25 zł na Allegro w promocji Walutomat.pl

Walutomat promocja 25 zl na Allegro
Ruszyła najlepsza jak do tej pory promocja serwisu Walutomat.pl! Do zgarnięcia jest karta podarunkowa o wartości 25 zł na Allegro.

Jest to świetna okazja do przetestowania usług największej w Polsce platformy wymiany walut między użytkownikami serwisu. Dokonując wymiany tak naprawdę sprzedajesz lub kupujesz waluty od innych użytkowników serwisu. Walutomat pobiera tylko niewielką prowizję w wysokości 0,2%.

Na temat serwisu Walutomat.pl pisałem na łamach bloga już kilkukrotnie. Więcej na temat serwisu znajdziecie m.in. w prześwietleniu promocji dla czytelników JakOszczedzic.pl ze zniżką 75% na pierwszą wymianę.

Promocja trwa do 28 lutego 2018 r.

25 zł na Allegro za wymianę 300 jednostek walut

W ramach promocji „Wymień walutę i odbierz kartę podarunkową Allegro” do zgarnięcia jest karta podarunkowa o wartości 25 zł do wykorzystania na Allegro.pl.

Warunki promocji są bardzo proste i polegają m.in. na wymianie 300 jednostek walut.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów serwisu Walutomat.pl.

Jak otrzymać 25 zł na Allegro?

Sprawa jest bardzo prosta. Aby otrzymać 25 zł na Allegro wystarczy:

  • W czasie trwania promocji (do momentu wyczerpania 250 nagród) dokonaj rejestracji na dedykowanej stronie promocji.
  • Następnie wymień minimum 300 jednostek wybranej waluty (EUR, GBP, CHF lub USD). Możesz zarówno sprzedać jak i kupić powyższe walut.
Wymiany walut dokonasz w trzech prostych krokach. 
  • Najpierw przelej do Walutomatu pieniądze przeznaczone na wymianę. Obecnie możliwa jest szybka i wygodna wpłata za pomocą przelewu Przelewy24 i środki powinny pojawić się na koncie w Walumat niemal natychmiast po zrealizowaniu przelewu.
  • Wybierz walutę, na którą chcesz wymienić środki
  • Wybierz jak chcesz odebrać wymienioną walutę. Do wyboru masz przelew na własne konto walutowe, przelew na konto kontrahenta oraz wypłat w ponad 300 oddziałach Banku Millennium, z którym Walutomat.pl współpracuje od jakiegoś czasu.

Nagroda zostanie przesłana mailowo nie później niż do 10 marca 2019 roku w formie kodu uprawniającego do 25 zł zniżki w serwisie Allegro.pl.

Nagrodę otrzyma pierwszych 250 osób, które zarejestrują się przez stronę promocji oraz wymienią (sprzedadzą lub kupią) min. 300 jednostek EUR / GBP / USD / CHF.

Więcej na temat serwisie Walutomat.pl znajdziesz w osobnym wpisie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych, czyli najlepsze kont oszczędnościowe na styczeń 2019 r.

50 zł premii za lokatę w Toyota Bank (+5-10% zwrotu za paliwo)