w

200 zł do empik.com dla obecnych posiadaczy karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

Ruszyła promocja dla obecnych klientów karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas.

Do zgarnięcia jest 200 zł do empik.com w zamian za wypłatę gotówki z karty kredytowej mamBONUS, czyli coś czego nigdy nie radzę robić z kartą kredytową 😉

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej BGŻ BNP Paribas to tak się składa, że właśnie trwa promocja z premią 300 zł do Biedronki w zamian za założenie karty kredytowej mamBONUS i używanie jej do płatności za zakupy.

Wspomnę też, że BGŻ BNP Paribas prowadzi też promocję darmowego Konta Optymalnego z premią 150 zł na start.

Promocja karty kredytowej na start trwa do osiągnięcia liczby 5000 uczestników, natomiast promocja z premią za wypłatę gotówki trwać będzie do 14 grudnia 2018 r.

Za podesłanie tematu dziękuję czytelnikowi Michałowi!

200 zł na empik.com do karty kredytowej mamBONUS

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają dowolną kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas oraz które otrzymały od banku zaproszenie do wzięcia udziału w promocji (za pomocą wiadomości SMS).

Niestety ciężko jest mi powiedzieć, jakim algorytmem wyboru klientów kieruje się tutaj bank.

Jak otrzymać 200 zł do empik?

]Jeśli otrzymałeś/aś zaproszenie od banku, to złóż dyspozycję przelewu pieniędzy z rachunku karty kredytowej na kwotę min. 2000 zł np. na swój rachunek bankowy .

Taką dyspozycję możesz złożyć za pomocą systemu bankowości, w oddziale lub telefonicznie.
Koszt przelewu środków z rachunku karty kredytowej wynosi 4,9%, co przy kwocie 2000 zł daje nam kwotę 98 zł + odsetki, które będą naliczane od dnia złożenia dyspozycji przelewu.
Odsetek tych możecie uniknąć nadpłacając wcześniej rachunek karty kredytowej kwotą 2000 zł lub od razu spłacając kartę (najlepiej jeśli macie konto w BGŻ BNP Paribas, bo wtedy wszystko zostanie zrealizowane niemal natychmiast).

Po złożeniu dyspozycji przelewu musicie jeszcze utrzymać kartę kredytową (nie można złożyć też wypowiedzenia umowy) do końca promocji tj. do 14 grudnia 2018 r.

E-Karta podarunkowa o wartości 200 zł do empik.com zostanie udostępniona na stronie programu mambonus.pl w ciągu 5 dni roboczych od zaksięgowania się transakcji przelewu z karty kredytowej.

Nagroda


Nagrodą jest e-kod do wykorzystania na platformie mambonus.pl będący kodem alfanumerycznym, uprawniający do nabycia towaru w sklepie internetowym empik.com do maksymalnej kwoty 200 zł.

Do zapłaty Nagrodą w sklepie internetowym empik.com wymagana jest rejestracja (założenie konta Klienta w sklepie internetowym empik.com).

E-kod może być wykorzystany do 31 grudnia 2018r. poprzez:

  • Wykorzystanie e-kodu podczas zakupów na empik.com, przy wyborze sposobu płatności należy wybrać E-karta a następnie wpisać kod E-karty
  • Doładowanie środków do konta w sklepie internetowym empik.com – środki pozostaną do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com przez 12 miesięcy od dnia doładowania

Dokumenty / linki:
  • Regulamin promocji „200 zł do empik.com z kartą mamBONUS”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na Circle K za założenie karty kredytowej ING Banku Ślaskiego (+4 bilety do kina za kartę dodatkową)

100 zł do H&M za wyrobienie karty kredytowej Visa w Santander