w

Nawet 280 Monet Allegro o wartości 280 zł za kartę kredytową Visa Silver Pajacyk w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska ruszył z II edycją promocji „Monety od Santander Bank Polska” dotyczącą karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk. Tym razem uproszczone zostały zasady promocji, dzięki czemu sama akcja jest dużo atrakcyjniejsza!

Do zgarnięcia tym razem jest nawet 280 Monet Allegro o wartości 280 zł, przy czym od razu zaznaczę, że realnie, bez ponoszenia dodatkowych opłat zgarnąć można 100 zł na start + 30 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy, co daje nam tytułowe 280 zł premii.

Promocja trwa od 18 czerwca do 31 lipca 2019 r.

Ps.
Za podrzucenie tematu dziękuję czytelnikowi Pawłowi. Podrzucajcie mi takie tematy, a prześwietlę je na blogu!

Monety Allegro z kartą Visa Silver Pajacyk w Santander

Dla kogo?

Promocja dostępna jest dla osób, które od 11 marca 2019 r. nie posiadały dowolnej głównej karty kredytowej w Santander Bank Polska.

Jak przystąpić do promocji?

Do 31 lipca 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz kontaktowy wyrażając zgody i akceptując regulamin promocji.

Również do 31 lipca 2019 r. musisz podpisać umowę o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk

Za co otrzymasz Monety Allegro?

280 zł premii podzielonej jest na trzy premie. 100 zł otrzymamy na start za podpisanie umowy. Następnie przez 6 miesięcy należy płacić kartą do konta za co otrzymamy kolejne premiowe Monety Allegro (maksymalnie 30 Monet miesięcznie):

  • 100 Monet Allegro za otwarcie karty kredytowej Visa Silver Pajacyk
  • 5 Monet Allegro za zakupy na Allegro na kwotę min. 40 zł
    • Maksymalnie 15 Monet za 3 zakupy miesięcznie
  • 1 Moneta Allegro za dowolną transakcje bezgotówkowe wykonaną kartą kredytową Visa Pajacyk na kwotę min. 40 zł.
    • Maksymalnie można otrzymać 15 Monet za 15 takich płatności w miesiącu

Monety Allegro zostaną naliczone najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od zawarcia umowy / wykonania premiowanej płatności.

Aby zgarnąć pełną kwotę 280 zł należy wykonać po 3 płatności na kwotę min. 40 zł na Allegro oraz 15 dowolnych płatności poza Allegro na kwotę 40 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy.

Każda 1 Moneta to równowartość 1 zł i zachowuje ważność przez 365 dni. Po uzbieraniu minimum 10 Monet można je wykorzystać przy zakupach na Allegro za minimum 40 zł (nie licząc kosztów przesyłki). Przy jednej płatności możesz wykorzystać od 10 do 100 Monet.

Karta kredytowa Visa Silver Pajacyk

Karta kredytowa Visa Silver „Akcja Pajacyk” to wybór dla osób, które chcą przy okazji codziennych zakupów pomagać innym.

Cześć zysku z dokonywanych płatności tą kartą zostanie przekazana przez Santander na program Pajacyk, prowadzony przez Polską Akcję Humanitarną, od 1998 finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych dla dzieci z najuboższych rodzin w Polsce.

Wydanie karty Visa Silver może kosztować 90 zł za pierwszy rok. Jednak wykonanie 10 transakcji tą kartą w ciągu 3 miesięcy od jej przyznania spowoduje brak naliczenia tej opłaty.

W kolejnych latach, aby karta była prowadzona bezpłatnie należy nią wykonać min. 10 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym.


Linki / dokumenty:

  • Regulamin promocji „Monety od Santander Bank Polska”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

25 zł na Allegro za wymianę walut w Internetowykantor.pl

50 zł + 2 bilety do kina na start do Konta Proste Zasady (oraz lokata 4% + konto 3%+ do 500 zł w programie poleceń + 100 zł za kartę)