w

200 zł premii w akcji „Sierpień z kartą kredytową” w Banku Millennium

Wygląda na to, że Bank Millennium do swojej oferty wrzucił nową stałą ofertę przedłużaną co miesiąc.

Chodzi i promocję karty kredytowej z premią 200 zł na start za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków promocji.

Warto dodać, że w pierwszym roku trwania umowy nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie karty kredytowej po wykonaniu nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków.
O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na stronie banku.

200 zł za kartę kredytową Banku Millennium

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2017 roku oraz Ci, którzy nie byli w tym czasie w trakcje wnioskowania o kartę.

Jak otrzymać 200 zł premii?
  • Do 31 sierpnia  2019 r. za pomocą bankowości internetowej Millenet (Karty -> Wnioski -> Karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną banku złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem min. 3000 zł (Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa) lub z limitem min. 5000 zł (Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold)
  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy (tj. we wrześniu, październiku i w listopadzie) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą (w tym za pomocą BLIK) na łączną kwotę min. 200 zł
Premia 200 zł zostanie przekazana najpóźniej do końca grudnia 2019 r. na rachunek karty kredytowej.

Karta kredytowa Millennium


W ramach promocji, nie zapłacimy za prowadzenie karty kredytowej przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie.

Po 10 miesiącach używania karty (tak, aby mieć możliwość wypowiedzenia umowy bez ponoszenia opłat) można spróbować negocjować z bankiem zwolnienie z opłaty na kolejny rok prowadzenia karty.

Dokumenty / linki:

  • Regulamin promocji „Sierpień z kartą kredytową”
  • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

400 zł do sklepu Xiaomi za założenie darmowej karty Citi Simplicity

150 zł za Konto Jakże Osobiste Alior Banku oraz szansa na wygranie iPhone XS Max (+3% dla oszczędzających i 240 zł moneyback)