w

100 zł do H&M za wyrobienie karty kredytowej Visa w Santander

Santander (dawny BZ WBK) ruszył z ciekawą promocją karty kredytowej Visa Pajacyk lub Visa Platinum.

W zamian za jej założenie i spełnienie prostych warunków promocji zyskać można vouchery do sklepów H&M o łącznej wartości 100 zł. 

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku lub do wyczerpania puli 3800 voucherów.

100 zł do H&M za 10 płatności nową kartą kredytową Visa

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób od w wieku od 18 do 27 lat, które od 1 sierpnia 2018 r. do dnia złożenia wniosku nie posiadały karty kredytowej w Santander (BZ WBK).

Dodatkowo trzeba mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych marketingowych w Banku i zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak otrzymać pierwsze 50 zł do H&M?


Do 31 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania nagród przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz zgłoszeniowy akceptując regulamin i wyrażając zgody marketingowe.


Na podstawie formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk lub Visa Platinum. Po pozytywnej decyzji kredytowej podpisz umowę o wybraną kartę kredytową Visa.
Pierwsza nagroda zostanie przekazana w formie vouchera elektronicznego na adres email podany w formularzu do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę.

Jak otrzymać drugie 50 zł do H&M?


Kolejne 50 zł otrzymasz w zamian za wykonanie min. 10 transakcji nowo założoną kartą w ciągu miesiąca kalendarzowego, w którym została założona karta kredytowa oraz miesiąca kolejnego.

Nagroda zostanie przekazana na adres email do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Vouchery zachowują ważność do 5 października 2020 roku.

Karta kredytowa Visa w Santander

Karta kredytowa Visa Pajacyk oraz Visa Platinum zostanie wydana za 0 zł. Opłata za prowadzenie karty w pierwszym roku wyniesie również 0 zł, jeśli w miesiącu wydania karty lub kolejnym miesiącu wykonasz 10 płatności kartą (co jest zresztą warunkiem do otrzymania drugiej nagrody).

Od drugiego roku karta będzie prowadzona bezpłatnie pod warunkiem wykonania 10 płatności miesięcznie. W przeciwnym razie bank pobierze opłatę 7,50 zł (karta Visa Silver Akcja Pajacyk) lub 42 zł (Visa Platinum).

Oczywiście nie trzeba karty trzymać dłużej niż do momentu otrzymania nagród. Po ich otrzymaniu sami decydujecie, czy kartę zostawić czy też ją zamknąć.

Linki / dokumenty:

  • Regulamin promocji „100 zł do H&M z kartą Visa w Santander”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł do empik.com dla obecnych posiadaczy karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas

100 zł na start do Konta Przekorzystnego w Pekao S.A. (+50 zł za aplikacę PeoPay i 3% przez 12 miesięcy do 20 tys. zł dla chętnych)