okresu bezodsetkowego).
Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego wystarczy całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu.

Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni. Jeśli nie spłacisz jej w całości w okresie bezodsetkowym, to RRSO kredytu na karcie może wynieść maksymalnie do 14,29%.

Jeśli jeszcze nie wiesz jak działają karty kredytowe i nigdy nie posiadałeś/aś takiej karty, to przed wypełnieniem wniosku o kartę zapoznaj się z poradnikiem działania kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
 • Regulamin promocji „Zyskaj 400 zł na zakupy z kartą kredytową”
 • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”
 • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (rekordowa premia!)

200 zł premii w akcji „Czerwiec z kartą kredytową” w Banku Millennium