w

1600 pkt za rejestrację karty debetowej Getin Bank w Mastercard Priceless Specials (+50 zł premii na start)

W Getin Bank jeszcze do końca roku trwa świetna promocja dla posiadaczy kart MasterCard.

Do zgarnięcia jest aż 1600 pkt + 100 pkt w programie Mastercard Priceless Specials w zamian za zarejestrowanie karty debetowej. Co ciekawe, Getin Bank daje możliwość założenia aż 4 kart debetowych zupełnie za darmo! Wydanie kolejnych kart będzie już kosztowało 5 zł.

Za te punkty możemy otrzymać np. 2 bilety do Cinema City (po 800 punktów), co przy czterech kartach daje aż 8 biletów do kina zupełnie za darmo. Vouchery będą ważne przez okres 12 miesięcy od ich odbioru.

To jeszcze nie wszystko. Jeśli nie posiadacie konta w Getin Bank, to na start możecie otrzymać 50 zł w zamian za podanie kodu polecającego.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r.

1600 pkt za rejestrację karty Getin Bank w Mastercard Priceless Specials

Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą wszyscy klienci Getin Banku, którzy posiadają lub zawnioskują o kartę debetową ze znakiem akceptacji Mastercard.

Jak otrzymać 1600 punktów na start?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy do 31 grudnia 2018 r. zarejestrować kartę debetową Mastercard na dedykowanej stronie banku.

Dla pierwszej karty, konto w programie Priceless Specials zostanie otwarte w ciągu 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku.

Jeśli macie już jedną zarejestrowaną kartę, to kolejne zamówione karty zostaną automatycznie zarejestrowane w programie, a punkty naliczą się same!

Nagroda zostanie natomiast przyznana Uczestnikowi w ciągu 7 dni roboczych i zachowuje ważność przez 3 miesiące od dnia przystąpienia do programu.


Oprócz biletów, można odebrać inne nagrody w programie. W tym celu trzeba jednak zadzwonić na infolinię programu Priceless Specials (61 664 60 11) i połączyć konta kilku kart w jedno konto, dzięki czemu punkty startowe z tych kart będą dostępne na jednym koncie.

50 zł za skorzystanie z polecenia + 100 zł za każde polecenie

Składając wniosek o Konto Proste Zasady masz możliwość podania kodu polecającego, dzięki czemu otrzymasz 50 zł premii na start za spełnienie prostych warunków!

Jeśli chcesz skorzystać z polecenia, a następnie dalej polecać konto z JakOszczedzic.pl zgarniając łącznie 150 zł, to napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub na maila jakoszczedzic.pl@gmail.com, a podam kod polecający od czytelników bloga!

Jak otrzymać 50 zł premii za skorzystanie z polecenia?

 • Złóż wniosek o Konto Proste Zasady wyrażając przy tym wymagane zgody marketingowe
  • W drugim kroku wniosku o konto podaj otrzymany kod polecający
 • Przez 3 kolejne miesiące od otwarcia konta zasil konto osobiste kwotą min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i od razu po jego otrzymaniu możesz te pieniądze przesłać z powrotem)

Nagrodę otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzech wpływów po 1000 zł. Więcej informacji na ten temat w prześwietleniu programu polecającego.

Konto Proste Zasady: Jedna transakcja i konto za darmo


Konto Proste Zasady to proste warunki zwalniające z opłat za prowadzenie konta i karty wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce.

Wystarczy wykonać jedną płatność kartą lub BLIKIEM i wszystko mamy za darmo!

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie lub bezwarunkowo za 0 zł dla osób w wieku od 18 do 26 lat
 • 0 zł za wydanie, prowadzenie i wznowienie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za zlecenia stałe (na stałą kwotę)
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 1600 pkt na start w Priceless Specials dla posiadaczy kart MasterCard
 • Świetna oferta dla oszczędzających

Więcej na temat samego konta znajdziecie w osobnym prześwietleniu Konta Proste Zasady.

Dokumenty / linki:

 • Regulamin promocji „Punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials”
 • Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 150 zł zniżki za płatność Google Pay w Media Expert

200 zł za Darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas (+ 300 zł za kartę tylko do 14 grudnia!)